Веселівська сільська рада, що в Луцькому районі, самовільно переділила земельну ділянку, відібравши в родини бійця АТО 17 соток землі. Про це інтернет-виданню «Під прицілом» повідомила Оксана, дружина бійця Євгена Мельничука, який саме зараз знаходиться на сході.
Жінка розповіла, що в 90-х роках її чоловік працював в сільськогосподарському закритому акціонерному товаристві «Нива». Коли постало питання про розпаювання земель товариства - на загальних зборах було вирішено, щоб всім хто працює, але не підпадає під категорію розпаювання, надати по 60 соток землі у постійне користуваня для ведення особистого селянського господарства. Тож, за словами Оксани Мельничук, відповідне рішення було занесено в кадастрову книгу реєстрації земельних ділянок, яким було обумовлено порядок надання земельної ділянки. Відтак, в тому таки 1997 році родина отримала землю в користування, проте ніяких документів на руки їм так і не дали.
Цьогоріч Євгена Мельничука мобілізували до війська, тож дружина просто не мала сил, аби самостійно засіяти поле. Восени жінка таки вирішила обробити землю, проте виявила, що її ділянка вже кимось зайнята. Проте невідомо хто її переділив і кому її надали.
«5 листопада я попросила, аби брат передискував мені город. Він приїхав на поле, а на цій земельній ділянці були відбиті нові кілочки, якими «відрізали» в нас 17 соток землі» - розповіла дружина бійця.
Жінку стривожив той факт, що ані її, ані чоловіка, ніхто не повідомив, адже вони протягом 18 років обробляли цю землю. Вона зателефонувала у Веселівську сільську раду, де їй сказали, що дана земля вже видана під забудову. Коли жінка звернулася до сільської влади - їй заявили, що в реєстрі за 1997 рік прізвища її чоловіка на виділення землі взагалі немає.
Ми вирішили поцікавитися у голови Веселівської сільської ради Оксани Семенюк, як так трапилось, що у родини бійця без відома відібрали 17 соток землі. Таким чином, чиновниця заявила, що землі у людей ніхто не забирав і взагалі вони користувалися ділянкою без документів.
«Державного акта на землю вони не мають. Вони користувалися нею без правовстановлюючих документів. До того ж у 2007 році розроблявся план забудови того масиву і та ділянка була внесена в надання» - розповіла у коментарі журналістам голова сільради Оксана Семенюк.
Тим не менше, дружина бійця АТО Оксана Мельничук написала лист-звернення до депутатів сільської ради з проханням розібратись у ситуації.
Подаємо текст листа-звернення без правок
Як зазначила, Оксана Мельничук, вона вже звернулася до районного архіву, аби отримати копію рішення за 1997 рік і вже після відповіді з відомства намагатиметься встановити правду.
Коментарі
тих , хто відібрав
03.12.2015 17:07:12
цей наділ негайно відправити на передову, а мобілізованого повернути додому.
Анонім
05.02.2016 09:46:52
Правильно!!!!
Анонім
11.02.2016 09:38:26
підтримую
володимир
03.12.2015 17:34:06
зверніться із заявою до депутатів районоі ради
ДЕПУТАТ СЕЛА
06.12.2015 09:18:45
а для чого? а вдруг це не правда що земля належала саме йому чи її.Краще тут ганьбити і отримувати від того андреналін ....судити когос спереду і небачивши себе по боках і ззаду....
Анонім
09.12.2015 08:32:17
Ваш чоловік військовослужбовець. Зверніться до військової прокуратури!!! Маєте повне право!
Анонім
09.12.2015 09:01:41
Телефонуйте на "гарячу лінію" військової прокуратури. Там такі справи вирішують швидко.
Анонім
09.12.2015 09:06:03
Теж так думаю,
Анонім
09.12.2015 09:14:48
Пястіть будь ласка як туди можна зателефонувати. Буду особисто дзвонити Я як людина який а віком і за станом здоров'я не можу служити там мушу допомогти цій родині. Чи можна Оакано Мельничук з вами звязатись чи дасьте дозвіл взяти ваш телефон в редакції "Під прицілом"
Анонім
09.12.2015 09:22:27
Забув вам представитись Петро Іванович Ніколайчук місто Луцьк.
Ніколайчук П.І.
09.12.2015 22:12:26
Оксана Адамівна, знайшов номер "гарячої лінії" прокуратури (044) 200-76-24!!! Дзвоніть!!!
