На Варшавському ринку вночі сталася пожежа. Займання почалося близько першої ночі. Причину встановлює експертна група з пожежників та міліції. Розслідування триває.
Ніхто з людей не постраждав – горіли павільйони з м’ясом на другому поверсі. Очевидці згадують, що днем напередодні туди саме привезли товару на 7-9 тисяч гривень.
На місці згарища працюють кількадесят людей – прибирають, вичищають приміщення. Темно. На другому поверсі сутінки, світло ледь проступає від вікон. У будівлі тхне смаленими тушками і горілою пластмасою.
Зіпсоване м’ясо лежить просто на землі, перемішане із шматками арматури, пластиком, згорілими брусками. Разом із брухтом його згрібають лопатами, вантажать у возики, відра. Вивозять з приміщення.
Від стелі відпадає пластикова панель, де-не-де ледь тримаються залізні листи.
З десяток людей спостерігають, не підходять близько, обговорюють подію між собою.
Бабуся років за 60 не стоїть внизу, а відважно підходить ближче. Там детально розглядає стелю, озирається довкола і зрештою повертається на перший поверх.
Там її точка – вона продає чай. Пенсії в тисячу гривень на життя не вистачає – доведеться шукати інших можливостей заробити грошей. Жінка переконана, що підпал. Вона в курсі всіх новин. Навіть знає, що сьогодні згоріла база волонтерів в Одесі. Але зрештою згадує, що ринок – об’єкт постійних судових тяганин. Схиляється до думки, що підпалили недоброзичливці-конкуренти.
Кілька підприємців-чоловіків стоять на сходах і спостерігають за прибиранням сміття, яке ще вчора було товаром. Теж говорять про підпал.
- Ну та ясно, хто спалив, - чоловік середнього віку говорить впевнено та безапеляційно. Але тихо – аби чув тільки його співрозмовник.
Щойно бачить журналістів, відмовляється говорити і стверджує, що нічого не знає:
- Хай розбираються експерти, - мовить поспіхом і йде на протилежний бік залу.
Люди говорити не хочуть. Якщо і відповідають, то однослівно та анонімно. Один з підприємців, який відчищає поверхню столу від кіптяви, віджартовується:
- Питаєте, як згоріло? Мабуть, хтось кинув недопалок.
Всі заклопотані – треба встигнути прибрати, доки світло.
У кабінеті адміністрації так само немає електрики. Але люди є – міліція оформлює протокол разом із директором.
Той говорить про коротке замикання електропроводки. На питання, чи це може бути підпал, дратується і радить людям, які так думають, самостійно збирати докази і звертатися до правоохоронних органів – допомагати слідчій групі.
Нарікає на тих, хто був проти реорганізації Ринку кілька років тому. Зауважує, що саме через зменшення кількості рядів пожежна допомога була надана вчасно – машини змогли без проблем дістатися місця займання.
На другому поверсі поодинокі продавці складають товар у коробки. У приміщенні наразі неможливо вести торгівлю.
Кілька жінок, які продають домашні продукти поверхом нижче, розгублено роззираються і не спішать. Поки є вуличне світло, не зникає і шанс виручити кілька гривень.
Крім непідтверджених версій, поки немає чіткого пояснення причини пожежі. Відповідно, відсутня інформація про те, хто займатиметься відновленням і чи будуть відшкодовані збитки підприємцям.
Експертна комісія працює.
Автор Альона ВИШНИЦЬКА
* Програма міжредакційного обміну Фонду розвитку ЗМІ
Коментарі
невже ж підпал ?
11.12.2014 19:50:51
Крім самої облспоживспілки там ніхто і ніщо не спалить. Попробуйте зайти туди в час ночі , адже там товар підприємців , а тим більше - дирекція ринку. Просто зекономили на дешевеньких дротах. А днем раніше туди навіть швидка допомога в'їхати намагалась хвилин 15 , адже численні "добудови" падали прямо на дах машини, дряпаючи новеньку покраску автомобіля.
непросто то
11.12.2014 20:01:31
бо то перший сигнальчик всім хто там торгує. Попробуй без подготовки освободи таку площу.....
