Так вирішили у Пентагоні і поставили перед собою нове завдання. За наступні 20 років жоден солдат або офіцер збройних сил Сполучених Штатів не повинен мати цю шкідливу звичку. Експерти відомства з питань охорони здоров`я хочуть добитися від міністра оборони Роберта Гейтса введення заборони на паління у військах. Про це в інтерв’ю виданню USA Today повідомив керівник медичної служби Пентагону Джек Сміт.
За його словами, проведене Інститутом медицини дослідження свідчить про різке зростання витрат військових відомств через зростанням кількості курців. Щороку через це Пентагоном втрачається 846 мільйонів доларів, а міністерством у справах ветеранів - 6 мільярдів. Гроші йдуть на лікування хвороб, що є наслідком тютюнокуріння.
Окремо у документі наголошується, що особливу увагу потрібно приділити військовим, які проходять службу в гарячих точках. Завдяки сигаретам вояки в Іраку чи Афганістані знімають стрес, що накопичується. Тому військове командування має заборонити куріння на армійських об’єктах, а також продаж тютюнових виробів неподалік від баз. А стрес зняти можна і через заняття фізичною культурою та спортом, впевнені у Пентагоні.
Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
коментарів немає