«Луцький комбінат хлібопродуктів №2» вкотре просить відстрочити виконання рішення суду про стягнення півтора мільйона гривень, яке було прийняте ще 4 роки тому.
Йдеться про справу за позовом столичної фірми «Сі.Бі.Ем.Менеджмент» до Державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» про стягнення майже півтора мільйона гривень боргу.
Ще у грудні 2009 року сторони по справі уклали між собою договір купівлі-продажу борошна.
Умовами договору визначено, що покупець компанія «Сі.Бі.Ем.Менеджмент» купує у «Луцького КХП №2» борошно на умовах передоплати.
З матеріалів справи слідує, що ТзОВ «Сі.Бі.Ем.Менеджмент» замовило борошна на суму 1 483 200 гривень, а отримало борошна лише на суму 137 474 гривні. Відповідно заборгованість «Луцького комбінату хлібопродуктів №2» складає 1 345 726 гривень.
Однак за такий немалий строк «набігла» ще й кругленька сума штрафних санкцій та пені.
І ще у вересні 2010 року Господарський суд Волинської області прийняв рішення про задоволення позову столичної компанії «Сі.Бі.Ем.Менеджмент».
Однак з того часу «Луцьке КХП №2» вже неодноразово зверталося до суду із заяву про відстрочку виконання рішення.
Сьогодні ж відбулося чергове засідання по цій справі і «Луцьке КХП №2» знову просить відстрочити виконання рішення.
Представник хлібокомбінату Людмила Хом’як розповіла, що окрім величезної суми кредиторської заборгованості підприємство постійно несе великі затрати:
«На даний час державне підприємство «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» перебуває у складному фінансовому становищі. У підприємства наявна дебіторська заборгованість у розмірі 6 517 575 гривень, що підтверджується відповідною довідкою. Згідно довідок та виписок на рахунках підприємства відсутні кошти на даний час. Щомісячні витрати на оплату праці становлять 346 000 гривень, єдиний соціальний внесок – 183 000 гривень, податок з доходів фізичних осіб – 60 000 гривень, військовий збір – 7 000 гривень. Оплата за електроенергію – 30 000 гривень. Окрім того у підприємства наявна кредиторська заборгованість у розмірі 3 823 000 гривень. У разі не надання відстрочки підприємство, що має стратегічне значення для Волинської області буде паралізовано, а це зробить неможливим забезпечення хлібопекарських підприємств області борошном для виготовлення хліба. Томи просимо відстрочити виконання рішення строком на 1 рік починаючи з листопада цього року».
У свою чергу представник Державної виконавчої служби Лілія Радчук не заперечила проти відстрочки виконання рішення і повідомила, що рахунки та майно хлібокомбінату свого часу уже були арештовані, а усі можливі кошти уже були стягнуті на погашення заборгованості перед іншими юридичними установами.
Зрештою суддя Господарського суду Петро Слободян відмовив у задоволенні заяви, мотивуючи це тим, що рішення про стягнення заборгованості було прийнято ще 4 роки тому, а підприємство і понині не сплатило жодної копійки боргу.
Коментарі
коментарів немає