на території
12.12.2014 15:23:49
постійно присутня охоронна фірма в 10ти метрах від того місця...а вночі їх пару десятків..а проводка вона ще з союзу проводка...штамп мозгів..
параноя, параноя
12.12.2014 17:25:33
Не накручуйте і не лякайте людей. Як горить стара чи навіть нова проводка, коли погано прорахована потужність, багато хто бачив та знає. І таких пожеж при відсутності капітальних ремонтів буде збільшуватися у геометричній прогресії. Тож робіть висновки.
ійовенко
12.12.2014 21:49:40
всі бачать і знають ті проводки..в потрібному місці в потрібний час..так як ти с..чка ..що зараз з північним?хто їх туди привів за руку?гром баба -тоді була помоложе,речі по щаславєй..та й горгута-унітаза злотого ,говоруна крутого (а часом і прямого) народ то там не бачив..а проводки вони во всіх є..всі хелектрики
)
13.12.2014 11:39:35
Ваші фантазії на різну тематику вже скоро вся україна знати буде. Пити менше треба. та язиком молоти.
всім
13.12.2014 14:41:18
скидатись на проводку.хто користується і не користується елетроенергією результат може бути одинаковий..треба йти просити власника будівлі та ринку в якого берете в оренду місця щоб змилувався.прийняв гроші .список дадуть що ще старе на думку ...еее.що тих пару штук в порівнянні з товаром чи холодильним обладнанням..ну звісно в кого столика два з чаями та кавами може неплатити.по різних причинах ..за дещо ще й доплатить..
)
13.12.2014 11:40:00
А проводка горить, бо стара.
понятно
13.12.2014 14:08:28
а чому стара?бо ще не по 160 грн. кв.м?хто таке заключеня про старості робить?пожежна служба чи шептухай інжинєр?був долар по 5 оренда була по 50.став долар по 8-оренда по 80.як горгут казав того року вам в колбасному знизу на зборах-оренда буде привязана до комунальних послуг(!),все дорожає і т.д..так що проводки то тілько початок. щитайте самі..колись інжинєр,роки два назад тоже на зборах по поводу криш казав що ще треба поміняти трансформатори,спеціальний багатожильний чудо кабель положити замість багатоьох ліній і ще різне..а електріческій жіночці-разваділовці треба скромнішою бути..а бо створювати спілку десь в старій вижві..там ще протяне рік два .і то як новий чєловєк-наставнік..главне вчасно спригнути..забула?
я вас умоляю)))
13.12.2014 14:31:26
Хочете, щоб був підпал, хай буде так. Зате адреналін, інтрига, страшно. Бо життя ж нудне?)
а що
13.12.2014 14:46:59
це?чого проводка не згоріла на ковельській?на вулиці горького? там за нею дивляться? а тут що його згоріло? коміческі технології?підключитись до мережі більше тисячі в касу гривень.окремо за матеріали та роботу плюс пару сотень баксів взятки..згоріло то згоріло що тут такого-поки не в тебе..
та нічо
13.12.2014 15:10:05
Простіше звалити все на невідомих тєрорістів, ніж вимагати звітності та елементарної протипожежної безпеки. Простіше платити і тихенько в куточку плакатися, ніж поважати та захищати можливість спокійно працювати. Простіше розпускати плітки та зводити мало зрозумілі рахунки, ніж обєднуватися та щось корисне робити. Простіше людей нацьковувати одне на одного, залякувати, бо гонор власний піднімає тоді голову. Але то таке, певно незрозуміле...
Свідок
13.12.2014 15:17:04
то донецькі спалили як і універмаг
)))
13.12.2014 16:13:47
Значить, за логікою речей, ви один із них.
куфайочка
13.12.2014 16:33:06
бійся горгута..він може забрати все..але одноврімєнно і спасьот від алігархів які навісли над нами ..наше діло теляче-башляти..яка різниця кому..не випендруйся..в кого згоріло атработають..ну за свято по сто!
фігня
13.12.2014 17:12:27
Якщо то був підпал, то мета може бути: 1. Вибити борги. 2. Залякати інших, хто не хоче платити. 3. Забашляв конкурент. І всі, хто вопить "Підпал!" без доказів, є або тупі до ручки, або зрозуміло на чий млин воду ллють.
