Найбільше нагород найпрестижнішої журналістської премії отримала газета The New York Times. Видання перемогло у п’ятьох номінаціях - новинний репортаж (редакція), міжнародний репортаж (редакція), критика (Холланд Коттер), журналістське розслідування (Девід Барстоу) і художня фотографія (Деймон Вінтер). Що цікаво, пермію за новинний репортаж журналісти отримали за матеріал про сексуальний скандал за участю губернатора Нью-Йорка Еліота Спітцера, після якого політика відправили у відставку. 

Дві премії отримала St. Petersburg Times, журналісти якої підготували кращий національний репортаж (редакція) і за кращий тематичний матеріал (Лейн Дегрегорі). Найкращі науково-популярні статті написали цього року Беттіна Боксал і Джулі Карт з The Los Angeles Times, а кращій місцевий репортаж підготували редакція Detroit Free Press і East Valley Tribune. Кращим коментарем комісія визнала роботи Юджіна Робінсона з The Washington Post, найкращою статтею визнали матеріалиThe Post-Star (Марк Махоуні), а премію за новинні фотографії отримав Патрік Феррел з The Miami Herald. 

Найбільш престижна номінація „За служіння суспільства” цього року дісталася виданню Las Vegas Sun і її журналісту Олександрі Берзон. Саме матеріал цього репортера про високий рівень смертності і виробничих травм серед робітників на дорожньому будівництві в Лас-Вегасі змусив владу та профспілки звернути на цю проблему увагу та усунути наявні порушення техніки безпеки. 

До речі, на 92 році життя Пулітцерівської премії в тройку фіналістів в одній з номінацій потрапило Інтернет-видання. Сайт Politico був номінований на кращу карикатуру, але поступився Стіву Бріну з газети The San Diego Union-Tribune. Додамо також, що разом з дипломом переможець отримує 10 тисяч доларів призових, а сама церемонія урочисто відбувається у Колумбійському університеті в Нью-Йорку.