Щоправда, тільки на кілька годин, поки у Луцьку тривав конкурс „Студентська сім’я-2009”. Заступник голови парламенту Микола Томенко прибув на Волинь саме для участі у цьому дійстві. Через нього, навіть, початок свята затримали на годину, оскільки чекали, коли ж політик добереться до місця проведення конкурсу. І коли, нарешті, столичний гість зайняв своє місце у журі і „Студентська сім’я-2009” розпочалася, виникло ВЕЛИКЕ запитання. Чому пан Томенко лише член журі, а мер Луцька Богдан Шиба – голова суддівської колегії. Невже градоначальник не міг поступитися містом значно відомішій і авторитетнішій людині?
Але це запитання виявилося першим у чималій черзі інших. Спочатку зазначимо, що у фіналу конкурсу потрапили лише три пари (!) студентів, які представляли місцеві ВУЗи: Леонід та Людмила Богдановичі (Волинський національний університет імені Лесі Українки), Володимир і Юлія Спас (Волинський інститут імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної академії управління персоналом, Дмитро і Тетяна Андрикевичі (Луцький національний технічний університет).
Саме щодо складу фіналістів і виникло друге запитання. Зрозуміти, чому для участі у вирішальному раунді було обрано ці пари, було досить важко. В кого вони виграли під час відбору, які були умови потрапляння до фіналу конкурсу, чому обрали тільки трьох фіналістів? Відповіді на них знають, мабуть, тільки в міськраді, яка і проводила цей конкурс.
Туди саме потрібно звернутися щоб дізнатися, яким чином було змінено концепцію конкурсних завдань. Заявлялося, що вони будуть стосуватися пошуку нестандартних рішень і способів вирішення побутових, творчих, моральних, матеріальних проблем студентської сім\'ї. Про це навіть зазначалося у положенні. Але з реальним дійством, яке відбувалося на сцені, це не мало жодного відношення.
І чим далі справа йшла до логічного завершення, тим більше не виникало сумнівів, що переможе пара Дмитро та Тетяна Андрикевич. До речі, з трьох фіналістів це були єдині учасники, в яких немає дітей. Відверто слабкі відповіді чомусь отримували досить високі оцінки і, у підсумку, щасливими власниками головного призу стали саме студенти з ЛНТУ.
А приз був таким, за який слід було поборотися усіма руками та ногами – квартира у Луцьку! Судячи з усього, купуватиметься вона за кошти міського бюджету, адже жодного багатого спонсора конкурс не мав. Тобто, квартиру переможцям куплять платники податків, які чекають від місцевої влади покращення умов життя в обласному центрі для усіх лучан, а не для однієї студентської пари.
До речі, передостаннім виникло питань, чому організатори припустилися такої несправедливості? Переможці отримали в подарунок квартиру, а ті, хто програв, лише подарунки, загальної вартості якої не вистачить навіть на купівлю кількох квадратних метрів житлової нерухомості. Невже Богдан Шиба та його команда не могли зробити відповідні подарунки і іншим двом парам-фіналістам?
І, нарешті, останнє запитання, яке було підслухане серед глядачів дійства. Весь конкурс візуально нагадував свого попередника – конкурс „Студент року”, який після скандалу навколо нього зник з горизонту. Організатори „Студентської сім’ї” навіть не постаралися дещо змінити вигляд свого творіння, яке зовні немов копіювало премію „Студент року”. Ось тільки за внутрішнім складом це свято однієї пари значно поступалося попереднику.
Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
17.06.2009 22:13:48
дали меру тато з мамою студентів, пару зелених та й дітки виграли квартирку.