лиха тітка
13.12.2014 17:34:13
Скільки бухать можна!!! Ви це діло прекращайте! Повна неадекватність, як пяний.
плєчєвій в куфайці
13.12.2014 18:42:10
касамольчік там не причому..самі хочуть проводкі крутять палять ..борги вибивають..тяжко горгуту та голєру в такій обстановці..на "мулоко "треба скідатись частіше підприємцам..скілько мінут та що там- годів жизні відняли в замічатєльних людей..чим ше недовольні..кормільців своїх не ценять...без них всі б на біржі були..вони дають вам на хліб заробити.
тьотю
13.12.2014 18:52:25
ви куртізанка вже не молода,ще при тих совєтах починfkb..для вас він дійсно може кармілєц во всіх смислах(або обіщав)...але ми не такіє..ти саменька там..саменька..
дядя
14.12.2014 09:05:48
При совєтах я під стіл пішки ходила, параноїк.
привикла
14.12.2014 15:03:08
значить до "високих" столів..
)))
14.12.2014 16:29:55
Точно. Що не знайомий, то міністр-шизофренік. Будете ще одним. Нічо-нічо, звикла.
)
13.12.2014 23:34:20
Який у нас конструктивний діалог. Інтелектуал)
)
13.12.2014 23:37:09
І не варто під нього косити. Там інтелект та почуття гумору в наявності). А тут - ні.)
горгут
14.12.2014 17:01:29
молодець.і тут месія спаситель..згоріла в нього ж арендована площа в його ж приміщенні через його ж електропроводку і мова не йде про повернення коштів підприємцям..мова йде про те який молодєц стоїть перед вами в дорогих штанах.
тверезий коментар
14.12.2014 18:07:04
Ці питання повинні вирішити підприємці. Якщо аж таке ЧП їм не допоможе згуртуватися та відстояти свої права, (договори повинні мати), то й ваше "дайош" точно як мертвому припарка.
підприємець
15.12.2014 12:15:02
Могла і проводка загорітись, але плата за оренду непосильно висока, отже, мають компенсувати людям збитки однозначно. Та й мають вони свій "профсоюз" , нехай змусять дирекцію заплатити, чи та "захисна" організація захищає все-таки не підприємців ?
во дайош !
15.12.2014 12:23:01
вони депутатов в облогу взять можуть за спасітєля дірєктора то хай тепер тішаця.
дєпутатов
15.12.2014 12:51:39
брав горгут з людьми які належать йому-марта,контрольори,голєра та ін. казл. а з підприємців було пару амбітних жіночок,та молящихся хмельніцкорядних з чоловіками -прастими..ну рабацягі..пачтаять то пастаять..взагалі там кумпанії в общєм було 40-50 чолів .при двох з лишнів тисячах місць..кріку було багато..істєрік..тоді Славянск само крутили по тв..горгут обновив знанія одержані ще камсамольцьм главним ківерцовского р-н..тай фактор лисих дарагіх гламурних дєпутатів..друг дєтства по лінії ще влксму Романюк..псіхозом взяли та словянском..ну нічо міськрада перевибереться в березні..а може ярему вяремлять скоріше..не сучай дєдушка!
північний
15.12.2014 13:11:19
прафсоюз то іовенко чи ще хтось є ? Одвоювала юбілєйку то варшавці ще поможе.
она
15.12.2014 13:51:45
всюда,терлась біля юльки поки не кінули з касою в тємніцу..тоді йовека притаїлась ..вже не партєйствувала і т.д..а зараз знов разгул дємократії..такіє люді в цені-глас народа..в нас тупих,пох.. та приспособлєнцов до 80 %..от такіх йовенків і дєлєгують спеціально абученні красні дирехтора на вожаків праффсаюзних..а їм де копєйуа..а де і спасіба від начальнічка та трепєт в глазах непосвящонних..що з тих лугандонов хотіти..ще рік два і самі б тут чекали житія як колись...брехли і брешете один одному а ярма на шиї то почьот..люди і тих не мають..
