Волинська обласна спілка споживчих товариств вчергове зібрала підприємців під стінами Луцької міської ради. На мітинг прийшло близько 100 людей, включаючи керівництво і працівників ОССТ.
Кореспондентам інтернет-видання «Під прицілом» мітингарі коментувати свою присутність відмовилися, мотивуючи, що їм не подобається ракурс, в якому ми висвітлюємо це питання.
Питання про відміну дострокового розірвання міськрадою договору оренди землі з ОССТ мало розглядатись 21-шим, але за ініціативою депутата Євгена Ткачука, за нього голосували першочергово, іще перед запитами.
У своєму виступі Євген Ткачук, який і лобіював це питання, зауважив що, тимчасовою комісією, порушень з боку облспоживспілки не виявлено. Нагадаємо, раніше Луцькрада так не вважала і розірвала договір зі спілкою. Крім того комісіянти не помітили фактів численних порушень, які уже доведені в судах.
Депутат міської ради Юрій Вега у своєму виступи зауважив, що комісія яка займалась проблемними питаннями «Завокзального ринку», була сформована з порушеннями, і тому працювала відповідним чином. Також депутат навів ряд прикладів відстоювання інтересів ОССТ у роботі комісії, та додав – «як вона була сформована, так вона і працювала».
Профільну тимчасову комісію з вивчення ринкового питання формував не хто інший, як Луцький міський голова Микола Романюк. Градоначальник ввів до її складу п’ять посадових осіб місцевого самоврядування, що, як стверджує Вега, є порушенням. Обурені депутати міської ради Юрій Вега, Рустам Дячук та Богдан Шиба написали звернення до міського голови, в якому запропонували вивести зі складу комісії всіх посадовців міської ради, та замість них включити п’ять представників громадських організацій. Обов’язковою умовою було залишити чисельний склад комісії без змін, щоб уникнути формування більшості голосів, завчасно зацікавлених підтримувати інтереси ВОССТ. Ця умова також була порушена.
Окремі депутати пригадали часи дворічної давнини, коли підприємці відстоювали свої інтереси, а не інтереси облспоживспілки. Андрій Осіпов акцентував увагу на тому, що ОССТ платить місту 4 гривні за 1 кв.м., а з підприємців бере 60 грн.
«Уявляєте яка рентабельність? Напевно зброю і наркотики продавати менш рентабельно ніж здавати міську землю в оренду підприємцям. Я розумію облспоживспілку яка всіма силами захищає свій прибуток, однак я не розумію підприємців…» - додав він.
«Комісія покладені на неї обов'язки не виконала. Можна було дослідити як працюють на ринку без облспоживспілки. Однак комісія цього не зробила. Підприємцями маніпулюють представники облпоживспідки і зацікавлені особи в міській раді», - зауважив Павло Данильчук.
Пояснити яку діяльність веде ВОССТ та як її керівництво присвоїло майно, яке належить кооператорам, намагався Олександр Пасічник. Але за три хвилин на виступ передбачених регламентом встиг сказати тільки про зависоку орендну плату яку платять підприємці, за що опоненти його облаяли та виштовхали з міськради.
Попри всі доводи і заперечення, міською радою було прийнято рішення на користь Волинської ОССТ.
Коментарі
дєдушка
25.06.2014 16:29:40
напару з Романюком не поганий акт зробили..по класичній тєхнології сходу собрали мітінг та дєпутатів..а дві тис. рабів хай прачують на благо..і встрахє вздрагівають коли біля них йде ХАЗЯЇН! що там сектор б-недавно будка з шаурмою появилась біля пасажа...з ваших нарізаних місць-таня казала більше горгут красти та вимагати не буде?самі в касу вже офіційно понесете..таня знає..дєвушка ще та.. думає про пенсію ..
улибочка
25.06.2014 16:34:26
жені Ткачука..революція гідності?