2345
03.12.2015 17:57:24
Оксано, воюйте і Ви, чоловік на Сході, ви - в селі....Перемога мусить бути за вами, ще б зрозуміло було б, якби ту землю такому самому бідаку дали з АТО або попросили по-людськи уступити бідному, багатодітному, сироті і т.д. А ми-то думаємо, чого ж так хочеться в селі головувати, це ж все на твоїй голові -від сімейних розборок до мобілізації! а то поки ще всіх своїх не обділила благами цивілізації, в даному випадку - участками землі!!!! А то раптом більше не виберуть?
право
06.12.2015 10:22:30
Кожен громадянин має право на приватизацію земельних ділянок--чи брат чи сват чи кум.Читайте Земельний кодекс України.Це не значить якщо ти брат голови сільської ради то повинен себе закопати.
!!!
03.12.2015 20:58:15
та земля 5 років блугом стояла, а цього року вона її побачила?
!!!?
05.12.2015 13:30:24
Ваша душа облугує гірше як земля кажу це вам, як ваша сусідка.
Анонім
05.12.2015 20:47:06
Брехня-з 18років 1рік поле не оброблялось тому що чоловіка забрали на Війну.!
Анонім
07.12.2015 17:53:13
о,я бачу не один на ту земельку очисько приложив!
Анонім
03.12.2015 22:08:33
Шановна Оксано!!!! Ви напевно неможете прожити і дня щоб не облити когось грязюкою...2002 році(приблизно) з роботи вижили Оксани Василівни Семенюк чоловіка інваліда ІІ-групи який був травмований коли проходив службу в армії, пішли з чистою совістю працювати на його місце секретарем сільської ради. а тепер взялися і за неї......2 роки назад так же само вижили з роботи працівника бібліотеки....а натомість взяли свою племінницю--без освіти .Вашого чоловіка знаю---це дуже хороша людина .Дай боже щоб він повернувся живий і здоровий.. Думаю що у нього буде інша думка...а Вас нехай гризе совість ...ЧОМУ ВІН ПІШОВ ДОБРОВОЛЬЦЕМ?
Сергій
05.12.2015 14:11:11
Шановний АНОНІМ замість вибачитись і залагодити питання ви вирішили розтоптати людину яку обікрали.Щож це ваш вибір але скажіть чи буде щастя в будинку який побудують на грабунку і сльозах? Яник думав що буде...
Анонім
05.12.2015 22:48:40
"Грехи других судить Вы так усердно рвётесь, начните со своих и до чужих не доберётесь." У. Шекспир
Оксана Мельничук
06.12.2015 14:40:16
Шановний дописувачу! До сьогодні шкодую, що колись у 1999 році погодилась на пропозицію голови сільської ради, зайняти посаду секретаря виконавчого комітету, яку займав чоловік Оксани Семенюк. І звинувачувати в цьому вона має має повне моральне право. За цей вчинок я відповіла сповна. Сім років доглядала прикуту до ліжка свекруху. А те, що мій чоловік вчинив, як справжній ЧОЛОВІК не мої "заслуги", а його громадянська позиція. Каюсь, я не підтримувала його бажання іти на війну у віці 51 р. Цитую його слова: "Воювати мають такі як я. Я прожив і бачив життя, а їм молодим хлопцям треба жити і створювати сім'ї." Він вчинив, як веліла йому його совість. Ми з донькою гордимось його вчинком. А тепер іронічно: щось не клеїться: "Шановна Оксано!!!! Ви напевно не можете прожити і дня щоб не облити когось грязюкою.." З наведених аргументів у вас день- то як рік, то як десятиліття
анонім
07.12.2015 21:49:25
Це і далі робиш...Ганьба тобі.Ти незнаєш що тебе чекає завтра.Нерий на когось яму бо завтра у ній застрагниш. А ти вже нарила ой як глибоко.
право
04.12.2015 16:26:12
Оксано Адамівно!!!!Ну ви теж не Божий одуванчик,всі вас знають по ваших вчинках,вижити людину з її робочого місця для того щоб взяти на її місце племіницю,яка навіть не має відповідної освіти,якщо розібратись це теж не правильно з вашої сторони,А чоловік ваш дуже добра і чуйна людина,хай Господь його береже...
Анонім
05.12.2015 20:45:24
Племінниця вчиться і пройшла атестацію........
смт.ТорчинДЕПУТАТ СЕЛА
06.12.2015 09:31:03
А чому саме вона?Ви рахуєте що це справедливо?
с.Веселе
07.12.2015 10:20:45
Я думаю що так!Була вакансія За контрактом 2міс після цього атестація і Людину прийняли на роботу! Я був і бачив як Люди у Бібліотеці працюють!!! Не бачу нічого поганого у тому що є бажання працювати! І повірте їх перевіряють частіше як будь кого іншого.! Запитати чи справедливо треба у відвідувачів Бібліотеки! І чи їм подобається звертатися до цих Людей.
