Боєць Ігор Латнік розповів, що батальйону «Айдар» доводиться воювати із чотирма ворогами. Про це військовослужбовець розказав депутатам під час позачергової сесії Волиньради.
Противників в особі терористів та сепаратистів боєць назвав лише четвертим пунктом та зауважив, що боротись із ними йому найлегше, бо він має змогу їх бачити.
Ворогом номер один Ігор Латнік назвав президента Росії Володимира Путіна який, за його словами, фінансує тероризм, та провокує ескалацію конфлікту на сході України. Другим пунктом боєць відмітив Українських «продажних» генералів.
«Мене міністр оборони звинуватив… Коли ми відбили атаку танкову, коли ми підбили 300 чоловік особового складу які на нас ішли, коли ми взяли в полон помічника міністра южної Осетії Російської федерації, коли ми взяли в полон близько 40-ка козачків з Кубані… І він мені знаєте що сказав? – Що у вас там робиться в батальйоні? На вас 23 заяви по зґвалтуванню… Як юрист я йому сказав, що незаконне звинувачення у скоєнні тяжкого злочину карається позбавленням волі до 5-ти років. Ви мене звинувачуєте? Він мені сказав, що вижене мене з армії, я йому нагадав, що я ще навіть не оформлений.» - розповів Латнік.
Третім ворогом Ігор Латнік назвав людей які вішають на себе емблеми «Айдара» та ходять збирають пожертви, або займаються мародерством щоб спаплюжити ім’я Української армії.
Айдарівець розповів, що коли повернувся з пораненими на Волинь, то зрозумів, що в нього з’явився ще один ворог – жадібні до грошей люди. За його словами він має кредит в «Укрсіббанку». Тож відправляючись на війну, він сплатив кошти по кредиту за 2 місяці вперед. Нещодавно він попросив відстрочку сплати по кредиту на 1 місяць, але банк йому відмовив. Ігор Латнік звинуватив «Укрсіббанк» в тому, що він намагається заробити гроші на солдатах поки вони воюють на сході.
«Так от я вам кажу, якщо не буде батальйонів, не буде 51-шої, Айдару чи інших військовослужбовців – не буде України. І повірите мені не буде того банка» - зауважив Ігор Латнік
Коментарі
Дед
29.08.2014 15:18:28
Прийдется этим ребятам после Донбасса еще и в Киеве порядок наводить. Депутаты-предатели исправно получают зарплату и лбготами не брезгуют, вся шваль в правохранительных органах, наллоговой, таможне, погранцах ведут себя по-старому, не стесняясь. Минобороны не осваивают средства, выделенные на АТО, ждут момента по карманам растянуть - военных знаний и умения кот наплакал, а воровать лучше урок научились. Есть патриотам работа!
Дед
29.08.2014 15:18:46
Прийдется этим ребятам после Донбасса еще и в Киеве порядок наводить. Депутаты-предатели исправно получают зарплату и лбготами не брезгуют, вся шваль в правохранительных органах, наллоговой, таможне, погранцах ведут себя по-старому, не стесняясь. Минобороны не осваивают средства, выделенные на АТО, ждут момента по карманам растянуть - военных знаний и умения кот наплакал, а воровать лучше урок научились. Есть патриотам работа!
Дед
29.08.2014 15:20:18
Прийдется этим ребятам после Донбасса еще и в Киеве порядок наводить. Депутаты-предатели исправно получают зарплату и лбготами не брезгуют, вся шваль в правохранительных органах, наллоговой, таможне, погранцах ведут себя по-старому, не стесняясь. Минобороны не осваивают средства, выделенные на АТО, ждут момента по карманам растянуть - военных знаний и умения кот наплакал, а воровать лучше урок научились. Есть патриотам работа!+
Мати
29.08.2014 19:38:59
Коли вже нажеруться?!!! Нехай знають, що може бути"заворот кишок" від тих грошей, що на війні і на крові і сльозах заробили!!!!!
