Управлінці Волині думають як передавати у концесію комунальні котельні області. Емоційне обговорення проекту рішення про внесення змін до Регіональної програми підвищення енергоефективності Волинської області відбулося під час 35-ої сесії Волиньради. Нагадаємо, проект передбачає передачу в концесію об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у спільній власності територіальних громад. 

Свою незгоду з тим, щоб передавати усі 800 котелень області «цілим пакетом», висловив депутат Володимир Бондар. На його думку, їх купить якийсь олігарх, а влада на нього не матиме ніякого вливу.
Бондар запропонував передавати об'єти теплопостачання «в роздріб».
«Є сьогодні волинські компанії які звернулись до обласної раді, обласної адміністрації, надати в оренду їм ці заклади. Відповіді вони не отримали і їх, як то кажуть бортануть обов’язково. Буде один інвестор великий», - заявив Володимир Бондар.
Натомість у своїй відповіді депутату голова Волинської ОДА Володимир Гунчик переконував, що шматок, який пропонується в проекті рішеня, насправді не настільки ласий, а тому інвестор повинен був би не лише збирати «вершки» з прибуткових об'єктів, а й утримувати неприбуткові котельні. Мовляв, влада хоче хоче «пригрузити інвестора забов’язаннями» забрати всі котельні району в який він заходить.
«Хіба це погано, коли інвестори внесуть в область 50 мільйонів доларів? Зареєструють їх в області без права виводу. Коли ці фірми будуть зареєстровані не в Києві, а в Маневицькому районі, Любомльському районі, в Горохівському районі, коли ми будемо чітко контролювати всі їхні рухи, коли при невиконанні умов договору, який вони підпишуть по результатам тендеру, ми маємо змогу замінити інвестора без права компенсації йому затрат, які він поніс! Хіба це погано для області?» - запитав Володимир Гунчик.
Він також розповів, що планує завести в область мінімум 6 інвесторів, і надати ім. по 70 котелень. Проте голова ОДА все ж побоюється, що все одно за 3 роки область не встигне переобладнати всі котельні.
Тож в результаті, попри те, що проект рішення не пройшов комісію і обговорення, депутати все ж прийняли рішення підтримати зміни до програми підвищення енергоефективності Волинської області.