ОКСАНА смт.Торчин
07.12.2015 21:19:58
А ВИЖИТИ З РОБОТИ ПОПЕРЕДНЬОГО ПРАЦІВНИКА..ЦЕ ПРАВИЛЬНО?..ЦЕ ЗАДУМ ..ЩОБ ВЛАШТУВАТИ СВОЮ ПЛЕМІННИЦЮ.СКОРО БУДЕ СІМЕЙНА ДИНАСТІЯ БІБЛІОТЕКАРІВ ...ДОБЕРУТЬСЯ І ДО СУСІДНІХ СІЛ..
житель -депутат (був)с.Веселе
04.12.2015 18:43:39
Оксано!!!! все рішається .Ви колись хотіли вижити з роботи голову сільської ради Марію Степанівну, яка взяла на роботу Вас і Ви також по сьгоднішній день з нею ворогуєте, бо на неї таку-же яму рили хотіли її вижити (але вона розумна і вчасно вхаменулась) , а вона не остання людина в селі...вхаменіться .Коли ви працювали в сільській раді Ви по повній програмі набрали землі не тільки собі а своїй родині.наскільки як депутат я знаю що не голова не зевмлевпорядник не надає землю, а депутати вирішують, так зверніться в сільську раду на сесію по вирішенню цього питання .Палка має дві сторони
неправо
05.12.2015 19:38:11
Депутат рішала...)))))) ))))
Іван
07.12.2015 09:52:11
А тут правильніше написати "ДЕПУТАТ-РІШАЛО" а ще БРХАЛО
анонім
07.12.2015 21:55:55
А Марія Степанівна в людях розберається. Давно б поставила Вас на місце.Ви її дуже багато гидоти наробили і неоднаразово підставляли,коли разом працювали.
Іван
06.12.2015 21:10:45
Вийміть перш колоду із свого ока, а тоді будете шукати скалку у чужому!
Правда в Божих руках.
05.12.2015 11:12:24
Текст Вашого коментаря. Хочете очорнити Оксану Мельничук не вийде бо ви самі в болоті по фуха. Оксанко. борись Бог і Правда з тобою а люди тебе підтрихають.
депутат
06.12.2015 10:02:31
Оксана!!!!Ви разом з головою співаєте в колективі,з одного села я невірю що неможна було звертаючись до неї знайти спільної мови і усе вияснити(розібратись ).Земельні ділянки надаються АТОвцям навіть які непрописані і під будівництво і під товарне..невірю невже Вам не надали.Так зверніться до нас депутатів самі прийдіть на сесію і розкажіть усе. А не тут виливати бруд !!!! Добра господиня зі своєї хати не виносить на дорогу бруд.---це просто злоба, що Вас село не підтримало до району..но голова не винна .Так ще є і земельна комісія, яких ви усіх знаєте.Голова комісії напевно уже 4 скл...депутат і не сестра і не брат і не кум.
Соня
06.12.2015 10:06:46
як це головиха не винна?? А нічого , що сестричка отримала ту землю!!! СЕСТРИЧКА
право
06.12.2015 12:25:03
всі мають право на приватизацію..так як і її племінниця мала право піти до неї на роботу
ліво
06.12.2015 12:59:16
Якщо дійсно це не порушує норми ЗУ "Про приватизацію державного майна" та Земельного кодексу України!
анонім
06.12.2015 16:30:26
Вижити жіночку похилого віку з роботи - це тебе показує з ненайкращої сторони. І брехати людям - це все на що ти гідна. Правда очі коле? Ти сама кашу заварила, от і отримуй.
Поправо
07.12.2015 09:43:13
Так усі але не землю яка була у користуванні і була розмежована без узгодженнь! Завтра прийду 'накладу' на ваш поріг і скажу на 'Горизонті туалет стояв' А виявилось хата.
Адмін
06.12.2015 10:51:01
Читайте статтю уважно! Забрали, те що вже було в користуванні!!!
Адмін
06.12.2015 10:54:31
Головиха така "добра господиня" болота стільки назбирала, ще й всім підкидає!!! Скоро все село в ньому потоне!
777
05.12.2015 11:37:50
Оксано не здавайся і не піддавайся бо дійсно тебе в селі знають, як порядну доньку, матір, дружину. 17 соток землі показало лице сьогоднішньої голови і землевпорядника. Ганьба такій владі бо поводяться як вуличні баби.
Степан
06.12.2015 21:58:46
Підтримую!!! Ганьба такій владі!!! І голові і землевпоряднику!!!
