Через байдужість Володимир-Волинського районного відділу освіти та директора школи учні Лудинської ЗОШ протягом кількох тижнів не отримували гарячого харчування, - пише Іфнормаційне агентство Волинські новини.
З відповідним запитом з вимогою провести службове розслідування факту відсутності гарячого харчування у Лудинській ЗОШ до Володимир-Волинської РДА намагався звернутися депутат райради Микола Супрунович. Втім, його запит більшість депутатів не підтримала.
Напередодні сесії, до Миколи Супруновича зателефонував один із батьків учнів Лудинської школи і повідомив, що протягом двох місяців у школі не працює електроплитка, і не організоване гаряче харчування. Депутат став розбиратися в ситуації, і від начальника Володимир-Волинського районного відділу освіти та за сумісництвом депутата райради Алли Мельник отримав пояснення, що казначейство не пропускає платіж. Вже в казначействі Микола Супрунович виявив, що гроші за ремонт плити були перераховані ще до нового року.
«По-перше, це грубе порушення, тому що невиконані роботи вже оплачені. Друге, мене дивує байдужість керівника школи і відділу освіти, вони не знаю, що майже два місяці перераховані кошти, а плита не відремонтована. Тому я прошу провести службове розслідування і наказати винних. Так не можна відноситися до дітей», - зазначив Микола Супрунович.
Начальник районного відділу освіти Алла Мельник підтвердила, що кошти за ремонт плити були перераховані ще 29 грудня 2014 року, але людина, яка виконує ремонтні роботи, не мала відповідної запчастини, яку потрібно було замовити в Луцьку. Вже позавчора запчастину отримали, плиту відремонтували, і сьогодні в школі діти отримують гаряче харчування.
Така відповідь депутата Супруновича не задовольнила, оскільки в електроплиті є шість нагрівальних елементів і, на його думку, не слід було чекати, щоб перегоріли усі, й тоді починати ремонт. Через таке відношення відділу освіти до своєї роботи Микола Супрунович назвав його «бездєльніками».
Директор Лудинської школи і теж депутат районної ради Людмила Гладчук запевнила, що як керівник закладу освіти зробила все для того, щоб швидко відремонтувати електроплиту.
Перший заступник голови Володимир-Волинської РДА Володимир Собіпан заявив: якщо депутати підтримають запит Миколи Супруновича, він розбереться в ситуації.
Запит Миколи Супруновича під час голосування більшість депутатів не підтримали. Тоді заступник голови районної ради Павло Карпюк запропонував проголосувати повторно.
«Це вперше, коли ми не підтримуємо депутатський запит. Зазвичай ми їх завжди підтримуємо для того, щоб згодом отримати чітку і достовірну інформацію з того чи іншого питання. Давати запити – це робота депутата, якщо ми не будемо підтримувати запити один одного, то не зможемо нормально працювати», - наголосив Павло Карпюк.
Депутати вирішили провести поіменне голосування і воно вималювало цікаву картину – усі освітяни, які є депутатами районної ради або не підтримали запит Миколи Супруновича, або ж утрималися при його голосуванні.
Так, не підтримали запит: Сергій Будцев – екс-заступник начальника відділу освіти, Петро Петрук – директор Оваднівської ЗОШ.
Утрималися: Людмила Гладчук – директор Лудинської ЗОШ, Надія Кревська – директор Льотничівської ЗОШ, Алла Мельник – начальник районного відділу освіти, Василь Ролюк – директор Оваднівського ліцею, Євгенія Саганюк – директор Жовтневської ЗОШ, Ольга Шимонюк – директор Хобултівської ЗОШ.
Утримався і голова районної ради Андрій Оніщук чим висловив солідарність своїй однопартійці Аллі Мельник, оскільки не виключено, що за наслідками службового розслідування їй би загрожувало звільнення з посади.
Не підтримали колегу Миколу Супруновича і депутати Анатолій Верко, Петро Захаревич, Руслан Кротач, Тарас Навроцький, Микола Процюк та Володимир Шейчук.
В підсумку, запит Миколи Супруновича таки не підтримали. А таке синхронне бажання освітян прикривати прорахунки один одного наштовхує на думку, що серед депутатського корпусу Володимир-Волинської райради сформувалася група під умовною назвою «шкільна мафія».
І, судячи з голосування, цій групі байдуже, як і чим харчується молоде покоління.
Коментарі
коментарів немає