Комунальне підприємство теплових мереж «Ковельтепло» стягує через суд борг за теплопостачання з колективного підприємства «Ковельбуд».

Ковельський міжрайонний прокурор в інтересах «Ковельтепло» звернувся до Господарського суду із позовом до КП «Ковельбуд», ціна якого становить майже 125 тисяч гривень. У зв`язку з тим, що КП «Ковельбуд» з початку поточного року заборгувало за теплопостачання, зараз  обидві сторони вирішують спір у суді.

Як розповів кореспондентам представник «Ковельбуд» після судового засідання, підприємство частково сплачувало кошти, проте не в повному обсязі, бо колективне підприємство знаходиться у матеріальній скруті. До того ж він додав, що частково здійснювали плату матеріалами власного виробництво. Тому він ініціював суд зобов’язати витребувати акти розрахунків для звірки.    

Однак, представник відповідача не визнає такої суми боргу. За його приблизними розрахунками лише 1% пені за несвоєчасну сплату становить понад 35 тисяч гривень. А, згідно умов договору, при несплаті за тепло підприємство поставили на «лічильник». Тож, каже, його установа покладається лише на об’єктивне рішення суду.

Господарський суд Волинської області оголосив перерву у слуханні справи, оскільки прокурор на вимогу ухвали суду не надала матеріалів перевірки, а також інші потрібні для дослідження справи матеріали. До того ж на прохання відповідача, суд зобов’язав обидві сторони надати суду акти розрахунків по заборгованій сумі.