ДКП «Луцьктепло» провело публічне відкриття Фінансових пропозицій, щодо відбору консультанта, що займатиметься реалізацією «Проекту централізованого теплопостачання м.Луцька».

Конверти з пропозиціями, які надійшли на адресу ДКП «Луцьктепло» були герметично запечатані та відкриті під час засідання комісії.

Так, переглянувши чотири пропозиції секретар оціночної комісії Олександр Алфьоров озвучив суми, за які пропонують свої послуги в якості консультанта іноземні компанії:

  • Французька компанія «Application Europeenne de Technologies et de Serveces» - 458 248 євро.
  • Французька компанія «Egis International» - 470 000 євро.
  • Німецька компанія «Fichtner GmbH&Co. KG» - 469 980 євро.
  • Данська компанія «Ramboll Danmark A/S – 470 000 євро.

 

За словами Олександра Алфьорова оголошення Фінансової пропозиції не означає «миттєвого» визначення переможця контракту.

«Кінцева оцінка і визначення «хто переміг» складається з двох частин. Одна технічна, інша – фінансова. Щоб уникнути непорозумінь, ніби ми щось підтасували. Комісія завчасно провела технічний рейтинг і лише сьогодні ми відкрили фінансові пропозиції. Загалом для визначення переможця технічні рейтинги складають 80%  від загальної кінцевої оцінки. А фінансова, ту яку ми сьогодні розглядали – це 20%» - зазначив Олександр Алфьоров.

За словами секретаря комісії надалі ці всі пропозиції мають в найближчі терміни переглянути.

«Комісія має подивитись чи враховані податки, збори чи прописані всі види робіт, які нам необхідні. Чи вірно подана заявка, щоб печатка і підпис були в наявності. І тільки тоді ми можемо визначитись щодо вірності чи не вірності фінансових пропозицій» - зазначив уповноважений.

«Загалом, серед цих фінансових пропозицій, які ми сьогодні побачили, французька компанія AEST надала найбільш прийнятний нами варіант фінансової пропозиції» - резюмував Олександр Алфьоров.

Довідково: 

Проект централізованого теплопостачання м.Луцька передбачає встановлення індивідуальних теплових пунктів у житлових будинках. Загалом, це буде зроблено приблизно у 200 луцьких багатоповерхівках. Крім того, будуть встановлюватися теплові лічильники. Це дозволить зменшати вартість послуги з теплопостачання для мешканців цих будинків та самостійно регулювати подачу теплоносія.

 Передбачено проектом і ліквідація підвальних котелень та підключення будинків до загальної тепломережі. При цьому буде необхідно прокласти додаткову мережу. Однак, будуть вивільнені додаткові приміщення, які місто зможе використати на власний розсуд.

Проводитиметься й заміна застарілих котлів, реконструкція котелень та центральних теплових пунктів. Також у рамках проекту передбачено провести заміну теплових мереж. Крім того, у котельні в мікрорайоні ЛПЗ буде встановлено котел на альтернативному паливі потужністю 2,5 МВт. Для його функціонування можна буде використовувати деревину, палети тощо.

Встановлять й системи моніторингу та диспетчеризації, які аналізуватимуть роботу систем теплопостачання міста, оброблятимуть дані тощо.