Миколаївна
25.06.2014 16:54:48
сівак вже забрехалась і її ніхто не вірить
Григорівна
25.06.2014 17:21:56
Сівак розумна жінка і чого перед вами бісер метати - хочете ката то й получили. Все ще потом поймете а якщо меру не треба гроші то до чого там Сівак ? Вона хоч заставила тих хамів до вас як до людей ставитись бо пам"ять коротку маєте. Загонить вас стєпановна туда де й Юбілєйку
Макс
25.06.2014 16:56:05
люди вже зрозуміли що сівак занімалась популізмом, незмогла відпрацювати гроші
Григорівна
25.06.2014 17:23:19
Вона місце своє захищала а ви за чим там бігаєте? Ще аби не чесали там де не свербить.
максу
25.06.2014 18:18:18
то ти радіїш що кандиби й горгути ще пару доміків в Маяках построять. Нащо ж тобі ті дорги садки і школи ?
Ляшко
25.06.2014 16:57:24
люди молодці добились свого, хай Вам щастить! Слава Україні!
якій
25.06.2014 17:48:46
савєтскій з неприкритими ткачуками та дєрібном комсомольським Романюка та горгута?ляшкі ваші будуть світитись скоро в лопнувших від жиру штанінах разом з краснозадим лостоїнством..як кажуть американці-чим вище макака взбирається на пальму тим вище видно її зад...красний..ось в нас тільки ці макаки на кидок каміння держуть біля себе знизу собі подобних обучених молитись на начальнічка як носія матеріальних благ та стабільності(дебл..) ..перше що має зробити слідуюча міська рада то скасувати всі покупні (всі) договори аренд гектарів землі під рабство підприємців і міста(смоленгі,горгути,генєрал башкалєнко і т.д оформити довготермінові договори з виділенням на плані географічних привязок місць та їх площ,сталими арендними ставками і все.бюджет буде мати пау десятків міліонів в місяць..
поведінка
25.06.2014 17:33:50
тої біомаси по відношенню до опонента є просто наслідком кропіткої роботи над свідомістю тих бідолах. Ринок весь працював і якщо знову почнуться репресії то прийдуть всі ті, кого не було сьогодні. Так радіти тому, що знову гроші пішли мимо бюджету ? Чи не дивно вам, люди ?
=)
25.06.2014 18:06:55
От люди... Чому бідні до дурні. А слабо було показати всім як гарно можна працювати без спілки? Комісія навіть можливість таку не розглянула. Зара б з усіх ринків прокладкі посипались... Алеж ні... Раби на стільки звикли всього боятись, що самі собі кайдани вдівають.
лучанин
25.06.2014 18:31:58
молодці підприємці домоглись свого
=)
25.06.2014 19:40:38
Молодці, домогліся... але не свого і не всі вони були підприємцями.
лучанину
25.06.2014 19:41:19
"СВОГО" домоглися !!!! А не думав що всю найлучшу землю за откати роздали ? То де вам гроші на порядні пенсії і зарплати брати ? Так в ніщеті й сидітимем через дурні голови наші.
Ляшко
25.06.2014 19:48:14
сівак тепер щось знову нерозумне затіє
затіють
25.06.2014 20:00:14
через трохи всі ті опудали коли замість погляду начальніка довшого побачать довший в два три рази рахунок за послуги (бо всьо даражає) і будуть самі в себе арендувати таким чином місця..підуть знов тільки на обратку..там же немає поняття ні договір прочитати ні подумати самій..там-сказали,сказав..а потім-ну шо зробиш,всі лоханулись і я..
ляшку
25.06.2014 20:02:35
та їй по барабану ваші інтриги . Хочете пастуха свому стаду то получили. Обрадувалися аби щось полєзне зробили.
Петрович
25.06.2014 21:15:49
там ще розумного много-много наворочено. Клубок до кінця не розпутали ще.. Циплят по осені рахують.
затіювать не треба
25.06.2014 23:14:23
там стільки всього є, що якщо хтось не продажний зацікавиться-- на декілька пожиттєвих термінів досить буде. Вам було мало того, як поступили з пайовиками і власними співробітниками, які просто до пенсій протриматись хочуть? Незрозуміле для вас почнеться коли народ із Сходу повернеться і почне порядок в країні наводити. Варто пам'ятати, що ЗАВЖДИ ТАК НЕ БУДЕ, а Соломон був мудрою людиною. Хто першим меч підніме, той може від нього і загинути. Ще варто не забувати, що такі афери люблять тишу, а не таку маштабну колоритну рекламу , та й часи блискавично міняються не на користь сучасним бендерам. Не завжди достатньо налаштувати купку агресивних людей в потрібному напрямку, тому що завтра вони "ганьба" будуть кричати вже для вас.
