Активісти Волині заявляють про проблему спілкування з владою, бо вже довгий час вони не можуть домовитися про приміщення, для облаштування складу з допомогою воїнам. Про це пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Нагадаємо, вже майже півроку волинські волонтери шукають приміщення, де б облаштувати склад для гуманітарної допомоги бійцям. Ще у жовтні вони звернулися за допомогою до голови облдержадміністрації з проханням посприяти у пошуках.

 

Тоді волонтери організували «тролінг» обласної влади, принісши в облдержадміністрацію консервацію та продукти харчування, які псуються на морозі.

Так, облдержадміністрація начебто й надала волонтерам будівлю, де можна влаштувати склад. Та, як з’ясувалося, це приміщення – з вибитими шибками, де довгий час квартирувалися щурі та безхатьки, абсолютно не пристосоване не те що для нормальних умов роботи, навіть не годилося для зберігання продуктів, тим паче в зимовий час.

Зрештою, проблему з приміщенням так і досі не вирішили. Приміром, в спілці ветеранів Афганістану речі стоять в тренажерному залі. Що туди не помістилося – стоїть просто в коридорах, на сходовій клітці. Волонтери використовують власні ресурси, шукають приватні склади, а від влади допомоги немає.


Як розповів екс-очільник волинського Правого сектора Павло Данильчук, активісти й волонтери вже й начебто відшукали підходяще приміщення за адресою вулиця Островського,12, яке належить Фонду держмайна. Та 3-місячна переписка з органами влади не принесла результатів.

З його слів, приміщення нині пустує, там навіть є вивіска «Оренда». А у Фонді держмайна, каже Павло Данильчук, це приміщення орендує київська фірма, до якої мають стосунок місцеві бізнесмени.

До слова, активісти переконують: термін дії договору оренди з цією фірмою закінчився ще на початку грудня 2014 року. Але попри прохання волонтерів, договір з фірмою продовжили, а їх залишили ні з чим. Власне, активісти заявляють, що з нинішньою владою в області «є проблема зі спілкуванням».

Чого варті лише заяви голови ОДА про 30 тонн пального, які начебто влада виділила волонтерам. Самі ж волонтери кажуть, що отримали всього 2 тонни дизпалива, за які більше 3 місяців змогли возити передачі на схід. Нині вони чекають пояснення таких заяв від влади.

Детальніше про цю ситуацію можна прочитати в матеріалі: Загадка від Волинської ОДА: де зникли 28 тонн пального для волонтерів.