Земельна комісія розглянула звернення лучанина щодо надання йому земельної ділянки у власність під будівництво. Мова йде про 80 кв. метрів комунальної землі, прилеглої до його території. І нібито підстав не погоджувати приватизацію немає адже пан Терещук має законне право на даний клаптик землі. Проте сусід з яким межує ця земля не дає згоди на приватизацію.

Сусід Терещука, який має у власності землю за адресою вул. Ломоносова 52а, Пояснив чому не хоче надавати згоду на приватизацію 80 кв. м. За його словами, земля на якій він проживає надана йому у приватну власність в 2006 році. За період життя ніяких проблем з межами ділянки не було. Проте після смерті батька, під час оформлення спадщини, землевпорядна організація виявила порушення – на момент 2012 року з’ясувалось, що до землі немає ані проїзду, ані проходу. Тож власник землі по вул. Ломоносова 52а вбачає, що можна облаштувати доїзд до своєї ділянки через 80 кв. м. комунальної землі.

Але, як земельна комісія з’ясувала трохи згодом, цей клаптик комунальної землі з усіх сторін обгороджений приватними землями, та виходу назовні немає. Тож аби зробити доїзд доведеться забрати в Терещука частину землі яка знаходиться в його приватній власності, та ще й забудована господарськими спорудами.

У ході розгляду ситуації в комісії виникло питання як взагалі сталось, що до землі по вул. Ломоносова 52а зник доїзду, адже управління земельних ресурсів Луцької міської ради не могло надати у власність землю до якої немає доїзду. Земельна комісія Луцької міськради виявила, що у складній ситуації винен зовсім інший сусід, який, під час приватизації у 2010 році земельної ділянки по вул. Янки Купала 5, перекрив проїзд до ділянок по цій же вулиці між будинками 1, 3 і Ломоносова 52а.

Наразі між сусідами йдуть судові спори, аби з’ясувати хто неправомірно встановив межі ділянки під час приватизації землі. Проте комісія не побачила особливих застережень, і вирішила надати 80 кв. м. зелі громадянину Терещуку, та порекомендувала сусідам судитись і надалі.