Начальник головного управління Держземагентства у Волинській області Василь Василенко розповів, що найважливішим завданням для управління є надання земельних ділянок учасникам АТО.
Про це він розповів під час засідання розширеної колегії головного управління Держгеокадастру в області.
За його словами станом на 1 липня 2015 року, від учасників АТО та членів сімей загиблих військових, надійшло 4548 заяв, з яких 778 заяв поступило до Головного управління Держземагенства. Прийнято 2264 рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на загальну площу 880,2 га., з них 752 накази головного управління на площу 623,2 Га.
Найбільше дозволів надано головним управлінням Держземагенства – 752, в Луцькому районі - 373, в Турійському - 170, у Володимир-Волинському – 175 та у місті Ковель - 124.
Учасникам АТО та родинам загиблих військовослужбовців на Волині вже передано у власність 945 ділянок, що становить лише 41,7% від прийнятих рішень про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою.
Василь Василенко відмітив недостатню роботу з учасниками АТО та розробниками документації землеустрою відділами держземагентства у Ківерцівському та Турійському районах.
«Наприклад у Борохівській сільській раді Ківерцівського району з 116 наказів розроблено всього лише 72 проекти землеустрою, по селищу Турійськ - з 59 замовлено лише 31, по селищу Луків з 46 – 0. Невже, шановні колеги так важко знайти проектну організацію, яка зробить цю роботу?» - зауважив Василь Василенко.
В основному, причина відмови (1180 заяв) волинянам у наданні земельних ділянок полягає у відсутності вільних земельних ділянок. Вільна земля закінчилась у м. Луцьк та інших містах обласного значення.
Коментарі
учасник АТО
13.08.2015 21:55:57
Сьогодні був у Прилуцькій сільраді де пропозиція здивувала . Уявіть собі, пропонують не земельну ділянку, а дольову усасть у побудові якогось барака . То якщо у людини є гроші , для чого тоді їхнє будівництво за власний кошт у полі, можна і в Луцьку щось проплатити, а право на земельну ділянку для забудови вважається використаним. Відчуття таке, що ми нікому не потрібні і нас просто "відфутболюють".
Ігор
14.08.2015 13:00:01
А ти чого туди йшов заради ділянки і грошей чи патріот захищаючи Батьківщину.Беріть ділянки не біля Луцька, а в селах звідки самі родом.А то Полісся поналазило сюди і давай їм землю, а де її взяти, вона ж нова не виростає.Ви будете будуватися, ви її вже продаєте.Може в людей будуть забирати,щоб вам давати.Абсурд
Ігорю
15.08.2015 16:22:37
Я корінний лучанин і ставлюсь з розумінням до того, що місто не спроможне всіх забезпечити землею. А що нам захищати, якщо держава нам нічого не дала ? От і будете ви, Ігоре, самі скоро захищати своє, а ми розчарувалися і таких все більше. Отже, висновки напрошуються самі собою....
Ваше ім’я або псевдонім
19.08.2015 10:33:12
А я звідти уже прийшов і землі не требую,вона мені не потрібна,бо маю батьківську хату і там є земля.А ви всі бідні і сині вам тільки давай,давай ото патріоти,давай землю,давай гроші. Ти,напевно, ніде не працював і не працюєш,ото вирішив йти добровльцем,щоб заробити.А я вчився і зараз працюю,доки робив мені йшла заробітна плата і зараз повернувся і працюю і не вимагаю від держави собі вигоди.Я добровольцем не йшов,мене призвали і я пішов, бо працюю в органах.
до псевдопатріота
19.08.2015 21:12:10
Не знаю звідки ти прийшов, але кожна людина, яка віддала майже життя Батьківщині ( чудом вижив) , зверне увагу на відношення до себе. Нас бомбили, розстрілювали, а тепер морально знищують, звісно, якщо тобі цей мазохізм подобається, ВПЕРЕД ! Правда в тому, що , або не прозрів, або банальне замовлення, та й кожен вправі життям своїм розпоряджатися. Радий, що маєш надію, а це головне ! УДАЧІ !
ПРОСТИ, ГОСПОДИ
19.08.2015 21:18:21
село і люди !
тоже атошник поліщук
15.08.2015 16:27:32
тепер ви валіть туди міські й розумні а ми на своїх паях якось проживем.
тебе б туди, херою
15.08.2015 23:52:21
поліщуки не подобаються - вали сам на фронт, а то біля монітора сидиш.провалили мобілізацію - скоро ще й з фронту всі назад привалять. А що там боронити ? Землю, яку в нас вкрали? Я воюю, а держава ні фіга не допомогла. То валіть і самі повоюйте, а з нас хватить.От де АБСУРД !
людина
17.08.2015 19:58:16
в кого є що боронити---вперед а не за компом сидиш.
волинянам
16.08.2015 16:55:05
василенко попадає під люстрацію!!!!!!!!!!!!!!! нехай скаже скільки він землі роздав за межами населенних пунктів....
неможливо
16.08.2015 18:33:41
під забудову лучанам атошникам щось отримати біля Луцька. Брешуть як собаки і водять за ніс .Може своїм щось і дали а попробуйте спитати з вулиці зайшовши .
дуже цікаво написано
16.08.2015 18:42:04
"Вільна земля закінчилась...." А хіба була ???? Скажіть кому ????? Всім лучанам-атошникам Соколовська відмовила , відправивши в держкомзем, який ніколи не володіє ніякою інформацією, а може НЕ ХОЧЕ ?????? То чого обіцяють ?
ВИРІШИТИ МОЖНА ВСЕ
17.08.2015 10:32:14
якщо у держави нема вільної землі --компенсуйте грошима ! Тоді не будуть продавати отримані де попало наділи, які в принципі, саме там і не потрібні, але ХОЧ ЩОСЬ ТРЕБА ВЗЯТИ бо потім зовсім нічого не отримаєш ! Хіба це не вихід ? Та ніхто на це не піде--- не вигідно, оскільки і чверть воїнів НІЧОГО від цієї влади і не матиме. Жаль, а могли б розбудувати країну та все більше розчарованих ставленням до себе. То де ж совість соколовських, романюків, василенків і т. д. ....... Будуть місцеві вибори ---ВІДДЯЧТЕ ЇМ ПО ПОВНІЙ ЗАСЛУЗІ !