Сергій
05.12.2015 14:06:23
Це ж яким моральним виродком треба бути ,щоб відібравши землю у вояка для свояків ще й поливати брудом його дружину?! До совісті голови і "компанії" ясно що звертатись дарма але на що дивиться влада.Якщо ЦЕ не корупція - що тоді корупція.Якщо в війну грабують вояка і влада мовчить то коли вже влада займетьсянаведенням порядку?! Де ви нові прокурори? Де районна і обласна влада
Той хто ПОВЕРНЕТЬСЯ
05.12.2015 14:14:06
у мене одне питання до банди - і не страшно?
Анонім
05.12.2015 14:49:57
Непоодинокий випадок у Веселому, коли дружин учасників АТО брудом обливають, скоріше, закономірність! Для голови "АТО", наче клеймо на лобі, і рахуватися з такими людьми вже й не треба! Ніхто не требує пільг! Люди хочуть законності і справедливості! А корупцією тут вже давненько попахує!!!
Анонім
05.12.2015 16:32:10
Анонім до Анонім 21 Травня 2015 23:08 відповісти +6-0 У "чільниці" на шиї хрестик, в душі камінь, в руці оковита та з рота сипляться п"яні грішні анекдоти. Це тільки квіточки про Василівну написані. Вся характеристика головихи одним рядком.
Анонім
05.12.2015 19:51:51
Оце зганьбилась сільська рада. Позор.
!
05.12.2015 19:57:15
цікаво! то на заходах прославляють вояків а самі тихцем шарудять по їх коморам.пацюки та й годі
Степан
06.12.2015 21:53:04
Ганьба такій голові і землевпоряднику!!!
с.Веселе
05.12.2015 20:53:24
Веселівська 'головиха' робить що хоче.! Вже багато землі роздала.! За кожен участок добровільний внесок 1000грн із своїх а з чужих 10000грн де ті гроші? за участки....! Депутатів підібрала під себе:одному роботу дала,другого на роботі залишила за 'підтримку'...А ще поставали дупутатами: рідний брат,сестра,куми. Рішення приймає сама.! А тим хто 'проти' може і про сесію не повідомити! ГАНЬБА...
ДЕПУТАТ СЕЛА
06.12.2015 09:11:08
Відразу відчувається що людина немає поняття що таке вибори.Прочитайте краще закон про місцеві вибори.
смт.ТорчинДЕПУТАТ СЕЛА
06.12.2015 09:25:15
Ви наведіть порядок у себе на роботі.. спонсорськими грошами....купити треба було книги а не диван в бібліотеку...напевно лежачи треба буде відвідувачам читати книги. І не брати з діток по гривні за ксерокс---це також корупція..С мира по ниточке - а голому рубашка.У нас вікна дуже велики.
Анонім
06.12.2015 09:47:13
Ви коли були в бібліотеці?
За Законом!!!
06.12.2015 11:13:53
Згідно ЗУ "Про запобігання корупції" корупція - використання особою, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей.
Анонім
06.12.2015 17:07:26
Які вихованці люди.... заходьте через двері, а не заглядаєте у вікна.
Степан
06.12.2015 21:56:31
То-то, головиха!!! Гнати її!
смт.Торчин
07.12.2015 17:46:58
То ваша 'головиха' як Робін Гуд: в багатих відбирає - бідним роздає! Файно так получається! 'Благородно', аж дивуюся! Гроші де???
житель села
05.12.2015 21:34:55
вже головине забрехались ,чорнити жінку вояка , янукович також брехав, доречі якого ви підтримували а де він сьогодні, вас можливо це теж чекає.
коля с.Веселе
06.12.2015 09:39:52
А звідки у вас таки дані, хто кого підтримував? А може це у Вас така злоба що Вас необрало село на районного депутата.Самі скачите за партіями незнаєте до якої вступити.А голову обрало село уже друге скликання. а написати можно ого-го-го...Краще зверніться до депутатів на сесію.Посада сільського голови---не з медом,скільки не роби добра всеодно недогодиш.
Іван
08.12.2015 23:10:18
Правду Ви кажете! Всім не догодиш. У нас українців національний герой-ЖАБА! Ото і паскудять --а чого ніхто не пішов на теке * солоденьке* місце Голови??? Кишка тонка. Ото ж бо!! А зараз сидіть і мовчіть.............. Ганьба бібліотекарці!
житель села
05.12.2015 21:38:47
це точно, дупутати, ганьба
жителька села
05.12.2015 21:39:06
дівчата!!!!вхаменіться, як вам не соромно один одного обливати грязюкою.Ви проживаєте в одному селі і ніхто незнає чій завтра.Ще не один керівник недогодив своїм людям.Оксана!!!! Звернись до депутатів в сільську раду із своїми підтверджуючими документами на цю земельну ділянку...я не вірю що вони за 0,17 соток знаючи тебе і Женіка будуть позоритись її відбирати..А наговорити можна що хоч на людину...розумний такого писати небуде.
