Користувачам мисливських угідь, які не подбають про обладнання майданчиків для обробки дичини, не погоджуватимуть відкриття мисливського сезону.

Про це під час семінару з питань розвитку галузі молочного скотарства та цінової ситуації на ринку молока, що відбувся 5 листопада у Ковелі, розповів начальник Головного управління ветеринарної медицини області Богдан Лозинський. Пише Інформаційне агенство Волинські новини.

Він повідомив, що в Україні зафіксували 9 випадків африканської чуми (протягом останніх 1,5 місяця 4 випадки – у Чернігівській області). З його слів, всі користувачі мисливських угідь на Волині мали бути попереджені інспекторськими листами про обладнання майданчиків для обробки дичини після забою.

«Вони мали надати гарантійні листи, що про всіх відстріляних кабанів у день відстрілу будуть повідомлені і, відповідно, буде відібраний патматеріал для дослідження у центральній лабораторії. У випадку, якщо не будуть обладнані такі майданчики і немає гарантійних листів, які гарантують ваш виклик, коли буде забитий дикий кабан, не погоджувати їм відкриття мисливського сезону», - наголосив Богдан Лозинський, звертаючись до начальників районних управлінь ветеринарної медицини. З його слів, це - вимога законодавства України.

Також, у контексті боротьби зі сказом, він поінформував про вимогу відстріляти 444 лисиці, які повинні бути доставлені в центральну лабораторію.