Сьогодні, 15 грудня, 7–річний хлопчик з Луцька Володимир Каліш офіційно став рекордсменом – наймолодшим в Україні модератором зустрічей з дитячими письменниками, дитячим волонтером у літературній діяльності з популяризації прочитаних книг.

Читайте також: Українку визнали кращою молодою легкоатлеткою світу

Фіксація рекорду та вручення диплому Книги рекордів України відбулися у луцькій книгарні "Є" під час презентації книги письменниці Галини Вдовиченко "Котохатка", пише ВолиньPost.

Володимир Каліш модерував презентацію. Одразу ж при зустрічі письменницею зі Володя сказав: "Як довго я на Вас чекав! Як мріяв зустрітися". Натомість пані Галина відзначила, що хоч ця їхня зустріч перша, проте у неї враження, ніби вони давно знайомі, і просто якийсь час не бачилися. Зізналася, що стежить за Володиним читацьким YouTube–каналом, за його оглядами книжкових новинок не тільки її книг, а й інших авторів, і за його порадами добирає книги своєму онукові.

Мама рекордсмена Наталія Каліш розповіла, що встановлення рекорду для Володі було повною несподіванкою.

"Коли представник Книги рекордів Віталій Іваницький розпочав свою промову, Володя не одразу здогадався, що то його стосується. А коли зрозумів – засяяв як сонце", – розповідає жінка.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook