«Державна фіскальна служба України пропонує платникам реальний пакет новацій: скорочення кількості і ставок податків, спрощення процедури адміністрування. Викорінимо корупцію в податку на додану вартість. Це те, що, податківці можуть максимально запропонувати. Сподіваємось на зворотній пакет довіри - детінізацію, збільшення оборотів і, відповідно, збільшення обсягу сплати до державного бюджету, що має тепер зробити наш місцевий бізнес в непростих умовах економічного сьогодення», - на цьому під час брифінгу, який відбувся за участі громадськості наголосив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів в області Віталій Чуй. Про це повідомляє прес-служба відомства.
За словами керівника волинських міндоходівців, наслідком запровадження нових податкових змін, які найближчим часом буде винесено на розгляд Верховної Ради України, стане зниження тиску на бізнес, зменшення впливу людського фактора та викорінення корупційної складової. Лише один промовистий факт свідчить на користь нових податкових реформ: цьогоріч кількість перевірок волинського бізнесу у порівнянні з 2013 роком зменшилась у три рази.
«Запропоновані Урядом зміни у податковому законодавстві стануть вагомим кроком на шляху реформ, які підвищать добробут держави. У документі головне - переорієнтованість на відповідального платника, який матиме можливість чесно та продуктивно працювати і, тим самим, пожвавлювати свою економічну активність, підвищувати рівень конкурентоспроможності власної справи»,- підкреслив виконуючий обов’язки начальника ГУ Міндоходів Волині.
Довідково: до бюджетів всіх рівнів на Волині за 8 місяців 2014 року надійшов 1 мільярд 345,7 мільйона гривень податкових платежів. До державного бюджету за цей час сплачено 540,7 мільйона гривень, а місцеві скарбниці отримали 804,9 мільйона гривень, що на 13,5 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.
При цьому, на Волині за 8 місяців 2014 року зросли надходження податку з доходів фізичних осіб та єдиного податку. Внесок працюючих волинян до місцевих скарбниць збільшився на 28 мільйонів гривень ПДФО, представники бізнес-спільноти, котрі обрали спрощену систему оподаткування, сплатили на 9 мільйонів гривень більше єдиного податку.