Анонім
05.12.2015 22:36:04
Коли в людину кидаєш брудом, пам'ятай: до неї вона може не долетіти, а на твоїх руках залишиться! Омар Хайям
!
06.12.2015 06:53:30
так уже забрали і кілочки забиті і "горизонт" свою справу зробив і поле вже обробили. прочитайте уважно статтю
Для всіх!
06.12.2015 12:16:46
Хто чого більше має, то й тим і відбивається! Хто грязюкою, а хто - вагомими аргументами!
коля
05.12.2015 21:46:59
як ви невмієте працювати ми самі наведемо лад в нашому Селі .Слава Україні.СЛАВА ВОЯКАМ АТО.
ДЕПУТАТ СЕЛА
06.12.2015 09:04:29
Так не ховайтеся в інтернеті для того є сесія і депутати, якби ви звернулися,Вас би депутати вислухали і усе стало б на свої місця.а тут писати можна що хоч.Як Ви таки активісти села так зробіть схід селян.а то ховаєтесь за углами і займаєтесь БАБСЬКИМИ плітками.кожна заява подана повинна бути зареєстрована.Я ЯК ДЕПУТАТ ТОДІ ПОБАЧУ ЯКИЙ ВИ АКТИВІСТ...З ВІНИКОМ ЧИ З БУТИЛКОЮ ГОРИЛЯКИ
жителька села
06.12.2015 10:34:57
Микола!!! А де ж ви були коли проводився благоустрій села.Коли чистили за 18 років біля дитячого садочка на вулиці площадку молодшої групи від пацюків. яки завелися там небуло спасу.Запитайте у сімї Янчуків і Москалюків..які робили ремонт зупинки в с.Веселе. ремонт БК с.Веселе який також 20 років не робився в школі зробили сан вузли щоб дітки не бігали на вулицю. вікна пластикові поставили в школі--на це все треба були робочі руки. ПЕРШ НІЖ КОГОСЬ ОБГАДИТИ ТРЕБА НА СЕБЕ ПОДИВИТИСЬ А НЕ БІГАТИ ПО ПАРТІЯХ..ТРЕБА СВОЄ СЕЛО І СВОЮ НЕНЬКУ УКРАЇНУ ЛЮБИТИ І ШАНУВАТИ... І ПОЧИНАТИ ТРЕБА ЗІ СВОГО КОРІННЯ. ЩОБ БУЛА СЛАВА У НАШОМУ СЕЛІ.А ВОЯКАМИ ПРИКРИВАТИСЬ НЕ ТРЕБА...СЛАВА НАШИМ ВОЯКАМ ГЕРОЯМ ...СЛАВА УКРАЇНІ.
Анонім
06.12.2015 11:05:41
Не було проблем, кажете? То всі просто мовчали! О, скільки всього навилазило!!! Люди!!! Ворухніться трохи, то й побачите далі свого носа, як все робиться і замовчується! А кожен мовчить, то й маємо! В очі кажуть "добра, хороша і чуйна людина", а так як ти такий добрий, тебе в селі нема, воюєш ТАМ, то нащо тобі та земля ТУТ! Заберемо! По таких принципах діє голова і "компанія"!
Леся сестра Оксани Мельничук.
06.12.2015 11:09:53
Що ви тут пишете? Ховаєтесь за «Анонім» прочитала весь цей жах і під кожним смс можу вказати хто писав. Василівна і Мужичук зробили помилку і не можуть це визнати. Вирішили самі і за допомогою рідних і близьких чорнити мою СЕСТРУ. Які ж ви безсоромні, грішні і Бог вас покарає. Бо ще нічиї сльози на землю не впали безкарно. Оксана написала в листі що і як було, а ви, що пишете ви? Нема, що писати то пишете різний бруд на мою сестру?. Сором всіх хто боретьсю таким методом. Знаю, що вас не присоромлю але скажу, що я і вся наша родина не дозволить бруднити Оксану. Я не соромлюсь і не скриваюсь писати те що думаю. Дай вам Боже те, що ви заслужили!!!
знайома
06.12.2015 15:58:46
Леся Адамівна! Перше ніж заступатися за сестру, подумай про себе. У тебе "рильце теж у пушку " Будьте добрішими, люди!