"разгул" ще впєрєді
15.12.2014 16:54:06
щас добра бабця од податковой буде отшептувать бо ж нема покоя що не всі касу поповняють. Но збой сістєми буде бо чинуши дез баби з дєдом теліпать торгашів начнуть. Вихода не буде прібліжоним бо заставлять платить всіх.
це
16.12.2014 18:11:30
один з методів шуганіни-рішаю мол я,при власті блізко..питайте люди при такіх наєздах в якому званії сікретний агєнт..який род комітєту..чи вона 181 валютчика на волині заложила..ви ж не з хацапєтовкі всі-чого не спитати в жіночкі краснопьорої?а панти ганяти треба було років двадцять назад..
а горгута
16.12.2014 18:56:51
як з касою?60 грн.м кв. з яких 2.40 місту а решту на карман..як там з пдв та з якої суми що платиться? хто надає йому брильянтові "послуги"..по декларації за той рік в тій же податковій він майже збитковий(!!!!) цікаво скільки десятків мільйонів коштує підмітання та пару десятків працівників..ось така хр.. товаріщі яреми та митарі..
припущення
18.12.2014 00:11:20
може попелище допоможе продати ту будівлю ? Там то арешт накладали , то заглохло все.....
Анонім
18.12.2014 09:34:51
Як і вибиваються гроші бандюками, то з Горгута вашого. Ніфіга їм вівці, їх вже пастух стриже. То певно забув ще й з вовками поділитися). Думає, як біля мєра, то мєр чимось поможе? Ага, щас. То інша влада.
припущення
19.12.2014 02:16:33
думаю що горгут продасть будівлю , а потім і ринок розвалять.
волна
19.12.2014 11:30:15
податки від діяльності ринку складають значний відсоток міського бюджету. тож навряд.
прокладочкі
19.12.2014 17:11:40
то ,ти голяр вітя?опублікуй декларацію так званої облспоживспілки (ЗАК ПІДПРИЄМСТВА де акції числяться за ...).вона ледь дихає ..в плані зазначенного там дохода..а після пожара та перетрубацій з документами цього року то взагалі подасте збиткому..-2.40 то те що місту з 60 грн. які (поки не підняли дальше ви) берете з підприємців..напиши як " трудоустроїли" та даєте місця людям в яких примусово-добровільно за копійкі скупили ті акції..в скільки їх раз менше стало?напиши про підмітальщиків яких аж з родіни комсомольця ківерець набираєте-різного прошарку і тверезості..хоч стоп-пардон-вони не ваші тіпа,підприємець послуги вам надає..думаєш все назад вєрньотся-худоба в стойло,камсамол впереді,бабло отстегнув наверх і батожком помахав спокійно?для дойкі рекордної..присипали вже дояра одного..думай про вічне
податки
19.12.2014 17:36:14
то фігня, а якби не друг-комсомолець мер, скільки б місто орендної плати отримало і плюс менше навантаження підприємцям ! Чекайте, ще всім той "захват" сесії аукнеться - БЮТ вже оримала результат на виборах.
біля
19.12.2014 17:47:39
4 міліонів в місяць тільки по варшавському..
захват сесії
19.12.2014 20:10:27
робили працівники ОСС і пару "своїх" підприємців, а загалом - то сектор "Б" майже весь без документів торгує. Побачимо хто їх тепер "захистить".
там
19.12.2014 21:46:30
просто через певний час буде сказанно як казалось..все дорожає..і ціна буде виведена знов на 10 баксів мінімум за кв.м..а хто буде незгодний ,скаже що дорого ,повториться горгут знов-я вам в металоконструкцію поставлю ще арендаря-легше платити буде..забули вже?незаганяйтесь в якісь податкові страсті!з елементарним розберіться..по бумажці всі как..
добрий день, я олень)
19.12.2014 20:37:45
Кожен підприємець, що стоїть на базарі податки не сплачує чи що? чи лише орендну плату?
якщо перевірити
20.12.2014 02:50:40
дозвіл на торгівлю, тобто патент, то половина підприємців його не має. Проблема тут не в вартості податку, а в пенсійному фонді, який у 4 рази дорожчий за податкову. Якщо ви берете патент на торгівлю ,тоді автоматично нараховує виплату і пенсійний.
