Під час прес-конференції, яка відбулась сьогодні, 14 травня, представники волинської влади розповідали про те, яку роботу вони роблять аби допомогти військовослужбовцям. Вони розповіли, як видають книжки із адресами різноманітних служб до яких можуть звернутись демобілізовані бійці, досліджують досвід сусідніх країн щодо повернення військових до громадського життя, планують створення реабілітаційних центрів, відшукують у Європі кошти на їх будівництво. Проте, як виявилось, самим військовослужбовцям це не потрібно.
Присутній на конференції доброволець із батальйону «Азов» Олексій Кушнєр висловив переконання в тому, що, влаштовуючи санаторії та реабілітаційні центри, влада намагається всіх «ущербних» ізолювати від суспільства.
«Ми бачили смерть своїх побратимів. То коли нас всіх збирають єдине, про що ми можемо говорити – про те що відбувалося. Про ці відірвані кінцівки, про те, що нас не визнає влада» - розповів військовий.
Він запропонував одним заходом вирішити дві проблеми – психологічну реабілітацію демобілізованих військовослужбовців та патріотичне виховання молоді. На його думку, відділ освіти повинен робити більше відкритих уроків у навчальних закладах із залученням військових.
«Для людини, яка пережила війну, потрібно говорити. Чим більше вона буде говорити, тим з кожним разом їй буде легше. Я знаю по собі, коли я приїжджав на ротацію чи коли вже повернувся, коли я ходив до дітей, я бачив заради чого варто жити. Коли маленькі діти дають військовому банку тушонки, от тоді ти бачиш, що щось змінюється в цій країні» - зауважив Олексій Кушнєр.
Коментарі
коментарів немає