Нічна гулянка закінчилася трагедією. 3 серпня, близько 4 години ранку, в сільському клубі виникло непорозуміння між молодими людьми. Внаслідок чого один чоловік загинув.
Трагедія трапилася в селі Крижівка Рожищенського району. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.
Згідно з попередньою інформацією, невідомий взяв ніж і поранив кількох людей, поводив себе агресивно. У відповідь, інший чоловік розбив пляшку і поранив нападника в ногу. Його доправили в лікарню, де той, від отриманих травм, помер.
Наразі встановлюються подробиці та причина смерті чоловіка. Людей, які стали учасниками інциденту, як повідомляють правоохоронці, відпустили.
Відкрили кримінальне провадження за статтею 121 частиною 2 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
На Волині нічна гулянка закінчилася вбивством
понеділок, 04.08.14 12:54Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
РОжищанин, сусід
04.08.2014 13:08:41
БАСАЛИК РУЛИТЬ. Люди зайшли випити пиво, а тут перцям з с.Крижівка "непонравились" молоді люди. Цілим селом били до останнього. Дядичкін Володимира - який в лікарні після 2- зупинок серця помер, швагро - в лікарні, інший отямлюється. Це ж треба "ментам хабарникам" таку маячню писати, потрібно НАМ з ВАМИ поступити як з ВРАДІЇВСЬКИМИ ГВАЛТІВНИКАМИ і розігнати ту Рожищенську міліцію на чолі з корумпованим БАСАЛИКОМ. НЕ байдужим, які знали покійного Володимира (похорони у Вівторок 04.08.2014) прийти після похорону до міліції і висловити недовіру МЕНТАМ. Редакцію прошу повідомленння опоблікувати.
нейтральний
04.08.2014 16:44:54
взагаліто "перці" були зовсім не з села Крижівка! Принаймні,коли пишете коментарі і хочете,щоб їх опублікували уточнюйте інформацію, не робіть наклеп. І ще пити пиво можна було в барі,а не біля клубу.
рожищанин
04.08.2014 15:21:34
підтримую.... гнати..!!!
нейтральний
04.08.2014 19:01:16
і походу там не в четвертій годині ранку це було, як я це знаю!
нейтральний
04.08.2014 19:31:00
далеко не в 4й,а приблизно біля 1-2ї години ночі.
Анонім
04.08.2014 19:46:52
судмедекспертизою доведено, що поранено Володимира ножем, а не пляшкою. Людина, яка опублікувала цю статтю - брехун!! Події відбувались не так Падлюка, яка всадила ніж в ногу Володимиру залишила двох діток без батька.
1
04.08.2014 23:31:45
Керівництвом та працівниками ЦРЛ елементарних кроків для спасіння потерпілого не було зроблено. Черговий лікар – хірург, спромігся зашити рану у покійного, при цьому не зупинивши внутрішню кровотечу. Крім того, не було викликано вчасно обласних спеціалістів у разі надважкого стану хворого. Взяти до відома дану інформацію та проаналізувати дії медиків тягне за собою КРИМІНАЛЬНУ відповідальність та притягненням до відповідальності керівництва Редзія, Моргуна……….які досягли даних результатів ……… МОВЧУ ЗА ВИПАДОК З ПОКІЙНИМ - ТОЛІКОМ «ФАТОЮ» ЗЕМЛЯ ХАЙ ЇМ БУДЕ ПУХОМ……
122
05.08.2014 02:05:13
На днях привезуть нашого побратима з Рожищенського р-ну який загинув в зоні АТО від рук таких продажних "ЯНЮКІВ" , а наші правоохоронці будуть цим гадам ще ж...пи лизати і дякувати за те що вбивають українцівДо вбивства замішаний ще і мент кримський,цілий капітан, Мало того що Батьківщину продав - так ще приїхав наших хлопців вбивати, і "правильно впливати" на їід слідства. Мент менту кент - хоча теперішня його родина воює проти наших хлопців на сході и фамілія цього гада ЯНЮК. Тому праильно - гнати всю цю банду погану і продажну з органів без пенсії
анонім
05.08.2014 12:53:53
Який Янюк мєнт!!! Ви спочатку взнайте точно а тоді пишіть! Він служив у криму в українській армії!! А потім після закінчення служби там одружився і пішов служити за контрактом! А коли почалася війна його так само тримали без їжі і все таке у тій частині де він служив!!! Його сім'я перейшла на сторону росії і він їх покинув і повернувся на рідну Волинь! А дружина залишилась там з малим сином!!!! Ну а за цей інцидент то я згідна якщо це він то хай його покарають! Більше такого не треба писати! Незнаючи всієї правди минулого Янюка!!!!!
рожищанин
05.08.2014 20:48:39
Відповідь і запитання Рожищанину сусідові, 122 (сто двадцять другому).....Міліція Рожищенського району як мені відомо не приймала участь в бійці до чого тут Врадіївка. Які тут корупційні зв"язки міліції з ким. Міліця відкрила справу в якій і буде встановлено усі факти того вечора і не нам з вами судити хто винен а хто ні на те є суд.Не врятоване життя хто в цьому винен, кого шукати крайнього, можливо товаришів які відпочивали разом, лікарів, водія швидкої який дуже довго їхав,КОГО? Можливо нещасний випадок, чому ні, спідкнувся впав отримав травму велика втрата крові, втрачений час для лікарів щоб врятувати життя. Хто ходить до клубу на дискотеку з ножем, для чого ? Скільки невинних молодих хлопців в ту ніч мало загинути через що? Висловлю співчуття рідним та близьким
Сєня
05.08.2014 21:11:39
Та наскільки я знаю то цей покійник сам винен він тіпа такий крутий!!!з рожищ приїхав з ножом і почав зі своїм дружком там махати !!! і за те що один хлопець підійшов до до нього забрати ножа він його за нє*уй три рази різанув...і це ще я мовчу за інших постраждалих!!! і через такого як він хлопців соває меліція це несправедливо!!!
анонім
05.08.2014 22:08:50
Боже що за маячню ви пишите і ніхто з вас там не був і того не бачив як покійний накиневся з ножем на хлопців і вжагалі він буа не присобі тако кідатися на людину з ножем це ненормально.
Сєня
05.08.2014 22:54:54
Ага якби він вижив то відповів би по нормальному за це сів би на років п'ятнадцять і це булоб справедливо...а так його бог сам покарав!!!
Сєня
05.08.2014 23:00:18
Ага якби він вижив то сів би на років п'ятнадцять і це булоб справедливо...а так його бог сам покарав!!!
анонимус
05.08.2014 23:30:10
сам виний дітей шкода але навіщо на лукоців з ножем