Під час 64-тої сесії Луцької міської ради депутат Сергій Сівак озвучив запит, в якому попросив міського голову та керівників громадських організацій посприяти виведенню українських вкладів з російських банків, які, на його думку, фінансують російську армію. Представник громади Луцька Сергій Сівак певен, що рахунки в банках агресора і окупанта мають бути ліквідовані або переведені в вітчизняні банки.
На думку депутата той факт, що серед вкладників присутні громадські організації, виглядає, щонайменше дивним. Потому він назвав близько десяти організацій які мають рахунки в Російських банках. З 40-ка присутніх депутатів пропозицію Сергія Сівака підтримало усього 17 колег, тож рішення було не прийнято.
Луцький міський голова Микола Романюк одразу після голосування заходився апелювати до прокурора, який був присутній на сесії. Він наголдосив що представник відомства зобов'язаний перевірити звідки Сівак взяв інформацію про рахунки, бо Романюк як банкір знає, що така інформація вважається конфіденційною.
Міський голова оголосив прсутнім, що колись сам працював у банку та знає, що розкриття даної інформації є кримінальним правопорушенням. Тож тепер на депутата Сергія Сівака може чекати допит у прокуратурі.
Коментарі
ПАТРІОТ
25.09.2014 12:37:33
ТО З ТАКИМИ ДЕПУТАТАМИ ТА МЕРОМ МИ, ПРОСТІ ЛЮДИ, ЯКИ СВОЇМ ТІЛОМ ЗАХИЩАЄМО УКРАЇНУ, ХОЧЕМО ВИГРАТИ ВІЙНУ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АГРЕСОРА!? ЧИ ТІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІІЇ ФІНАНСУЮТЬСЯ З РОСІЇ?
романюк втратив
25.09.2014 17:25:40
совысть остаточно !!!! Та йому до Сывака як до неба рачки - то ынтелыгентна ы совысна людина, а мер ,......???????
ВОВА
25.09.2014 18:30:54
Та ** романівська сама там тримає вклади і комкнальні підприємства змушує а сам з того процент має!!!!!!!!!!!!!!!!!
ПРОКУРОРУ
25.09.2014 18:35:39
чи не хочете поцікавитись як романюк ветував рішення сесії щоб гроші громади пішли облспоживспілці, а не на розвиток міста ? Кому більш треба ??????
А якщо чесно?
26.09.2014 13:54:14
Романюк невіглас! Який він колишній банківський працівник? Громадські організації, ОСББ, комунальні підприємства тощо нада.ть свої рахунки (де зазначено в якому банку відкрито рахунок) всім бажаючим внести кошти! Сівак не оприлюднив інформацію про суми коштів, про те хто й скільки на такі рахунки платить тощо. Отже є факт, коли Романюк відстоює інтереси фінансових структур агресора, при чому робить це вкрай зухвало й нагло! На місці Сівака, вразі виклику для дачі пояснень скористався б 63 ст Конституції й написав заяву в СБУ й вимагав застосування 351 статті ККУ!
Волинянин
28.09.2014 14:42:31
Згоден на100%! В якому банку відкрито рахунки це не є банківська таємниця( не грамотні банкіри це називають конфеденційною ) рух коштів, чи залишки на них це вже відноситься до банківськоі таємниці.
лучанин
29.09.2014 10:58:22
таку св*лоту як романюк-ще пошукати... замість щоб доручити комунальникам НЕГАЙНО ! перевести рахунки в українські банки, цей блазень нацьковує прокуратуру на чесну людину! та його самого треба перевірити та вигнати те ла*но нах*й
Лучанин
29.09.2014 13:53:14
Треба люструвати Романюка, а то так дивись на кожного прокурора нацькує!!! (раніше хороше враження про Романюка було, а ось тобі і показав другу сторону медалі)
мер
29.09.2014 19:22:17
РОЗЧАРУВАВ всіх.