вночі треба спати
20.12.2014 12:15:55
Гляньте доходи в міський бюджет від діяльності підприємців, що торгують на базарі. Десь стикалась, відсоток здивував - немалий. Відділ статистики ще ніхто не відміняв. Взагалі класний відділ для аналізу.
сімдесят
20.12.2014 15:04:11
пять відсотків в міський та районний бюджет Луцька та відповідно луцького району дають фізособи-всі решту юрособи, які пасутся на бюджетах та монополії штучно стиворені різними клімчуками і башкаленками,як цієї області так верховної бідують..їм взагалі невигідно ложити асфальт ,заправляти автомобілі,продавати газ та вугілля через треті руки ,будувати школи в три рази дорожчі ніж в сусідніх країнах..і ви середньостатистичні з трепєтом до цих людей ставитесь-богі,тайни знають..тайна основна поки ми(ви) тупі -вони розумні..от і горгут вкідає штампи..часів молодості.. цілий чапаєв..а лохторату на ринку як всюди 70-80% але желудкі мають огого..
спати на тому світі треба
21.12.2014 01:06:33
а те, що там майже одні пенсіонери беруть патент (не сплачують пенсійний) то факт. До чого дозвіл на торгівлю для продовження договору ? Може у вас зазначено це в цьому договорі? Просто почитайте : там платити вчасно треба і не порушувати правила торгівлі, які сама адміністрація не виконує. Та й не платять в основному ті, хто має декілька павільйонів, а ще всі, хто знімає собі площу. Якщо ці функції перекласти з податкової на керівництво ринку - будуть за гроші все залагоджувати, а бюджет знову збоку.
оленям
20.12.2014 13:14:25
та всім іншим..без патенту не можна продовжити договір на оренду на цьому ринку як і на інших вже рокі три..а той брєд що ви,хазяєва жизні, постійно заганяєте разом з товаріщами що лижуть вам пяткі як працюючи офіційно так і по договору залиште тому стаду баранів якого ще в цій країні вистачає..з одного цього куска землі який ромаюк,корєшок молодості, ваш віддав вам для дойки ви піднімаєте біля 4 міліонів в місяць чистими..от така стояночка для машин..куда там авторинку чи якимось другим..крім того вєчні планові та позапланові побори ,з офіційною бумажкою на руки підприємцям про благодійну поміч..зак уккоопспілка.БЛАЖЕННИЙ та ПРИБЛАЖЕННІ де тут мєнти.де відділ юоротьби з орг.злоч.?де долбані аналітики сбу?де славна прокуратура? чого порушенні справи або пох..або тягнуться роками?ще й штатного троля завів..не відстає від жизні камсамол..
знову руки заломані?)))
20.12.2014 16:08:21
Тут хазяїв жізні немає, тож не варто істерити. Як і Порошенко, Яценюк тощо не читають ваші завивання. Тож сцен не потрібно. Принабридли.
прихвостному
20.12.2014 17:36:18
госпідари ненажерливі, але рано чи пізно будуть в країні вічних доїльних аппаратів.. .. тисячам людей полоскати мозог ,просто так?жилєзний фелікс?...завивань нема.є констотація фактів.для лучан хто ще не тут живе мозком..ось данні.для лучан а ти віддихни..хай сам ДЄДУШКА чиркне..ти свою роботу знаєш однобоко-стрєлкі від горгута скинути.ось горгут ,за рік правда, краде тільки на землі одного завокзального суму більшу чим лучани платять податків за місяцю..а скільки ринків в нього.. - повідомляють фахівці управління доходів і зборів з фізичних осіб Луцької обласної державної податкової інспекції, лише у жовтні цього року лучани сплатили 42,7 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Слід зазначити, що у жовтні 2014 року надходження з податку на доходи фізичних осіб виконано на 119,6 відсотка, тобто додатково мобілізовано майже 7 мільйонів гривень. Податок на доходи фізичних осіб є одним з основних бюджетоформуючих в місті Луцьку та Луцькому районі. Так, надходження цього податку займають майже 76,4 відсотки усіх надходжень
умнічка)
20.12.2014 19:04:01
Ну от бачите - можете, як захочете. Тож до чого ми прийшли? Найбільше податку сплачують фізичні особи, тобто підприємці. Велика їх частина торгує на ринку. А тепер інше завдання - спробуйте без образ іншим дописувачам. У вас вийде. Я в вас вірю. Чесно.
