Координаційний центр допомоги учасникам АТО в Луцьку отримав у подарунок потрібну комп’ютерну техніку для своєї діяльності. Допомогу надав благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк».

Нинішній координатор центру Тетяна Климчук подякувала благодійному фонду за чергову підтримку. «Важливо, що наші військові і члени їхніх сімей не залишаються у своїх бідах наодинці. Вдячна людям, які бажають допомогти і закликаю звертатися до нас». 

 {{photo-1}}

Комп’ютерна техніка вартістю 45 тисяч гривень допоможе в діяльності активістів із координаційного центру, адже щоденно в організацію звертаються люди, які шукають своїх рідних і близьких або потребують усілякої підтримки.

Керівник центру Ярослав Мудрик каже, аби активно діяти не лише на Волині, а оперативно контактувати із іншими подібними організаціями в Україні, усіма потрібними лікарнями, госпіталями і моргами, необхідно мати сучасне обладнання і техніку: «Дякую благодійникам за такий подарунок, наша робота відтепер стане оперативнішою як у пошуку зниклих учасників АТО, так і в зборі інформації про тих, хто потрапив у полон, сприятиме результативній логістиці (розподіленні медикаментів, обладнання, продуктів харчування), а також юридичних консультаціях для воїнів і членів їхніх сімей».

Діяльність Координаційного центру допомоги учасникам АТО в Луцьку розгорнулася ще у серпні, проте з кожним місяцем стає активнішою, оскільки все більшій кількості військовим і їхнім родинам потрібна допомога.

Полегшення в діяльності організації надає можливість втілення в життя Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та їхніх сімей, яку прийняли на сесії Луцької міської ради. Ініціатором такої програми виступила голова депутатської групи «Новий Луцьк» у міськраді Ірина Констанкевич.

Нагадаємо, що комплексна програма має три частини. По-перше, це надання пільг на сплату за користування житлом, друга частина – соціально-гуманітарна допомога (соціальний супровід учасникам бойових дій АТО, санітарно-курортне лікування, психологічна реабілітація, соціальний супровід сімей учасників АТО). Також програма передбачає посилення просвітницької роботи щодо патріотичного виховання та донесення до широкого загалу важливості роботи, яку виконують військові на Сході. Третя частина програми – матеріально-технічна допомога підрозділам, які беруть участь в АТО (витрати, пов’язані з матеріально-технічним забезпеченням учасників АТО та транспортні витрати).

 {{photo-2}}

 {{photo-3}}

 {{photo-4}}

Волонтери продемонстрували Прапор України з підписами лучан, який побував на Савур-Могилі.

 {{photo-5}}

 {{photo-6}}

 {{photo-7}}