Леся
06.12.2015 16:26:36
Не шановна знайома. Щоб заступитись за сестру мені не потрібна довідка з АТО і рішення депутатів
уже не відвідувач бібліотеки
07.12.2015 22:36:27
А як ти була головою сільської комісії і за тебе мама сиділа в бібліотеці ..так це нормально? І це не раз таке буває що мама сидить замість тебе.Так давайте усі своїх батьків будемо підсаджувати сторожами..так це суперрррр.На що тоді дивилась Оксана Василівна-напевно була в окулярах.Так ручка з листком усе витримає ..і всі заходи яки ти пишиш липові..і що ти зробила і яки заходи провела?ох на бумазі дуже багато написано,тільки наперевірці треба щоб і Василівна була присутня, а не підписувати звіт зроблений з потолка
Ніна
08.12.2015 16:10:43
А те, що техпрацівницю сільської ради ви вижили з роботи вже забули? Самі тепер миєте, ну так щоб гроші не пропадали
анонім
07.12.2015 22:26:36
Сиділа на голову глина летіла-ох і добре було-тепер коли зробили ремонт так можна і грязюкою обливати.недогодиш.....
анонім
07.12.2015 21:38:51
Директор школи -недобрий, будинку культури директор- недобрий.А може треба починати з себе?
Верховець
08.12.2015 23:16:43
Як Ви такі святі та божі--то не треба було їхати в Луцьк і шукати Під- прицілом, а піти в сільську раду і розібратися цивілізованим методом. Чи Вас не пускають в Сільраду? Чи голови чи секратаря нема на місці? і Вам гріх прикриватися ім*ям і честтю воїна АТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім
13.12.2015 11:41:35
Читайте уважно статтю. Людина зверталась неодноразово в сільську раду
житель села
06.12.2015 11:41:22
молодець ,хай знає дочого дохазяювалась на ремонтах ,розбазарила землю
Оксана Мельничук
06.12.2015 14:21:45
Шановні дописувачі! Бачу сварка йде на повну. Тому змушена відповісти кожному. Як тим хто підтримує мене, так і тим, що мене ганьблять. Анонімно принципово не коментую, бо можу відповісти кожному дивлячись в очі. Мені не соромно за кожен прожитий мною день. Хочу повідомити громаду, що 05.12.2015 року близько 11 год. дня до мене на роботу завітав гр. Горошко Юрій Прохорович, який повідомив мене про те, що він пройшов за проханням «дівчат сільської ради» розібратися в ситуації. Як юрист він ознайомився з документами, які надала йому сільська рада та з моїм листом. З його слів він це робить лише з « поваги до мого брата, якого добре знає, як порядну людину» щоб залагодити справу, так як сільська рада буде звертатися до суду щодо поданого мною листа в пресу. Хочу казати після всього того, що ви вже зробили та написали мені. НЕ ЗАЛЯКАЄТЕ.
знайома
06.12.2015 15:50:01
Ганьба
Анонім
07.12.2015 09:40:03
Ганьба такій головисі, що такими способами людей оббирає!
жителька с. Веселе
06.12.2015 16:11:52
Людина на роботі повинна працювати, а не сидіти в інтернеті і стирати непотрібні для себе коментарі. Ти "чесна і справедлива"? Ха - ха ха
Admin
06.12.2015 16:50:23
Всі повідомлення перевіряються і видаляються модератором автоматично. Жоден користувач не може самостійно видаляти і виправляти коментарі.
Анонім
06.12.2015 16:15:27
То вже й погрожувати починають?!?
Степан
06.12.2015 21:54:55
Нема чого того їм так лишати!!! Підтримую тебе, Оксано!!! Ганьба таким "дівчатам сільської ради"!!!
брат Валерій
06.12.2015 16:00:18
Уважно читайте з чого почалось.! Земля відібрана не законно.Не лийте бруд. Веселівський голова переступила через сестру,а завтра переступить через іншу Людину.
анонім
06.12.2015 16:18:47
Оксані мало землі в Торчині ( маєток Аркадя, який вона переписала на дочку), мало землі в селі..., Шановні депутати села! Дайтеїй 10 гектарів в полі, хай тішиться.
ОКСАНА МЕЛЬНИЧУК
06.12.2015 18:50:10
Заберіть собі "маєток Аркадя" разом з його онкохворобою. І майте!
Юрій
07.12.2015 21:06:40
Боже..яка ти чуйна людина. як ти любиш родичів свого чоловіка...як собака палку,,,.так як і гляділи свекруху.усі в селі знають як ти їїдоглядала.Коля син доглядав і Женік а ти ,,,божий одуванчик...
Анонім
07.12.2015 09:43:34
Вжке маєтком Миколая розпорядились то ще хочете маєтка Аркадя ну ну тільки в другого тисячів нема, що будете забирати?
