Робоча група Громадської ради при Волинській обласній державній адміністрації, яка розбиралась із проблемами та перевіркою господарської діяльності санаторію обласної комунальної власності «Лісова пісня» дискредитує роботу всієї Громадської ради. До такого висновку 24 вересня прийшли її учасники під час зібрання на продовження теми роботи санаторію, - пише Волинський інформаційний портал.
Тимчасова робоча група, основною метою якої було викриття корупційних схем та фіксування різного типу порушень на базі комунального підприємства «Лісова пісня», почала працювати на групу людей, які керують закладом. Так, декілька членів тимчасової робочої групи нині працюють в санаторії.
Зокрема, Віталій Захарченко нині обіймає посаду заступника директора санаторію. Для пояснення ситуації і того факту, як опинився на роботі посадовець підкреслив, що на момент роботи групи не перебував на місці.
«У робочій групі я не був, в цей час я перебував на конференції в іншому місці і участі у роботі не брав», - додав Захарченко. Він розповів, що на роботу влаштувався 8 липня після запрошення, яке надійшло від керівництва закладу. За інформацією, яка прозвучала під час обговорення корупційних схем, у санаторії працевлаштовані троє осіб з громадської ради – Богдан Рущинський, Андрій Горошко і Віталій Захарченко.
При роботі комісії вдалося з’ясувати чимало порушень, загальна сума яких перевищує сотні тисяч гривень. Понад 4 роки, з моменту останньої перевірки, в санаторії активно функціонують окремі номери для людей, які хочуть оздоровитися.
За інформацією, яка прозвучала під засідання, вартість оренди такого номера за добу – 500 гривень. Також існують і будиночки, які на обліку не числяться. Тож питань, як завжди, більше ніж відповідей. В усякому випадку, як зазначили присутні учасники Громадської ради, їхній структурі був завданий колосальний збиток.
«Важливе питання: чому люди, які працювали від імені Громадської ради, стали оплачувані тією людиною, яку вони обвинувачували?» - зауважив член ради Юрій Анцух.
Під час засідання учасники ради припустили, що існує кілька варіантів вирішення проблеми. Зокрема, одним із них може стати припинення діяльності робочої групи та притягнення осіб, які «продалися» до відповідальності. Інший шлях – виключення чи заміна цих осіб.
В усякому випадку робота, яка розпочалася, повинна бути доведена до кінця. Викриття осіб, які дикредитували роботу Громадської ради, не повинна залишитись поза увагою прокуратури і відповідних структур.
Коментарі
гаївка
25.09.2015 14:05:16
В цій державі продається все.До відповідальності тих хто рекомендував названих добродіїв в склад Громадської ради.Стидоба!