На Волині оздоровленням у таборах охоплена лише кожна друга дитина шкільного віку. Щоб збільшити кількість дітей, яких можна оздоровити в області, пропонують скоротити термін табірної зміни.
Про це стало відомо під час розширеного засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення та відпочинку дітей сьогодні, 6 листопада. Пише Інформаційне агенство Волинські новини.
Зокрема, думку про скорочення зміни висловила голова обласної організації профспілки працівників державних установ Ольга Сабурова. На господарському утриманні цієї установи перебуває дитячий заклад оздоровлення та відпочинку імені Олега Кошового, розташований в селі Дачне Ківерцівського району.
З її слів, нині лише кожна друга дитина шкільного віку може оздоровитися влітку. На її думку, варто було б на всеукраїнському рівні змінити кількість днів у табірній зміні. Наприклад, 18 днів замість 21-го дозволило б оздоровити більшу кількість дітей. Тим паче, переконує вона, 21 день для дітей – дещо задовгий термін.
Крім того, вона додала, що таборам доводиться сплачувати значні суми орендної плати за землю. А пільги до закладів не застосовуються. До прикладу, дитячий табір «Супутник» сплатив за оренду землі більше 45 тисяч гривень.
Ольга Сабурова апелювала й до медиків області, бо дуже часто вони несумлінно виконують свої обов’язки. Так, неналежна увага, каже вона, приділяється медичним документам, з якими приїздять діти в табір.
«Часто в медичних довідках не вказуються перенесені інфекційні захворювання, немає інформації про профщеплення, немає штампів про санепідемоточення. І як ми можемо прийняти цю дитину? Доводиться таких дітей поселяти в ізолятор», - каже вона.
До слова, Ольга Сабурова попросила узгоджувати оздоровчу кампанію в пришкільних та заміських таборах. Адже в табір, каже вона, на період роботи, запрошують кухарів із загальноосвітніх шкіл. Та дуже часто є випадки, коли ці фахівці зайняті під час роботи пришкільних таборів, тож буває складно знайти професійні кадри.
Коментарі
коментарів немає