анонім
07.12.2015 21:35:07
Женікові удачі.Нехай Бог дає йому здоровя і Ангел охоронець його оберігає. А ти тим часос під його заслугою працюй....прибирай до рук його маєтки.Маєш право .дружина((((((((Щоб Женік бистрій повернувся він адекватна людина.
с.Веселе
07.12.2015 09:54:42
Депутати будуть питати як ділянка 78м на 51 може вміщати 0.55га!Коли і хто голосував за виділення землі! Не можу дочекатися і побачити що з вас Громада зробить!
житель с. Веселе
06.12.2015 16:06:35
З Горошка такий юрист, як з мене танцівник. Налийте йому чарчину, і він ще не таке напише. Ви,як людина з ВИЩОЮ ОСВІТОЮ Оксана, повинні знати, що правди від людей Ви не приховаєте, хоч якою гіркою вона б не була.
право
06.12.2015 17:49:08
Кожний судить в міру своєї розпусти...
Сергій
07.12.2015 00:30:19
Мене цікавить позиція голови.вона і досі вважає що зробила правильно тишком забравши у вояка землю для сестри, чи все таки розуміє що вчинила низько?
Проти муськи!
07.12.2015 09:01:42
Оксано, чого Ви чекали??? Ви і ваша родина голосували за таку головиху!
право
07.12.2015 09:05:04
Бачили очі, що вибирали – їжте, хоч повилазьте!
с.Веселе
07.12.2015 09:48:19
Ти право Гнида, Закон писали щоб зробити усіх людей рівними не більше не менше!
Анонім
07.12.2015 09:28:24
Ото істина правда хотіли майте. Ця вам ще всім покаже. Забрала землю та то квіточки.
Іван
07.12.2015 10:05:41
Василівна та ти що маєш в сільській раді стіко землі та віддай ти їм тих 17 соток хай мають.
с.Веселе
07.12.2015 11:28:13
У тому і справа що Василівна захотіла,дала землі,захотіла забрала.
Анонім
07.12.2015 12:50:04
А захотіла, то забрала те, що й не давала!
Сергій
07.12.2015 12:18:42
хіба проблема в землі?думаю якби прийшли до того і домовились все б вирішилось полюбовно. проблема в тім що обікрали вояка який нас від війни захищає.я знаю що то війна.і знаю ціну тому а ось деякі зажерливі люди думають що війна далеко - помиляєтесь.
анонім
07.12.2015 21:27:14
Я недумаю що це правда що відібрали. Звертайтесь до депутатів. а не тут зводите плітки...ФУУУУУУУУУУ...
Анонім
07.12.2015 11:28:58
Читаю і дивуюсь, як влада портить людей. І думаю чи маєте ви голово з землевпорядником гідність визнати свою помилку і вчинити по справедливості. Не хочеться думати, що і сам зробив помилку вибираючи вас. Задумайтесь і не розчаровуйте людей.
с.Веселе
07.12.2015 12:06:08
Підтримую! Дякую за правду.
Сергій
07.12.2015 12:20:15
МЕНІ ОДНЕ ЦІКАВО - ЦЕ Ж ГОЛОВА НА ВСІЛЯКИХ ЗБОРАХ БУДЕ ВІРШІ ЧИТАТИ ,ВОЯКІВ ПРОСЛАВЛЯТИ. ВЖЕ НА РВОТУ ТЯНЕ...
!
07.12.2015 12:30:48
КОМУ ВІЙНА А КОМУ МАТИ РІДНА
Ольга Василівна
07.12.2015 16:27:28
До редакції. Чому Ви висвітлюєте всі коентарі з однієї сторони. А говорять, що в нас на Україні ДЕМОКРАТІЯ. Ви повинні дати людя висловити свою думку!
с.Веселе
07.12.2015 18:00:20
Бережіть у собі Людину! Анонім Сьогодні о 11:28:58 'Не хочеться думати, що і сам зробив помилку вибираючи вас. Задумайтесь і не розчаровуйте людей.'
анонім
07.12.2015 22:39:12
??????????????????
Всі в шоці
07.12.2015 17:02:59
Правда завжди на боці того-хто прав!!!
с.Веселе
07.12.2015 17:51:52
Скликання депутатів,жителів села,на обговорення ситуації ! Дайте Людям висловити власну думку.Слово за Громадою! Воля Нації-Воля Народам.!
Депутат с.Веселе
07.12.2015 21:21:45
Нарешті прочитано розумні слова.
не будьте "кайдашами"!
