Виробництво горілки під марками «Віват», «Поліська» та «Віче» планує розпочати вже у цьому місяці Луцьке МПД ДП «Укрспирт».
Про це стало відомо під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 3 листопада. Пише Інформаційне агентство Волинські Новини.
Як повідомив генеральний директор підприємства Денис Шмаров, виробництво етилового спирту розпочали з 27 жовтня. Наразі виробили приблизно 7 тисяч декалітрів (70 тисяч літрів). Заготовили приблизно тисячу тонн зерна, з якого можна виробити приблизно 33 тисячі декалітрів спирту.
На початку листопада планують відновити роботу горілчаного виробництва (горілки під торговими марками «Віват», «Поліська» та «Віче»). За станом на 31 жовтня замовили акцизних марок під виробництво 150 тисяч декалітрів горілчаних виробів, що забезпечить сплату 42 мільйонів гривень акцизного податку до державного бюджету.
Середньооблікова чисельність штатних працівників у жовтні на підприємстві становила 159 осіб, середньомісячна заробітна плата – 2029 гривень. З 1 жовтня керівництво ДП «Укрспирт» підвищило рівень зарплати працівникам на 10%, ще на 10% планують підвищити її з 1 грудня. За умови стабільної роботи працівникам обіцяють виплачувати надбавки та премії.
Максимально посприяти роботі підприємства, щоб воно не зупинялася, закликав присутніх голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Також він попросив скласти схему, за якою раніше виник борг на підприємстві та визначити, хто відповідає за зобов’язання спиртогорілчаного комбінату, щоб можна було прийняти відповідне рішення і разом із керівництвом фіскальної служби досягти того, щоб борг був погашений.
Також він нагадав, що під час сесії облради депутати не дали згоди компанії «Галичина-Табак» на використання гербу Волині. На жаль, нині без відповідних дозволів емблема Волині використовується на товарах, що вироблені за межами області. До вирішення питання незаконного використання символів він закликав долучитися керівника підприємства та керівництво облради.
«Якщо ми плануємо відновити випуск горілки виробництва Волині, ми повинні віддати всі привілеї використання торгових марок, емблем, символів тільки своєму виробнику», - зазначив Володимир Гунчик.
Коментарі
коментарів немає