Обмеження бюджетних видатків на народних обранців у парламенті нового скликання може підштовхнути їх до корупції. Про її існування у більш забезпеченій Верховній Раді попереднього скликання вже говорять екс-нардепи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Від 1 серпня цього року депутатам скасували пільги та скоротили фінансування. Оплату роботи помічників скоротили вдвічі, а депутатську зарплату і надбавку до неї зменшили втричі. Законодавці, які звикли жити на 30 тис. гривень щомісячно, кажуть, що відколи почали отримувати 11 тисяч, витрачали вже власні заощадження.
"Щоб поїсти нардепу у парламентській їдальні, хочу щоб ви знали і всі люди знали, потрібно десь 60 гривень. Якщо практично там харчуватися, обходилося десь у 180-200 гривень на день", - розповів екс-нардеп Василь Демедюк. Однак багатіли нардепи не на пільгах, певен ще один колишній депутат Ярослав Гінка. Він уперше назвав таксу, за яку деякі його колеги ставали в Раді кнопкодавами. Читайте також: Хто з мільйонерів йде у нову Раду.
Аналіз декларацій "Я двічі отримував пропозицію від півтора до двох мільйонів доларів, щоб залишити фракцію "Удар". При чому це не в Партію регіонів – це бути позафракційним, працювати на групу певних бізнесменів, які теж є в ВР. Отримувати зарплату в 30 тисяч доларів в місяць. Звичайно, я знаю депутатів, які пішли на це", - розповів "ударівець". Називати прізвища продажних нардепів він не схотів, і лише порадив шукати їх серед тих, хто вже живе у власних маєтках в елітних районах.
Коментарі
коментарів немає