умнічка)
20.12.2014 19:11:09
Бачите у чому суть. Доведено, що більшість людей, що пишуть на форумах під новинами викидають свій негатив, жовч і решту негарних внутрішніх как. Тобто ніякого конструктиву. А от какання - штука заразна. Ви ж не якийсь там каканий дядько. А то ж не жовта преса вам. Преса сурйозна, новина дуже сурйозна. А ви вже дописувач давній. Тож майже професійний. Ведіть себе, як професіонал.
горгут
21.12.2014 17:56:58
краде в місяць з казни луцька тільки на одному ринку 4 міліона..і кожна тупіца чи лисий ткачук який тяне масу руками там за нього має знати що то не тайна..з образами чи без..а дурня дурнем називати то не є не вічливо,то те що влада робочих і крестьян забороняла робити..дурнів то невистачало ..начальники плодились..камсамол давно розпався а горгут,Романюк і дальше плодять комсомольців пачками..за бабло і без..поки вони вас ап..ть ви упражняєтесь в делікатних назвах процесу?чи невспотіли упражняться?судячи по "умнічках" молоденькі секрет..уткі заступили на зміну..побачим" толірантні" фінал.
браво!!!!
21.12.2014 18:40:34
Ваш виступ із піною на губах вдався повністю. Вітаю. Квіти).
квіти
21.12.2014 19:17:50
ти і тобі подібні будуть носити на надгробки, скажем корупції..перебор ребята..просто перебор..
Анонім
22.12.2014 08:51:56
А от із цим згідна. Повністю. Бо квіти на надгробок тої корупції вже ношу помаленько і давно. А від ваших завивань Порошенку, Яценюку та тій же корупції ані холодно, ні жарко. Крім ваших особистих как нічого й не почитала. Тож ображатися на перебор можете лише на себе. Заведіть щоденника і займайтеся рефлексією на здоровя. Дуже корисно. От тільки будьте так добрі - не публічно.
горгут
22.12.2014 13:26:50
створив опг яка вимагає гроші в підприємців під різними соусами та живе за рахунок бюджета міста і це мають знати всі лучани і лучсранки..бо піджуть скоро на перевибори тих самих романюків,євген ткачуків..а або краще кому це все побарабану не йшли.. 30% то була б хороша явка..а всі решта хай рішають питання глобальні..їхнього рівня та амбіцій та говорять що нема за кого голосувати..а про діяння горгута документально можна навіть в архіві на цьому сайті почерпнути..окремі справи ще навіть не закриті ..волочуть..так що лучсранки якщо схочеться проголосувати за суботніків і їм подібних ,які появляться толпами перед виборами не скигліть потім чого маршутки ходять як попало ,а проїзд по 5..або прибирання території перед будинком більше стольніка..чого в школі гроші вчителі вимагають ..а там ще буде розширене всамоврядування...романюкі та євгени ще по одному горгуту повісять кожному..при бездіянні міліції та прокуратури .."амбіції" вам підкажуть камсамольці як і на кого вилити..відрами..хіба раз таке було чи два рази..вас не зміниш а світ під вас незміниться от і замкнутий круг ..Моїсей водив іудеїв по пустині сорок років щоб померли ті хто памятав рабство..вас 25 років водили не моїсеї і не по пустині...бараку обамі привіт передавай!
цирк
22.12.2014 18:47:10
Бараку Обамі привіт передати не можу. З тої причини, що незнайомі. Та й ніхто мене нікуди не водив, бо неводяча якась вродилась. Ви пальцем у небо не тицяйте). Зрозумійте, голубе, ви ж не моє лице показуєте, а лише своє. Мій світ вже під мене змінився, а вашому краще все ж пручатися))).
