Луцька об’єднана державна податкова інспекція таки довела в суді, що ТзОВ «Ізолфа сервіс» неправомірно занижувала ПДВ на суму понад 25 тисяч гривень та просила податковий кредит.
Нагадаємо, що на початку року Луцька ОДПІ проводила перевірку господарських відносин ТзОВ «Ізолфа сервіс» та харківської фірми під назвою «Екардо», в ході якої було виявлено певні неточності та розбіжності у договорах, укладених між цими контрагентами та їхніми партнерами.
Тоді ж на підставі перевірки було складено акт та винесено податкове повідомлення-рішення про заниження ПДВ зі сторони «Ізолфа сервіс». Однак представники компанії не були згідні з таким рішенням податкової і подали в суд.
Разом з тим, у серпні-вересні минулого року компанія «Маркесон» уклала договір із товариством «Ізолфа сервіс» про виконання певних будівельних робіт. У свою чергу «Ізолфа сервіс» за кілька днів уклала договір субпідряду із фірмою «Екардо». В результаті - замовлення компанії «Маркесон» повинна була виконувати фірма «Екардо».
Однак під час перевірки податкові інспектори встановили, що договір підряду між «Ізолфа сервіс» та компанією-замовником передбачає виконання робіт протягом 14 робочих днів, тоді як умовами на субпідряд між «Ізолфа сервіс» та «Екардо» визначено виконання робіт у термін 12-16 робочих днів. Таким чином, строк субпідряду перевищує строк підряду.
Разом з тим у договорі підряду зазначено, що роботи виконуються будівельними матеріалами, які надає компанія «Маркесон», тоді як у договорі субпідряду вказано, що фірма «Ізолфа сервіс» надає власні будматеріали.
Ще один цікавий факт, на який вказала представник Луцької ОДПІ Наталія Приходько полягає в тому, що 17 вересня ТзОВ «Ізолфа сервіс» укладає договір з фірмою «Екардо» на виконання певних робіт і у той же день їх приймає, тоді як лише 18 вересня сторони узгодили між собою умови (строки, за які саме роботи повинні бути виконані у різних містах).
«Директору фірми було видано відрядження у Київ до 18 вересня, але він дивним чином 17 вересня підписує договір у Луцьку», - акцентує представник Луцької ОДПІ Наталія Приходько.
Представник позивача це пояснює тим, що фірма «Ізолфа сервіс» спочатку узгодила всі питання із субпідрядником «Екардо», а вже потім ці питання вирішувалися із головним замовником, мовляв, аби замовник знав, на що йому слід розраховувати.
Втім Наталія Приходько називає такі дії компанії «Ізолфа сервіс» не інакше, як дії спрямовані на отримання податкової вигоди.
«Це був ряд документів, які були виписані і направлені фактично на отримання податкової вигоди без всякого економічного змісту та вимагання проведення якихось робіт», - зауважила вона.
Тож дослідивши усі аспекти справи головуюча суддя Тетяна Димарчук постановила у позові ТзОВ «Ізолфа сервіс» про скасування податкового повідомлення-рішення відмовити повністю.
Зауважимо, що співзасновниками компанії «Ізолфа сервіс» є Олександр Кирильчук, син екс-депутата Верховної Ради України Євгена Кирильчука, та депутат облради Олександр Хоміч.
Коментарі
ооо
16.06.2015 21:48:01
шахраї як один, так і другий . Живуть не по доходах...