Пан
25.06.2014 23:01:26
чому сівак не пише, що немає підтримки невдалося людей розвести?
задрипаному пану
26.06.2014 17:12:30
якби не співробітники рядові яких просто жаль бо нікому вони не треба і в першу чергу горгуту то невідомо що б там було. Вже на сході одні з другими воюють то може в сівак деінде мозгів більш як в тебе в голові. Да й дальш видно ще буде чи не зарано ви возрадувались барані недострижені.
тому ж "пану"
26.06.2014 17:47:57
Знаєш чим розумна людина відрізняється від дурної ? - Просто перша, коли досягає своєї мети зупиняється, а друга не відає , що творить і і ломиться дубовою башкою в бетонні стіни, при тому волаючи від власного безсилля. В країні війна, а ти замість чогось путнього з жінкою воюєш, яка взагалі проігнорувала ваш шабаш. Злоба жити заважає , відпусти і йди далі, та не просто йди ......
Розвели вас
26.06.2014 19:19:08
як котят сліпих. Хай но горгут план свій з закромов достане тоді й посмієтесь. перестроюватись всім колхозом будем а не отддєльні лічності. так що готовтесь до масовой рєзні бляшанок,
=)
26.06.2014 09:56:25
Нерозумію чому ви накинулись на Сівак? Вона з Горгутом воювала за своє робоче місце, як і багато іньших підприємців. Порушення в роботі ОССТ були виявлені міською радою, от вона і розірвала договір... Ще 2 роки тому Горгут ср*ти на вас хотів з найвищої дзвіниці, і вів себе як цар! Тепер він поміж народу, нормально заключає договори, і обіцяє не підвищувати орендну плату... Тож пишіть що хочте, а про себе подякуйте за це Сівак. Хоча я більш ніж впевнений, що безповоротні допомого з вас будуть драти і надалі, бо ж від тих подій апетити в паразитів не зменьшуються.
Цирк
27.06.2014 17:09:05
Ну горгут радується, а чого торгаші такі щасливі? Прости їх , Господи, не відають що творять. Недовго те щастя продовжиться....
до іовенко
27.06.2014 20:46:09
всєй толпой двинуть як горгут беспредєльнічать почне.
Вова
27.06.2014 21:35:31
сівак хотіла бути директором ринку, як була так і осталась, шкода її..........
100% правда
28.06.2014 20:42:36
бо осталась і не змогли викинути щоб не заважала ловить рибку в каламутній водиці.
остались і ви
04.07.2014 21:47:46
на ринку да й ще пригодились хазяїну як трофей - бо ж прикрився знов підприємцями і раніш гонимими сотруднічками. Всі в виіграші бо вас не ганяє як собак а на базарі могильна тиша. Да чи надовго і кого буде шкода через трохи часу ?
Куди поїхав Цирк
28.06.2014 07:21:43
Щасливі,бо відстояли право працювати ,до 2031 року,і кормити свої сім'ї.Що правда,чи надовго,бо ж ласий шматочок земельки.Охочих хапнути її вистачає.
читай
28.06.2014 10:48:13
договір підписаний з горгутом.чи сама його писала на ковельській штрасе?номер порядковий вони відстояли в вашій касі з якими ви будете мутити як захочете..а те що ви тавм їм розказуєте про їх ізбранность,асобу ценну породу ..пару тупих та арендарів ваших приміщень і прийшло..іовенко там казала що по її дзвінку весь ринок закриється і піде в міськраду крушити за горгута(відео)..бабці кришак зносить..сбилась мечта-камандір..
Не хапнути
28.06.2014 20:39:25
а повернути місту і отримувати повноцінні надходження до місцевого бюджету. Кожен повинен перебудову починати з себе і тільки тоді Україна буде сильною і багатою державою. Слава Україні ! Героям слава !