горгутятам
24.12.2014 14:34:10
а він ваш був коли,світ ваш?не вводьте в оману хоч дітей..ви поясните і пояснювали нешановні любий свій наклон і прогіб..вам підказували як пояснювати..всім було хаашо..ну деколи там крізи..горде рабство...насмішили..строчи дальше..буде йти Бацька -скромно так очі в асфальт і добрий день (якщо не ійовенка-2,3,4).от так то ,лучани,раби совєтії не тільки на заводах та колхозах..вони і серед підприємцов..що тут дивуватись,камсамольське православвя..розмножилось,наплодилось..доход батюшкам приносить захмарний за обіцянки дати дихати кіслородом..по суті тож так..а по язиках ваших ціла теорія особого народа -мішанка зебри з бегімотом..може не поймеш,що тут писав..не парся не для тебе..вам і дальше гордитись цим всім..
н-да
24.12.2014 16:18:52
А з вами цікаво. Самооцінка дуже піднімається. Ну-ну, може ви й не каканий дядько. Хіба чуть-чуть). А по язиках ми не обучені. Шо є, то є. І говоримо прямо без викрутасів. Та без трикрапок - типу думка така глибока, що навіть слів не вистачає, додумайся сам. А шо там думати-то. Ви, дядьку, фігньою не майтесь, прямо кажіть - ЩО ПРОПОНУЄТЕ РОБИТИ У ЗВЯЗКУ З ВИЩЕВИКЛАДЕНИМИ ПОДІЯМИ. Тільки чітко, коротко і по пунктах.
Якщо дозволите
24.12.2014 20:53:43
то пропозиція є : кошти, подаровані мером горгутятам перенаправити на потреби міста. Ці акули-людожери так і не заспокоїлись - тепер оплату за оренду хочуть підтягнути до курсу валют. Для цього бракує "новеньких" довготермінових і ніким не прочитаних договорів оренди. А хвилює те, що моя і ваша самооцінки несправедливо занижені наглими і безпардонними особами.
думати
24.12.2014 21:09:18
своєю головою.
Анонім
25.12.2014 10:14:09
За мою самооцінку не хвилюйтесь - як її вам та й будь-кому підняти знаю прекрасно. В принципі, як і опустити). Повернемось до наших баранів. Дуже гарна мета. А тепер кроки реалізації плз. Мають бути сформульовані так, щоб будь-який підприємець міг зробити ці кроки і дійти до раю, де горгутята не крадуть, бюджет наповнюється, а проводка не горить, труби не рвуть, права захищені. Думати головою).
"опустили" вже всі самооцінки
25.12.2014 16:56:50
і горгон не хвилює що ви думаєте. Ви ніхто і звуть вас ніяк. Будете писать що скаже хазяїн . Може вигляд розумний хоч зробите ?
Анонім
25.12.2014 18:00:48
То ви фотографію мою поставте, хай вже й інші оцінять вигляд нерозумний))) Одним словом, по суті запитання ви нічого сказати не можете. І що робити, щоб ситуацію виправити ви теж не знаєте. То для чого пишете?
по суті
25.12.2014 18:23:58
все в ваших і наших руках. Не так і складно, важливо захотіти.
Анонім
25.12.2014 11:03:30
Ну і якщо розібратись, то мою самооцінку гробите якраз ви, а не невідомі горгутенята. А саме - недолугими коментарями, штампами, обзиваннями (вам перерахувати чи самі перечитаєте свої коментарі)? Ви завжди із малознайомими людьми так спілкуєтеся? Свої перли починайте нижче писати, бо вже погано видно.
краще
25.12.2014 11:24:57
я б не знав вошої псіхології..так звані "незнайомі"..давай скільки людей стільки думок і таке інше..все зацикленно на описанному мною вище..проблема горгута для вас "нова " кожен раз хоч років пять мінімум всі стикались..гра в красавців та красавіц вміло контрольована романюками,горгутами та поплічними іовенками..
Анонім
25.12.2014 11:46:07
Нічого спільного не маю ані з Романюком, ані з Горгутом та Іовенком. Тож свої параноїдальні фантазії залиште при собі. І, взагалі, нормальна б людина просто вибачилась. А ви й надалі воду мутите та намагаєтесь за сагато буквами сховати свою ницість та погане виховання.
