Начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Валентина Загрева відрекомендувала педагогічному колективу Волинського ліцею-інтернату Волинської облради нового директора цієї установи. Відтепер очолюватиме ліцей Ірина Лозовська, яка раніше працювала тут на посаді заступника директора. Повідомляє «Волинська правда».
Попередньо Постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, у відповідності з рішенням від 16.01.2015 № 4/4 «Про директора Волинського ліцею-інтернату», задовольнила заяву Тарасюк М.І. про звільнення у зв’язку з завершенням терміну дії контракту й підтримала клопотання управління освіти і науки Волинської ОДА про призначення Лозовської І.М. директором Волинського ліцею-інтернату терміном на три роки.
Нагадуємо, що Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради — загальноосвітній навчальний заклад з поглибленим вивченням окремих предметів та профільним навчанням. Організація, зміст і форми роботи ліцею забезпечують виконання соціального замовлення, тобто надання його випускникам повноцінних знань з основ наук на рівні державного стандарту та понад ним, можливості для свідомого вибору майбутньої професії, продовження освіти у вищих навчальних закладах відповідного профілю.
Волинський ліцей-інтернат - ровесник незалежної України. Цю установу, яка стала візитівкою освітян Волині, в буквальному розумінні виплекала Марія Тарасюк, заслужений працівник освіти і науки України.
У мальовничому передмісті Луцька, у районі Вишкова, на базі Обласної станції юних натуралістів , згідно з рішенням Волинського облвиконкому №241-р від 5 червня 1991 року відкрито Обласний ліцей природничого профілю. Було сформовано дві навчальні групи: педагогічну і лісогосподарську. У 1996 році навчальний заклад перейменовано у Волинський ліцей-інтернат. Кількість класів збільшилася, профільність розширилася. Зараз у у ліцеї навчається три сотні учнів 8-11 класів з усіх районів і міст Волинської області. Тут відпрацьована методика, вироблена система відбору дітей на навчання. Дирекція ліцею, педагогічний колектив при зарахуванні на навчання надають перевагу дітям із сільської місцевості.
Коментарі
Звичне діло
30.01.2015 15:18:07
Нарешті Тарасюк М.І. добилась свого передала керівництво ліцею знову собі (поставивши директором свою дочку)
Nik
30.01.2015 15:20:50
Все в сім'ю! Чому не написали, що Лозовська І.М. дочка попереднього директора?
ліцей
30.01.2015 15:42:12
Скільки цікаво Загреві "відстібнули" за так званого нового (з сім`ї) директора
Ну ну
30.01.2015 15:49:11
Їй треба, хоче відкупні дати за себе, щоб залишили при посаді.
до нуну
30.01.2015 15:56:31
вже крiсло пiд Загревою похитнулось? Як це так брати родичiв на посади, тим бiльш з чужої компанiї?
Ліцеїст
30.01.2015 16:19:53
Правильно, дочці ж теж треба "хатинку" побудувати, а Марфа вже своє взяла - пора відпочивати! P.S. Ми живемо по новому, Волинські "царі та цариці" владу передають по спадщині! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Ще один ліцеїст
31.01.2015 09:22:11
Ніяк не хоче від "кормушки" відступитись Марфа....Де ж так ще "заробить" її доця...Вже, напевно, не одна хатинка побудована до цього часу, не здивуюсь, якщо син також десь при ліцеї "працює. Такі реалії життя "по новому".....
Kleopatpa
31.01.2015 19:55:30
Доця Марфи до 40-а з лишнім вже собі заробила. А Марфа живе в скромній хатині. На жаль, ніхто з коментаторів заслуг її не знає. Та Бог вам суддя. Найбільша нагорода для неї - це вдячні випускники, які розуміють , що для них - Марія Іванівна, і з усього світу линуть до неї слова вдячності від тих, кому дала вона путівку в життя. І колектив прощався з нею зі сльозами на очах, бо кожного розуміла, підтримуівла, допомагала як могла ( певно тому, що сама в житті біду знала) .
Ліцеїст
07.02.2015 13:27:26
Це яка по Вашому "скромна хатина"? Та що біля ліцею, десь під 250м.кв.? І заслуги закладу робила не "вона", а в першу чергу колектив ліцею, починаючи від вихователів! Яку путівку в життя вона дала? Своїм дітям - згоден! Я там вчився 3 роки? Я щиро вдячний колективу ліцею, а не одній людині яка там заробляла гроші і крала!!!! Пам'ятаю коли привезли цеглу на будівництво спортзалу, то чоловік Марфи на "тачці" возив її до "скромного" будинку!!! СТИДОБА!!! Доречі будівництво спортзалу так і не було заверешено в тому році, а було призупинено! P.S. Коли в Україні закінчиться це "протеже" своїх? Де прозорість у відборі кандидатів на керівні посади? І наостанок, Клеопатра, я звами згоден, Бог всіх розсудить і за все колись доведеться платити !!!
,,,,,
20.02.2015 16:04:39
ДА, ЗАРОБИЛА НА ВЧИТЕЛЬСЬКІЙ ЗАРПЛАТІ
Толік
30.01.2015 21:35:18
Кож це кумівство закінчиться?
Що далі буде
31.01.2015 09:43:37
А все це прикриває, напевно не безкорисно - "мудрий", "вмілий", "добрий", "розумний" (все звичайно в лапках) керівник Загрева
буде буде
31.01.2015 10:34:48
чому ж напевно - прикривае та ще й за велику вигоду.
ДОЛЯ
20.02.2015 16:07:25
Заробила доця марфи вчительською зарплатою?.. Хай напишуть як будували дім як там працювали ліцеїсти, як города обробляють працівники!
Вчитель в ліцеї
07.03.2015 15:10:17
Найбільша заслуга Марії Іванівни в тому , що вона підібрала висококваліфікованих кадрів , які працюють на совість і будуть працювати незалежно від прізвища директора ліцею.Більшість з них є справді щирими людьми , які серце віддають дітям . Тому ліцей буде процвітати з будь-яким директором . Ні походження , ні вік , ані його соціальний чи фінансовий статус нового директора ролі не грають.
Волинянка
01.04.2015 17:05:36
Так-то воно так - аби новий директор не заздрив мудрішим від себе. А колектив підібраний справді потужний.Як приклад, УСІ випускники (2009р.) одного з класів поступили на державну форму, в т.ч. 30% - у медуніверситети.
Анон
08.03.2015 20:44:12
Ну і що, що Лозовська дочка Марії Іванівни. Це гідна заміна. Вона розумна людина, дбалий директор, мудрий викладач.
анонім
10.03.2015 20:02:49
Марія Іванівна вклала душу у ліцей.І Ірина Миколаївна найкращий варіант для того,щоб ліцей продовжував досягати вершин та бути один із найкращих навчальних закладів.Вона хороша,добра людина,розумний вчитель та мудрий директор.
Ну і що?
11.03.2015 08:38:21
В нас на Волині відтепер модно стало прилаштовувати під крильця своїх чад племінників, племінниць. Зайдіть в будь-яку з організацій і тільки чесно "профільтруйте" , ой скільки родичів знайдеться під крильцями у впливових тьоть і дядь, які й самі таким чином потрапили. От вам і люстрація! Пиль в очі!