Владислав Колесников – студент із Подольська (Московська область, РФ) прийшов у свій технікум із нашитим на футболку українським прапором, на якому написав «повернути Крим». Сміливець отримав на свою адресу чимало погроз, однак прийшов додому цілим і неушкодженим. Колесников вважає, що війну на Донбасі потрібно припинити й повернути анексований Крим Україні, а російського президента Путіна відправити у відставку.
Про свій сміливий вчинок Влад написав у соцмережі, новину передає «Преса України».
«Що буде, якщо студент прийде в свій технікум і скаже всім, що війну треба зупинити, повернути Крим, а Вову відправити у відставку?
Рівно через 5 хвилин, як я переступив поріг, мені обіцяли розбити морду мої однокурсники, вчителі дуже м'яко радили прибрати прапор, а через 40 хвилин я зустрів бухого слюсаря, який люто мені доводив, що він «ветеран війни за Крим», і що мене закопає, якщо я не вирву прапор з футболки. Я навіть не буду згадувати діалог з «високо розвиненими людьми…які, скажу в м'якій формі, настійно рекомендували «не ганьбити расію». Звичайно, мої аргументи що анексія Криму і масові вбивства на Україні і є ганьба Росії, на що мало не отримав по саме не хочу. Але як не дивно, незважаючи на всі погрози, я повернувся не тільки живим, але і в цілому неушкодженим. Ну, якщо не вважати зіпсовані нерви і психіку після спілкування з такими особистостями. Отже. Мій класний керівник клятвено обіцяв завалити мене за іспитах.
Але знаєте. Мені набридло боятися. Може звучить пафосно, по–юнацьки максималістично, але я, і мій друг, більше не можемо просто заткнутися і дивитися на те, що відбувається в країні. І тут або нас. Або ми їх. Хоча очевидно, що дві людини ніяк не зашкодять такій машині, цій пропаганді цього зомбування... Але і терпіти ми більше не можемо. Не можемо терпіти знущання і постійні висловлювання «вова боХ!» з місць навчання, роботи і навіть від сім'ї, де вранці слухаю гімн по стійці «струнко».
Всьому є межа терпіння. Всьому є кінець. Звичайно, навряд чи мій вчинок хтось наважиться повторити. Треба бути зовсім сміливою людиною, і зовсім втомленою від усього людиною, щоб відкрито прикріпити прапор України зі словами «повернути Крим». Але всіх кого вже все це за*ахало я закликаю наслідувати мій приклад, купити такий прапорець можна в будь-якому трикотажному магазині, я купив його за 49 рублів. Написати маркером або фарбою «повернути крим», або будь-який інший лозунг проти такого свавілля влади, що твориться у нас з вами, на батьківщині.
І якщо я буду не один, не десяток, а хоча б 500-600 чоловік, то тоді щось зрушиться. Адже лавини починаються з маленького камінця. А потім інші камені тиснуть все на своєму шляху», - розповів Колесников.
Коментарі
Татьяна
05.06.2015 18:49:53
У нас тоже Майдан начинался с молодежи!
Елена
05.06.2015 18:51:03
СПАСИБО!!! МОЛОДЧИНА!!! СПАСИБО!!! МОЛОДЧИНКА!!!
лучик
05.06.2015 18:55:02
молодец!!!!! И один в поле воин!!!! Россия,Вставай!!!!
вася
05.06.2015 18:56:09
настоящий мужик
Анонім
05.06.2015 18:56:29
Если в России есть такая молодежь, значит еще не все потеряно . Спасибо Вам и Вашим родителям.
Николай
05.06.2015 18:56:51
Слава Богу и там есть нормальные люди
Петро
05.06.2015 18:57:54
Як не дивно, але не всі в раші сп'яну "сделаньі! Відважний юнак!
ника
05.06.2015 19:00:14
В Российской резервации такой поступок - риск для жизни и свободы , но смелым небо помогает и Бог !
Андрей
05.06.2015 19:01:10
Спасибо! Удачи тебе твоему другу! Держитесь! Правда с Вами!
ника
05.06.2015 19:01:30
Смелым небо помагает !