тобто
25.12.2014 12:04:36
ти нейтральний..всі включаючи тебе вже багато років перебуваємо під експерементами глузду камсамольца і юридично він надалі закріпляє це все..а ти асобий..ти вище того всього.ти пушистий на облаку..хаашо вихований і не ниций..потім скажеш так получилось..шо зробиш де ми а де він..і т.д..хоч мені здайотса вже всі догадуються ким запущені вже давно такі голубі міра..це зараз особливо папулярно..
Анонім
25.12.2014 12:17:05
Повторюю для особливо обдарованих - свої фантазії залиште при собі. Що я скажу зараз і що потім моя справа. Відповідайте за власні слова, а я вже за свої якось сама. Ви звинуватили мене майже у всіх гріхах мислимих та немислимих. Тож вибачтеся. Та й кроків дії щось не бачу. Не хочете таємницю оприлюднювати чи не знаєте, як досягти тої мети, яку ви озвучили?
знову руки заломані?)))
20.12.2014 16:13:43
Раз у вас є статистика по доходам у міську казну та особливо з діяльності ринку, то скиньте на сайт. А брати цифри із стелі кожен баран-істероїд може.
якщо розібратися
21.12.2014 23:35:31
то руки заломали всій країні, а горгутівщина як процвітала , так і далі живе. В валюті менше , правда, але "всучивши" решті підприємців нові договори можна і платню до долара підігнати. Головне, аби все спокійно пройшло. Труби, водогони, прольоти і перескоки почекають - головне документ підігнати, щоб в судах потім запевнити : люди дієздатні, отже нехай читають, що підписують. Та й не всі заморочуються , адже хтось та й вирішить спільну проблему.
Анонім
25.12.2014 10:19:44
Можна починати тут)
ВІН ПРАЦЮЄ
27.12.2014 14:05:19
витяги з нового договору 4.4 розмір орендної плати може переглядатись орендавцем у випадку зміни тарифів на комунальні та інші послуги,які надаються орендарю,змін податковому законодавстві,збільшення розміру оцінки або орендної плати за земельну ділянку,на якій розташований Ринок,інфляція понад 4% або за аналогічних обставин,які мають суттєве значення.розмір орендної плати може бути переглянутий орендодавцем у випадку зміни ринкової ситуації,загального рівня оренднох плати по місту,інфраструктури ринку тощо,що мають істотне значення для визначення економічно обгрунтованного рівня орендної плати.такий перегляд орендної плати здійснюється за умови попереднього повідомлення орендаря за 30 кл. днів,відповідно до п9.1 цього договору. ,та підписання додаткової угоди протягом 7 календарних днів з дати такого повідомлення.....8.строки дії ,порядок зміни та розірвання договору....8.5.3за рішенням орендодавця за наступних підстав... відмови орендаря укласти додаткову угоду зі змінами ,запропонованими орендодавцем відповідно до пунту 4.4 цього договору. 8.5.4 у випадку припинення субєкта господарювання , що є сторною за данним договором. (і там ще багато такого) такій собі художній підхід , де плату за послуги,фізичне розташування місця,"реконструкції та благоустрій " можна горгуту трактувати коли заманеться .хто не підписує додаткових угод на вимогу..дасвіданья..
шкода
27.12.2014 16:14:18
сьогодні ховали справжніх українців, а наволоч як шикувала, так і шикує. За що ті хлопці голови кладуть ? Що змінилося ? Романюк кришує - горгут відстібує.....
аналітик
28.12.2014 15:19:32
по зміні ринкової ситуації в державі в горгута його бухгалер Львовна?чи сама марта?хто ті економічні світила?невже борець з олігархами,наша штатна Жанна ДАрк яка так і невстигла поносити (поки) косу (завернуту на голові)...да та знає всьо напірьод..тоді то пророк а не аналітик..значить треба було записати замість довгого пункта 4.4-розмір арендної плати може переглядатись на основі пророцтва штатних і позаштатних працівників які мають досвід створення , роботи та керування групами людей з ціллю прямої наживи використовуючи соціальні страхи повязанні з первісним суспільством ,зміною середовища та умов існування,низькою соціальною свідомістю та відсутністю будь яких паростків аналітичного мислення.,вірою в вічність охлократичної моделі соціальних та економічних відносин.
львовна
28.12.2014 21:48:18
то шавка а марта в. у. царя старша куда пошлють -
договір