У Луцькому парку культури і відпочинку почали сохнути дерева. Про це стало відомо під час доповіді керівника КП «Парки та сквери м. Луцька» Анатолія Трикуша.

Наприкінці доповіді члени виконкому знову торкнулись питання всихання дерев у парку ім. Лесі Українки, зокрема на території «Луцького Діснейленду». За словами члена луцького міськвиконкому Михайла Щура, після минулого засідання комітету, під час якого розглядалось питання всихання шести дерев на території «Луцького Діснейленду», він з колегами навідався до парку, щоб переконатись в цьому особисто.

«Там дерев вже не шість всохли. Їх значно більше. Друге – частина з них вже зрізана. Тому тут питання, яке піднімалося щодо цієї території, і масового всихання дерев саме на незначній території парку, саме там де здійснюється підприємницька діяльність, це дуже актуальне для нас питання…» - зауважив член виконавчого комітету Михайло Щур.

Дісталось від Михайла Щура і директору КП «Парки та сквери м. Луцька» Анатолію Трикушу - «Я здивований, але керівник підприємства «Парки та сквери» не сказав чому саме на незначній території масово всихають різного типу дерева!»

Анатолій Трикуш підтвердив інформацію, що на території парку ім. Лесі Українки всихають дерева, але чому це відбувається він не знає. Тож, щоб визначити причину всихання, КП подало офіційний запит у Східноєвропейський національний університет (СНУ), з відповідним проханням, адже у «Парках та скверах» для цього немає кваліфікованих спеціалістів.

Після засідання виконавчого комітету, журналісти інтернет-видання «Під прицілом» навідались до «Луцького Діснейленду» з наміром розібратись у проблемному питанні.

Орендар вищезгаданої земельної ділянки у парку Алла Рожанська в своєму коментарі спростовує версію членів Луцького міськвиконкому про те, що дерева всихають внаслідок її господарської діяльності. Вона розповіла, що зацікавлена в тому щоб підтримувати, дану їй в оренду Луцькою міською радою, паркову зону в належному стані. Також вона розповіла, що вже проводила платну експертизу ґрунту паркової зони, під час якої з’ясувалось, що дерева вражені хворобою, характерною для болотистої місцевості. Алла Рожанська додала, що має всі підтверджуючи це документи, та дозвіл зрізати вражені дерева. Також вона запевнила, що замість висохши рослин збирається посадити нові - нечутливі до даної хвороби.

В цей час Анатолій Трикуш все ще чекає відповіді на свій запит від СНУ. Вочевидь діяльність комунального підприємства «Парки та сквери м. Луцька» зводиться до косіння трави, та зрізання «самосівів», і не передбачає мати кваліфіковані знання про рослини.