Дисциплінарне стягнення застосували до Валентини Загреви, начальника управління освіти і науки облдержадміністрації.
Сьогодні Валентині Ярославивівні оголосили догану. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Підсава – порушення норм трудового законодавства при звільненні начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації.
Коментарі
Ну ну
22.04.2015 18:02:34
Ця "некомпетентна особа" (синонім) звільнила 8 працівників та службовців. Тому що так їх було зручно. Тільки двоє подало у суд, обидва - виграли.
освітянин
22.04.2015 19:57:26
Тільки ми полегшено зітхнули, коли Б.О.І. звільнили. Вже всіх дістала. Приходить в навчальний заклад і при дітях на вулиці смалить цигарки. Жах!!!!
маруся
22.04.2015 20:00:01
А ти разом з нею
Мiстер Будятичi
22.04.2015 20:04:08
Богданович в начальники!
освітянин
23.04.2015 09:08:26
Я в цей момент урок проводжу.
вамл
22.04.2015 20:01:13
О так - цигарки, в управлiннi не було чим дихати, як та дама вiдпочивали пiд час технiчної перерви!
мама
23.04.2015 11:59:09
Це правда! Якось мій син, прийшовши зі школи, розповідав, що до них в школу приходили поважні гості (вчителі звичайно цілий тиждень до того вчили, як себе при них поводити). І багато хто міг спостерігати, як пані поважного віку, "диміла, як паровоз". Як ми можемо вчити наших дітей здоровому способу життя, якщо представники освіти такого рівня, не мають уявлення про нього. Ганьба!
вамл
22.04.2015 19:59:44
Комуняку Богданович давно треба було звiльнити, благо є родичка Плахотна i Гунчик. Тiльки як панi Богданович тепер буде працювати пiд безпосереднiм керiвництвом Плахотної, коли пiдпорядковуватись родичам заборонено законом?
Петро
23.04.2015 07:25:12
Я вже мовчу, як звільняють підлеглих в школах, ходять кумівськими "солодкими парами", тягнуть рідню...
Мені байдуже, але
23.04.2015 12:03:21
Цікаво, а на яку посаду поновили її, якщо посаду начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти скоротили?...