Вони змінили білі халати на військову форму та берці. Галина Драголюк і Мирослава Сукач – медсестри Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги. Торік їх мобілізували і вони виконували професійні обов’язки в зоні АТО. Впродовж року в польових умовах лучанки надавали першу медичну допомогу солдатам Української армії, - пише ВОДТРК.

Усі медпрацівники — військовозобов’язані. Тому коли Галину Драголюк і Мирославу Сукач — медсестер Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги — мобілізували, вони, не вагаючись, поїхали допомагати захисникам України. Після трьох тижнів навчання на Рівненському полігоні медсестер відправили у зону АТО. Розташовувалась їх бригада у селі Дачному Дніпропетровської області ( це за 40 кілометрів від Волновахи).

«Жили ми в лісі в палатках і після року служби це увійшло в норму. Ми спали і в формі, і з автоматами, могли підійняти нас по бойовій тривозі. Ми були до цього підготовлені. Було страшно, коли були бойові дії, але ми не боялися нічого», - розповіла медсестра КЗ «Луцький ЦПМСД» Мирослава Сукач.

Медичні сестри зізнаються: лише завдяки волонтерам вони були забезпечені ліками та інвентарем для надання першої медичної допомоги.

«Якби не волонтери, то я взагалі не знаю, що було б з українською армією. Це велике значення має для солдатів. Я не можу сказати, що ми були чимось обділені – і медикаменти наші лікарі передавали чи з тої лікарні чи з іншої, нам усього вистачало», - розповіла Мирослава Сукач.