Бойовики не припиняють атакувати на ділянці фронту від Пісків до Авдіївки. Українські ж військові одержали наказ не відкривати вогонь навіть у відповідь, ідеться в сюжеті ТСН.
Безпосередньо біля донецького летовища обороняються бійці роти "Карпатська Русь» 93-ї механізованої бригади. Вони кажуть, що бойовики вдень по них стріляють із кулеметів і снайперських гвинтівок, інколи залучаючи також гранатомети. А вночі б'ють крупним калібром – мінами та артилерією. Трапляється, що під прикриттям стрілків на злітну смугу виїздять танки чи самохідні гаубиці та відстрілюють синхронно одну мішень.
«Виходе їх там, наприклад, 4-5 – і всі працюють в одну позицію. І повністю спалюють все, що тільки можна», - розповів боєць роти «Карпатська Січ» із позивним «Барс».
Своє озброєння бойовики переховують у житлових кварталах Донецька. Туди українцям стріляти суворо заборонено командуванням. Днями надійшло нове розпорядження – взагалі не відповідати бойовикам на їхній вогонь.
«По нас стріляють – добре, що поки стріляють лише кулеметами і АГСом. Ну, а ми взагалі поки що не можем стріляти. Навіть не просто наказу не отримували, а взагалі – заборона стріляти!», - розповіли бійці «Карпатської Січі».
Коментарі
патріот
22.08.2015 09:00:08
Інакше як ідіотизм або зрада не назвеш заборону стріляти по орках!
Володимир
22.08.2015 09:04:46
Вже при проїзді в ДАП наших росіяни і сепари шманали, покирували наші хренерали, після чого ДАП здали,Що історія повторяється!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виктор
22.08.2015 09:05:20
Порошенко запретил отвечать боевикам на обстрелы? Если такой умный, то пусть посадит в окопы на передовой своего сына и сыновей "умных" депутатов на весь период т.н. перемирияюю
мир
22.08.2015 09:12:39
во диванные стратехи раскукарекались - скачите и все пройдет...
Олег
22.08.2015 09:20:19
А,ты,клоп диванный,откуда взялся?Ты,хочешь в чистилище попасть,а может,ты уже там,посмотри в "Миротворець"
Олег
22.08.2015 09:15:21
Депутатов и их родственников в окопы,сына Порошенко,тоже!
влад
22.08.2015 09:16:40
Ну це бля ваще!Зробити мішенями наших воїнів, вже давно проводять таку політику в угоду путіну,а потім розпускають соплі,що зривається мобілізація.Тих,хто віддає такі накази туди,на передову,щоб на власній шкурі попробували як бути мішенню.Дограються ці виродки!
Владимир Владимирович !
22.08.2015 09:28:00
По дебилам рашкохотящим не нужно стрелять )))) Они сами себя победят ))) Уже как бы победили )))) СЛАВА ИДИОТИЗМУ
Офіцер радянської армії
22.08.2015 09:31:26
А що б ви всі хотіли від фірташевсько -путінских маріонеток ? Чи ви думаєте чому Фірташ 28 годин того вальцмана з придурком угаром інструктував !!! ? Ось вони й виконують ті інструкції !!! ЗРАДА це називається, А ПОРОШЕНКО - ЗРАДНИК !!! Не кажучи вже про генштаб та Муженка !!! Там зрадник на зрадникові і зрадником поганяє !
Амебыбля
22.08.2015 09:32:30
В сложившейся ситуации такой приказ преступен. Командир мог бы и не выполнять и требовать письменный приказ. Но так как шеф ссыт за свои погоны, то терпите чуваки. Терпите и умирайте. Или уходите.