Ольга
05.06.2015 19:03:34
Неужели это правда?! Господи, спаси и сохрани этого мальчика и таких, как он!!!
Лариса
05.06.2015 19:04:40
Дякую!Вдячна тобі Владислав!Ти смілива дуже смілива!
ника
05.06.2015 19:05:52
Смелым небо помагает !
Эптс23
05.06.2015 19:09:52
Эх, опрометчиво, тоже самое что во времена ссср назвать окупацию польши анексией, а сатлина - кровавым уродом а не полководцем.... Короче результаты для малого будут печальние, каральна машина его рано или поздно "перемелит" мжду шестернями.. , хотя, смело, ничего не скажеш, желаю ему смелости и надалие!
Виктор
05.06.2015 19:10:05
Красавчик !!!! Есть умные люди и в России.
Олег
05.06.2015 19:10:23
Спасибо ТЕБЕ и твоим РОДИТЕЛЯМ.
Светлана
05.06.2015 19:10:34
Браво! Молодец!!!
Светлана
05.06.2015 19:11:12
Очень смело, браво!!!
Николай (Тюмень, с Надцы)
05.06.2015 19:11:33
Поступок смелого мужчины. Любая степень Свободы начинается с действия.
Alex
05.06.2015 19:12:21
Парень - кремень!!! Такой десятерых ПУКИНЫХ с МЕДБЛЯДЯМИ стоит.
Светлана
05.06.2015 19:12:38
Удачи и жизненной стойкости тебе и твоему другу!
Николай (Тюмень, с Надцы)
05.06.2015 19:13:11
Любая степень свободы начинается с действия. Молоток.
восток
05.06.2015 19:13:16
Мужик. Эх парень, выживи в этой стране не ссучься , и люди тебя изберут.
Светлана
05.06.2015 19:13:31
Удачи и стойкости!
Раиса
05.06.2015 19:13:56
Герою слава!
Тюлик
05.06.2015 19:14:21
Оказывается не все люди в России беда, та что аналогична дорогам....
Раиса
05.06.2015 19:14:39
Герою слава!
Раиса
05.06.2015 19:15:21
Герою слава!
Виталий
05.06.2015 19:16:41
Молодец парень! Респект и уважение
Руслан
05.06.2015 19:16:59
Браво!!! Все ж таки в Росії ще залишилися брати з чистим серцем і світлим розумом. Владислав, дай Бог тобі здоров'я і удачі!
Руслан
05.06.2015 19:20:29
Браво!!! Є надія, що в Росії ще залишилися наші брати з чистим серцем і світлим розумом. Владиславе, дай Бог тобі здоров'я і удачі, а твоїм янголом-охоронцем хай буде сам Архістратиг Михайло!
Деда
05.06.2015 19:26:40
А ведь СЛАБАКИ киселёвы-соловьёвы коль есть такие НАСТОЯЩИЕ СЫНЫ РОССИИ.
Андрей
05.06.2015 19:29:46
Жму руку! Бог в помощь! Удачи!
Ольга
05.06.2015 19:30:44
Молодец, Владислав! Хорошо бы, чтоб у тебя появилось побольше единомышленников и именно вы стали бы будущим России, повернули бы ее от идеи "захапать побольше" у соседей к идее обустроить свою собственную державу.
Ольга
05.06.2015 19:36:38
Молодец, Владислав! Хорошо бы, чтоб у тебя появилось побольше единомышленников и именно вы стали бы будущим России, повернули бы ее от идеи "захапать побольше у соседей" к идее обустроить свою собственную державу. Спасибо тебе за мужественный поступок!
александр
05.06.2015 19:46:26
Такие парни спасут Россию!
Вова дурик усы сбрил
05.06.2015 20:08:38
Не будет в параше лавины. там будет коса на камень. армия шизанутых против смельчаков. вова здорово завербовал под себя всю быдло массу - теперь они буду за него умирать.
Петро
06.06.2015 06:23:44
Ще трішки, і у Вови виростуть брови, як у покійного дорогого Леоніда Ілліча... (враховуючи термін перебування при владі)...