У місті Ровеньки Луганської області, яке розташоване на підконтрольній бойовикам території, на псевдовибори примусово зганяють соціальних працівників.
Як повідомили ТСН.ua очевидці, вчителі та лікарі планували 2 листопада страйкувати через "вибори", влаштовані сьогодні бойовиками, та не виходити на роботу. Проте терористи зібрали їх та почали прогрожувати.
Крім того, у Ровеньках за явку на "виборах" також обіцяють карти для соцвиплат та 1800 грн готівкою.
Коментарі
Ветер
02.11.2014 12:42:02
Волк в овечьей шкуре гнал на белой фуре. Гнал на белой фуре за кордон. Вёз он заблудившейся глупой десантуре Ватники с малиновым крестом.
Руслан
02.11.2014 12:43:20
зависть плохое чувство, сдохла украина, как и ее выборы, где нарисовали явку в 52%. А тут очереди в сотни человек )))
Дмитрий
02.11.2014 12:49:07
Восток всегда продавался за килограмм картошки и лука и за 1800 грн)
Микола
02.11.2014 12:54:28
Придуркі! І в такому дурдомі ви збираєтесь жити? Вас же держать за баранів!
Елена
02.11.2014 13:59:21
Их держат за тех кем они есть! Стадо!А стаду нужен кнут ,поводырь и корм!!Все на месте!
иван
02.11.2014 12:58:40
выборы в ровеньках и близ лежащих посёлках начались ещё в пятницу 31 октября и прдлятся до 4 ноября -кто не прийдёт на избирательный участок к тому прийдут домой
Артем
02.11.2014 13:07:37
Чому так багато виборців прийшло на участки? Я думаю, що була проведена психологічна агітація з ідеєю про те, що якщо вибори пройдуть, то війна зупиниться, тому що все тепер буде узаконене і Донбас приєднають до Росії . Це перше. Друге, мабуть сказали, що будуть продовольчі пайки для виборців. Третє, якісь погрожування і попередження для тих, хто не прийде на вибори. А наша пропаганда мабуть не дієздатна. От і все.
Артем
02.11.2014 13:35:30
забыл сказать четвертое--участков было в 2,5 раза меньше, че обычно
Дончанка
02.11.2014 15:16:18
Артем, чушь не пишите. Сколько людей пришло на выборы в Донецке я видела своими глазами-стояла в очереди 20 минут.Ник4то не угрожал,не подкупал и никакие пайки не выдавал. Объективно ,людей было больше,чем на референдуме.Мы уходим из Украины не потому,что Россия зовет, а потому,что Украина ненавидит.