Під час 69-тої сесії міської ради в депутатів виникла суперечка з приводу включення до порядку денного питання про тимчасове призупинення прийняття рішення щодо надання земельних ділянок у приватну власність під індивідуальне житлове будівництво, з метою в першу чергу забезпечити земельними ділянками сім’ї загиблих військовослужбовців, та військових які захищають країну безпосередньо в зоні АТО, на сході України.

У переддень сесії помічник депутата Юрія Веги приніс проект рішення на реєстрацію до секретаріату міської ради, для включення його в порядок денний. Але, за словами депутата Веги, вчора секретаріатом було вчинено всіх заходів щоб не включити даний проект до порядку денного 69-тої сесії.

Секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко поспішив виправдатись, пояснивши, що він ніяким чином не чинив перешкоди. Він показав на печатку під документом та сказав, що зареєстрував внесений проект. Зі слів Григоренка, він лише зауважив помічнику депутата Юрія Веги, що на його особисту думку проект не може бути винесений на цю сесію, так як він не завізований належним чином, і не переглянутий профільною комісією.

На заперечення секретаря депутат Сергій Сівак зауважив, що Ковельська міська рада аналогічне рішення прийняла ще на минулій сесії, тож і луцькій владі немає чого чекати. Він додав, що якщо не прийняти рішення то сім’ї загиблих військових та солдат, що перебувають в зоні АТО можуть залишитись без землі, адже кількість вільних земельних ділянок у місті стрімко скорочується.

«Сидячи в цих кабінетах - теплих, затишних, дуже легко маніпулювати словами. Чи кожен з нас усвідомлює, що насправді відбувається там… Я розумію, що не всі депутати собі земельні ділянки видали, та призупинитеся лобіювання подальшої видачі земельних ділянок. Тому я просив би внести все ж таки це рішення»  - підтримав колег депутат Павло Данильчук.

Сергій Григоренко наполіг на тому, що питання потребує широкого обговорення, бо, мовляв, воно зачіпає інтереси тисяч людей. За його словами, місто має проблему знайти ділянки для усіх загиблих, яких всього лише 18, а з міста Луцька в зоні бойових дій зараз знаходиться близько 960 військових. Але секретар міськради наголосив, що його головна претензія не до того де Луцьк візьме стільки землі, а до неналежного оформлення документів.

Не зважаючи на всі аргументи, більшість депутатів мовчки не підтримала внесення проекту до порядку денного сесії.