Напередодні новорічних свят в Києві відбувся IX всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліра Гіппократа - 2014». Його учасниками були студенти-медики та працівники лікувальних установ з усієї України. Серед лауреатів цьогорічного мистецького форуму значаться і студентки Ковельського медичного коледжу Анна Рудик та Вікторія Хом'юк, які, разом зі своїм наставником, керівником гуртка вокального співу Оленою Сметюх привезли додому перші премії фестивалю, - повідомляє «Телевізійний Центр Ковель».
Талановита людина — талановита у всьому. В майбутньому — акушерка, випускниця Ковельського медичного коледжу Вікторія Хом'юк впевнено почувається не лише в навчальній аудиторії, а й на сцені.
Разом з Вікторією Хом'юк творчий потенціал рідної альма-матер на мистецькому фестивалі в столиці України представляла і випускниця спеціальності «Лікувальна справа» Анна Рудик.
«Співаю я ще з самого дитинства, зі школи. Коли прийшла навчатися в коледж в 2011 році, то почала відвідувати гурток вокального співу, яким керує Олена Степанівна. Конкурс був непростим: було багато конкурсантів - біля 300 виконавців з різних регіонів України. Звичайно, хвилювалася перед виходом на сцену. Я виконувала пісню Ірини Федишин «Марія». Ще запам'яталося, як у гала-концерті ми виконували всі разом «Оду радості» Бетховена та «Реве та стогне Дніпр широкий» Тараса Шевченка», - розповідає лауреат фестивалю «Ліра Гіппократа - 2014» Анна Рудик.
Керівник вокального гуртка Олена Сметюх, яка готувала до виступу на столичній сцені обох конкурсанток, зауважує: цьогорічний мистецький форум був особливий своєю атмосферою єднання та патріотизму.
«В умовах героїчних подій сьогодення, коли в очах України — сльози, а в грудях її — кулі та ножі, ми не просто співали та презентували свою творчість, а й наводили пісенні мости дружби, спілкуючись зі студентами та викладачами медичних закладів зі сходу та півдня України... Ми єдналися узами милосердя, людяності і доброти...», - каже керівник вокального гуртка коледжу Олена Сметюх.
Творче життя в коледжі — різноманітне та цікаве. Окрім гуртків та секцій, в навчальному закладі створили і самодіяльний театр «Водограй». Студенти активно займаються волонтерською роботою та благодійністю. Не перший рік майбутні медики допомагають дітям з особливими потребами - вихованцям відомої в Ковелі ГО «Реабілітаційний цент».
«Випускниця нашого коледжу Наталія Хвесик була номінантом і виграла благодійний проект «Блакитна птаха». Кошти цього проекту дозволили нам організувати поїздку дітей з особливими потребами в Біловезьку Пущу, в резиденцію Діда Мороза, що було їхньою заповітною мрією...», - говорить заступник директора Ковельського медичного коледжу Вікторія Каленікова.
В навчальних аудиторіях та класах послідовників Ескулапа навчають, перш за все, професійним навичкам. Але у стінах Ковельського медичного коледжу переконані: без людяності, щедрості душі та доброти стати справжнім лікарем — неможливо.
Коментарі
коментарів немає