Уже вдруге справу за обвинуваченням лікаря приватної медичної допомоги «Тарас» направили на повторний розгляд до Луцького міськрайонного суду.
Ми вже писали про те, як лікар приватної швидкої приїхав на виклик, аби вивести пацієнта зі стану алкогольної інстоксикації, а невдовзі після візиту медика пацієнт помер.
Причиною смерті 42-рчного чоловіка був злам черепа, якого лікар не виявив під час обстеження.
Нині обвинувачений лікар працює у КЗ «Волинський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф».
Уже двічі колеги підсудного подавали до суду клопотання про взяття обвинуваченого на поруки. Судді Луцького міськрайонного щоразу двічі задовольняли заяву лікарів і тим самим звільняли підсудного від кримінальної відповідальності.
Втім, матір покійного пацієнта оскаржила постанову суду І інстанції.
Колегія суддів Апеляційного суду Волинської області не знайшла у постанові Луцького міськрайонного суду достатньо доказів вини підсудного та доказів його каяття, а тому і відправила справу на новий судовий розгляд.
Зауважимо, що засновником приватної швидкої «Тарас» був син міського голови Миколи Романюка Валентин Романюк, а сама служба не мала ліцензії на використання сильнодіючих та психотропних препаратів, і, як стало відомо під час розгляду судових справ, застосування такого виду ліків, можливо, могло б врятувати життя пацієнту.
Лікаря приватної швидкої, яку заснував син Луцького мера, судитимуть знову
четвер, 02.04.15 11:51Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
Марк
02.04.2015 13:16:45
Та що ви знов приплітаєте Романюка і родину. Можливо його син і був засновником швидкої. але не він і чи його батько їздили на виклик. Від помилки не застрахований не лікар. ні бідувельник. ні журналіст. Якщо суд визнає винним медичного працівника. то він понесе покарання. А ваше "шановне видання" все не може. аби не згадати про Романюка. Він у вас у всьому винен. Майте совість. Він і так старається навести лад в місті. Незабаром навіть побачивши смітинку ви звинувачуватимете його. що він проїхав мимо і не прибрав її
Патріот
02.04.2015 14:03:32
Повністю підтримую. Окрім того чому судитимуть,тому що допому ця швидка в 98% надає лише забезпеченим людім інші собі цього позволити не можуть.Окрім того,не судять лікарів, які працюють в системі,тому що неможливо не перевірити не спростувати діагноз,а приватного лікаря буль ласка.
Іван
02.04.2015 14:26:07
це точно! це видання не може й дня прожити, аби Романюка не згадати!
Рома
02.04.2015 14:33:25
Параноя якась в журналістів. Чого постійно згадується прізвище мера? Нехай працює людина на благо міста!
вибори
02.04.2015 14:41:12
щиро вірю, що лучани і самі здатні декватно мислити і вибиратимуть того, хто на їхню думку краще управлятиме містом, а не буде старатися собі щось урвати, дітям наскладати, олігархам все що можна злити, свою кишеню напхати і при тому бульки з носа пускати і казати як його перед виборами не люблять
Ромі
02.04.2015 15:19:26
Вже напрацював на благо міста. Задоволені?
ІРа
03.04.2015 16:07:50
Задоволена! і думаю більшість людей задоволені! а ті, хто строчать негативні коменти тут виконують завдання своїх замовників! бо ж вибори не за горами)
да
02.04.2015 17:26:58
не завідуйте..люди хай крадуть та мухлюють..а вам досить скіглити.весна беріть лопати і копайте ..зелень буде з голоду не здохните..думайте про їду.решту вам нащо..
Патріот
02.04.2015 14:34:39
Просто в братів Бондаруків багато крадених гошей з Західінкомбанку залишилося для проплати передвиборчої програми Осіпова))))Саміж під прицілом писали про Бондаруків і про Осіпова і про перекриття пр.Перемоги пенсіонерами з плакатами Осіпов Бондарук поверни гроші.
Ольга
02.04.2015 14:42:42
ситуація не дуже приємна. Але ця швидка хороша, не раз користувалися, бо доки наша з лікарні доки приїде, то родити можна!
Ользі
02.04.2015 15:32:17
А Ви пробували викликати НЕ ПРИВАТНУ швидку? Перевірте. Принаймні по телефону консультувати не будуть, а приїдуть і зроблять все щоб врятувати здоров'я і життя людини
да
02.04.2015 15:52:41
вєсомий аргумент..а скажіть мені шоч один лікар в луцьку відповів за свої такі ж промахи..не помітив що в того голова проломана..лікар швидкої платної..а виклик скільки був? далеко не тисячу гривень..капельницю поставили і гудбай..от так вони вас і мають як загроші так без грошей..якого х.. тарасам чи кому лізти в ту медецину?в аптеках вже менти сиділи?
Марк
02.04.2015 16:40:52
Та не несіть люди бредню. Нормальні послуги надає приватна швидка "Тарас". Хороші люди працюють там. поговорять. дадуть пораду. цінова політика.то така справа. ніхто нічого не говорить. так що не треба безпідставно наїзджати на Романюка і його родину
лучанка
02.04.2015 16:52:18
ага - класний лікар - пацієнту з черепно мозковою травмою проводив інтоксикацію доки той Богу душу віддав - ще й гроші за виклик 600 грн взяв. У швидкої Тарас треба анулювати ліцензію - цей лікар приходив туди не як приватна особа а як представник цієї служби. Просто жінка яка втратила сина видно не надто юридично грамотна. Бо одразу позиватись треба було не з лікарем а з швидкою Тарас і вимагати чималих відшкодувань за лікарську помилку і анулювання усіх дозволів на медичну діяльність для такої горе швидкої.
юрист
02.04.2015 16:55:40
для анулювання ліцензії достатньо буде звернутись у МОЗ з викладенням у заяві відповідного факту про смерть пацієнта через халатність лікаря приватної швидкої. А ще законом взагалі не передбачена наявність приватних швидких - тобто ця служба відповідно до ліцензії не є швидкою, а просто так себе називає аби мати більше клієнтів
Ольга Пертрівна
03.04.2015 16:14:38
А моїй знайомій швидка Тарас життя врятувала. Приїхала з усіма необхідними ліками. А медикаменти тепер коштують дорого, то в цьому винні не лікарі.
Місцева
03.04.2015 16:24:01
А я особисто не хочу жити совдеповськими мірками. Добре що є вибір, що не кажіть, а у приватну структуру не візьмуть доктора, який вивчився за сало. На швидкій Тарас працюють хороші лікарі, та, на жаль, життя кожного із нас в Божих руках.
як
03.04.2015 20:41:49
загнула місцева жителька..оля,Ольга петрівна..видно фах..та вдумайтесь що ці гібридні пишуть.зрівняйте з тим про що стаття..думаєте такий вже іраціональний той північний "спасітєль"?поки таке можна вливати ще в маси трудящих-не все втрачено для тих совкових ідолів..громадяни і за смерть свою заплатять з вдячністтю..
Оля
03.04.2015 16:43:45
Я взагалі за страхову медицину! й ліпше заплатити у приватній клініці 100 грн за прийом - де тебе нормально оглянуть, дадуть консультацію, порадять лікування, у визначений час приймуть! а не до терапевта сидіти 3, 5 години. у нього за день таких сотня і він бігцем вислухай, стандартно напише лікування (з повагою до лікарів, розумію, що в таких умовах їм теж важко працювати). тому за приватні лікарні та швидкі, які якісно й відповідально підходять до лікування!