ігор
29.08.2014 21:14:09
пацанів навалять не за що, неіхто з них не отримає Учасника бойових дій, не дай Бог щось погане з ними станеться-сімя нічого не отримає. А деякі "патріоти" набють собі кармани, і за бугор загоряти
Петро Алексійович
30.08.2014 18:31:32
Цому патріоту-пацану бігти треба з Донбассу! А кредит ще діти виплачувати будуть.
)
30.08.2014 09:07:44
Вони вже не одне десятиріччя наживаються. І на крові та сльозах теж. Але шось не кашляють.
одесса
30.08.2014 09:10:42
ребята они сейчас специально сдаюб все добровольческие батальоны чтобв потом ни кто им не меша теребанить транши и не требовал льготы.нет людей и нет проблем.жутко смотреть на это.гибнут люди а они деруться за места в раде.вот где самый страшный враг украинского народа.в раду неадо людей с передовой а не тех кто быстро перекрасилсяюведи остались те кто был и толку с выборов.только деньги потратят а могли их пустить на помощ бойцам
нищий
30.08.2014 18:41:56
они этих батальонов боятся больше нищеты,от остального они откупятся.
!
30.08.2014 09:16:12
Тож військова прокуратура продажна та не працює? Хто ту люстрацію має зробити????
!
30.08.2014 09:21:43
Як сволочі на зїздах подобострасно піднімали ж*пи перед тими, хто їх чмирив, бо вдруг шо, треба під крило та з пакунком бігти, то нормально було. Ще рік тому!!! А зараз - ай, фу, ай то не ми були. Ж*пи перед іншими піднімаються. Ми на мітингах прапором помахаємо, от і відбілились. Головне, правильні слова говорити. І завжди герой!!!
10
30.08.2014 10:12:21
це напевне і є воля незалежнісь коли немає своїх та чужих. можеш спокійно в очі будь-кому дивитися і не відводити погляд. говорити слова від серця навіть якщо це матюки. а по ночах не шукати собі виправдань. і тоді лише совість контролер. а інші хай відводять погляд вниз та вліво звітуються як пацани перед вчителькою про зроблене домашнє завдання. шурхотять паперами шукаючи правильну відповідь. і виправдовуються - то не ми такі, життя таке. молодець пацан. доброго ранку, гарного дня.
дядя Вітя
30.08.2014 19:00:02
Дивно виходить, адже "зливають" самі боєздатні формування. Зливають тих, хто не просить допомоги в держави, а сам та (або) за допомогою волонтерів, спонсорів, інших небайдужих людей забезпечують своє існування. Держава вкотре спробує "регульнути" цих хлопців, адже паркетні генерали, які віддають дуже "чіткі та професійні накази", чітко розуміють, що хлопці, які повернуться з війни можуть як мінімум з'їздити по морді, по пихатій тупій морді.
квітка
30.08.2014 20:30:53
сумна правда
Анонім
30.08.2014 21:24:38
Тому і зливають, першими завжди під злив йдуть боєздатні, самостійні та незалежні (фінансово та морально). бо треба, щоб під каблуком, щоб пиху потішити. Та й небезпечно це. Заразно.
888
31.08.2014 01:18:56
АЙДАР ПАТРІОТИ
101010
31.08.2014 09:45:34
Умови все ті ж. Місце проживання не змінилося. Зустріч буде дуже теплою). Запитань занадто багато. Аревідерче.
Гайдар
31.08.2014 14:36:14
По-перше не Латнік, а Лапін, син колишнього продажного голови суду з Ковеля і недолугий адвокат, а ще шахрай і власник нелегальної пилорами у с. Любитів. По-друге, не таке він велике цабе, щоб з ним спілкувався особисто міністр оборони. По-третє, за згвалтування правда, тільки було їх більше, на відміну від Семенченкового "Донбасу" у "Айдару" дійсно сумннівна слава. І по-четверте, "Айдар" не є частиною української армії, а волонтерським підрозділом, який не входить до складу ЗС України і не буде входити.
Монархіст
02.09.2014 11:31:17
Як послухати то ніхто крім добровольчих батальйонів не воює. Міністр оборони щось говорив солдатові? Брєд!
Анонім
13.10.2014 14:07:55
Лапін подла людина, коварна та хитра, продажна шкура, але в загалі підтримаю Айдар !