Перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев та начальник управління екології Олескандр Самосик сьогодні зарнку, 7 липня, написали заяви про відставку.
Причиною залишення посад обома держслужбовцями стала незгода з діями представників діючої влади. Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».
Зокрема, у заяві наголошується на тому, що ініативи їхньої політсили не беруться до уваги як на державному рівні, ак і у полі гри волинського політикуму, де вони зазнають утисків, нав'язування провладної позиції та диктування правил гри.
Також представники партії незгодні з вектором нинішньої діяльності в плані адмінреформи, врегулювання «бурштинового питання» та реформування митниці.
«Саме тому й було прийняте рішення про відставку першого заступника голови Волинської ОДА Сергія Кудрявцева і начальника управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Олександра Самосика із займаних посад. Обидва посадовці-націоналісти подали заяви про їх звільнення. Адже влада для націоналістів ніколи не була самоціллю, а тільки засобом для побудови динамічної, сучасної, високорозвинутої Української держави соціальної та національної справедливості», - ідеться в документі.
Коментарі
Запорожець
07.07.2015 10:48:24
Насьогодні стає важливим спротив діям "правільной" влади, що спрямовані на знищення суверенітету України, а саме; призначення на державні посади кавказьких найманців з кримінальним минулим, кучМінські зрадні перемовини з окупантами, підготовка продажу українських підприємств та української землі, зубожіння населення.
Лучанин
07.07.2015 12:16:32
Ганьба Гунчику за те що дійсно справжніх нормальних людей патріотів своєї країни таке з ними робить старий комсомольський перд*н ...народ ще дасть йому оцінку на виборах
місцевий
07.07.2015 12:20:02
Да взяла свобода добре Гунчика за одне місце не підтримують в обласні раді от він їх і ...
місцевий
07.07.2015 12:22:38
Да жаль Самосика тільки викрив корупцію тільки оргнани почали працювати в управління зразу гунчик за нього взявся не давши довести до кінця антикорупційні справи
до запорожець
07.07.2015 12:25:24
суверенітет України знищили самі розпочавши майдан і роз"єднавши схід і захід - і маємо тепер результат.
до місцевий
07.07.2015 15:18:46
самосик викрив корупцію??? - не смішіть мої тапки... бурштин, пісок, оренда водойм, видача дозвільних документів - всі ці питання без хабаря самосику не вирішити...
колектив?
07.07.2015 15:20:51
а хто залишився працювати при Самосику в управлінні? знаю людей, що змінили місце роботи через конфлікт з керівником. знайомим вірю більше чим офіційним заявам. імхо.
рожище
07.07.2015 15:21:48
а чи не начальник екології погодив вирубку лісу в рожищах під пісок?
від колег
07.07.2015 16:13:45
Самосик заяву написав, бо відчуває що рильце в пушку... Скоро випливуть факти корупції, невідповідність освіти займаній посаді. Адекватність його як начальника - під великим питанням.
Жартівник
07.07.2015 17:30:36
То може, шановні коментатори, які так турбуються про втрату кадрів упправлінням екології розкажуть про працівниць, які нічого не робили, але були в фаворі у одного луцького депутута? А може про фавориток високопоставлених посадовців розкажите? Їх професіоналізм безперечний, але з екологією малопов'язаний!
ЗМІ
21.07.2015 11:51:40
Невже "свершилось":) Там напевно колектив не один день святкував таку довгоочікувану подію....Хоча в сенсі екології думаю мало що зміниться - Самосик не Самосик,корупція як була так і буде навіть з приходом нового начальника,треба цілу систему ламати і повністю змінювати кадри,які вже по 10-15 років там засиділись і кожному новому наачальству тільки допомагають ввійти в курс справ (корупційних схем), а ініціативну молодь клюють як старі курки...
еколог