Ківерцівська ОДПІ у суді намагається довести, що волинське підприємство «Укрліссервіс» завищило суму податків до відшкодування державою, а саме підприємство намагається взагалі скасувати відповідні податкові повідомлення-рішення.
З Єдиного державного реєстру судових рішень стало відомо, що ще у червні цього року ПП «Укрліссервіс» звернулося до Волинського окружного адміністративного суду із позовом до Ківерцівської ОДПІ з вимогою скасувати податкові повідомлення-рішення.
З судової постанови вбачається, що з 20-ого по 25-те травня Ківерцівською ОДПІ проводилася позапланова виїзна перевірка.
Як запевняв під час судового засідання позивач ПП «Укрліссервіс», податкова не мала підстав для проведення перевірки. У свою чергу представники податкової переконували, що ревізія проводилася через те, що у звітній документації ПП «Укрліссервіс» містяться певні розбіжності.
Мовляв, у підприємства існує значна різниця між доходом від реалізації продукту та декларації з податку на прибуток за 2013 рік.
Для того, аби з’ясувати причину таких розбіжностей податкова спочатку надіслала запит на підприємство, а через те, що керівництво ПП «Укрліссервіс» не надало необхідних документів – податкова провела позачергову виїзну перевірку.
Ще у червні ПП «Укрліссервіс» вимагало скасувати податкові повідомлення-рішення і пояснювало розбіжності у податковій звітності за 2013 рік тим, що до річної декларації було враховано передоплату.
Та все ж суддя Волинського окружного адміністративного суду Андрій Ксензюк відмовив ПП «Укрліссервіс» у позові.
Однак в кінці листопада до Волинського адмінсуду надійшов ще один позов від приватного підприємства «Укрліссервіс» з тими ж вимогами.
Представники Ківерцівської об’єднаної державної податкової запевняють, що керівництвом ПП «Укрліссервіс» було укладено так званий удаваний правочин.
Тобто, як запідозрили митарі, ПП «Укрліссервіс» уклало договір з кількома контрагентами для того, аби приховати договір з іншим партнером. Крім того представники Ківерцівської податкової звинувачують підприємство «Укрліссервіс» у штучному формуванні податкового кредиту.
Під час судового засідання представники Ківерцівської податкової запевняли, що «Укрліссервіс» ніби то купувало і продавало деревину таким фірмам як ПП «Хімсервіс», ПП «Магнат» та дочірнє підприємство «Укрліссервіс», а насправді купувало товар у інших підприємств і продавало на експорт.
«Ківерцівською ОДПІ надавалися запити до Ягодинської митниці. Зокрема, щодо сертифікатів походження продукції, яка експортована від ПП «Укрліссервіс». ПП «Укрліссервіс» ніби то придбало готову продукцію у ПП «Хімсервіс», ПП «Магнат» та дочірнє підприємство «Укрліссервіс», яке в подальшому відправило на експорт. Однак, із сертифікатів походження лісоматеріалів випливає, що продавець – це ж ДП Жовківське лісове господарство. Тобто фактично ця продукція придбавалася в інших постачальників, вона була у власності і перероблювалася ПП «Укрліссервіс», і, відповідно, вона потім постачалась на експорт. Тобто, фактично лісоматеріали приходили зразу на склади ПП «Укрліссервіс», жодної участі ПП «Магнат», ПП «Хімсервіс» та ДП «Укрліссервіс» у цьому не було», - заявила на суді представник Ківерцівської ОДПІ Наталія Приходько.
У свою чергу представник позивача Олександр Дивидюк цю інформацію заперечує і переконує, що спочатку «Укрліссервіс» купував деревину у державних лісових господарств, а потім ніби перепродавав іншим фірмам.
Та все ж поставити крапку у цьому питанні зможе суд.
Сьогодні ж суддя Волинського окружного адмінсуду Марія Александрова оголосила перерву у судовому засіданні, так як під час розгляду справи обидві сторони надали багато нових документів.
Коментарі
Я знов
23.12.2014 15:43:23
А директор в жовкві був роман колісник
Я знов
23.12.2014 15:43:39
А в Жовкві директором був роман колісник.
волинь
24.12.2014 00:28:43
та це оборутки старого колісника- супер Факт