07.12.2015 23:20:52
навіщо ця мова поки на сході, то землю забирають, можливо просто помилка, можливо на папері все чітко і ніхто не ходить не дивиться за кожою ділянкою, що з нею робиться, розберіться цивілізовано, щоб всі були задоволені, тільки клянете і кричите
Анонім
09.12.2015 18:29:31
Оксано, послухайте ж нарешті опонентів вирішіть проблему цивілізовано. Зверніться в суд.
коля
08.12.2015 08:46:46
СЬОГОДНI СВЯТО В СIЛЬСЬКIЙ ` ЗРАДI - , сьогоднi - шабаш дупутатiв -,хочуть провести сесiю заднiм числом ,обiкрали бiйця АТО , несоромно, ганьба СЛАВА УКРАIНI
Перехожий
08.12.2015 09:54:48
Героям Слава Ганьба сільській голові!!!
Перехожий
08.12.2015 09:56:56
Ганьба сільській голові
горобець
08.12.2015 15:52:24
ГАНЬБА
Анонім
08.12.2015 18:02:33
ТАК ЧИМ СЕСІЯ ЗАВЕРШИЛАСЬ? "шановна" голова прокоментуйте - знайшли в собі сили вибачитись чи знову брудом обливали?!
право
08.12.2015 18:16:38
І мене то цікавить!!! Щось не видно коментарів!!!
Людмила Г.
08.12.2015 18:32:42
Оксана Василівна все село чекає вашого рішення. То вернете землю чи ні?
Анонім
08.12.2015 21:40:57
Хтось розкаже шо там було і чим кінчилося??
Торчин
08.12.2015 23:25:45
А мені так гидко все це читати!!! Люди схаменіться!!! чи ж то мало комусь землі?? біля Мазурика всім наміряють.. Тільки прошу не поспішайте туди...............
Михайлівка.
08.12.2015 23:27:49
Наміряйте біля нас Оксані. Славкові і Лесі - старій Марусці і всім по 10 гектарів --хай тішаться і привикають до землі...
Анонім
09.12.2015 06:59:11
Михайлівка а ти забула ще в них Валерка є, і Наталя! А да Марії і її дітей тобі далеко бо це люди і працьовиті і виховарі.
Михайлівка.
09.12.2015 19:24:51
Шо САРА робітниця - то робітниця--- НЕ СМІШІТЬ ЛЮДЕЙ!!!!!!
Анонім
10.12.2015 09:00:08
Михайлівка тут ти влучила, як пальцем в небо) Куди ж Наташі до вас, яка вона робітниця вона ж не робить так, як ви, не п'є (як заправський алкаш, а тоді блює собі в запазуху), не збирас пліток, як "наше радіо" (а тенер офіційне радіо села), не скаче по ліжках чужих чоловіків (сусідів, кумів і т.д.), не проклинає суперниць, а тоді цілує і вилизує їм гузно. Куди ж Наташі? Так їй ще далеко -далеко до вас))) Робітниці!!!!
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 16:14:00
Але вона на відміну від лицемірів не ховає себе за 'маскою' ! Вона такої вроди!
Луцик.
08.12.2015 23:34:17
Всі кричати мастака --тільки робити нема кому.
Веселе.Не остання Людина в селі.
08.12.2015 23:37:31
Правильно головиха поступила. Гляньте скільки землі пішло за період Оксани Мельничучки коли та сиділа в сільраді на посаді??????? все стане на свої місця. Головиха молодець -- наводить порядки!!!!!!!! Так тримати!!!!
с.Веселе Дупутат №3
09.12.2015 20:28:08
Несправедливо !Тільки відкрите засідання,дасть змогу,дізнатись!Слово Кожному(Демократія). Неодмінно! Без порядки! Молодець!!!!! Мені жаль що так повелося! Нехай же я вас віч-на-віч зведу; тоді побачимо, хто бреше. ©.Леся Українка Голова не доведи до конфлікту!!!Моя--Надія і Розчарування. Умовно такі питання вирішуються...--- Так і хотілося!,Але не обрали за потрібне поговорити як стало непорозуміння !.'Его' ....Навіть...! Після звернення У 'письмовій формі' в одному Селі-----Селяни! 'чого тобі мали сказати Оксаночка,Ти тут ні до чого.?' Чи є Справедливість?,мабуть не зрозумію? За таке кожен запитає,а Чому?Як?Для чого? за Родину за живе,За Що? Людина потрібна Людині.! З Оксаною Адамівною 'не рахувалися' 'Уряд' 'взяв' гору,голосно виступав-захищався,а не шукав хорошого рішення. !. Усе сталось Не по моралі! А в селі 'Не по Людські' Чому?! Анонім : Маленька помилка зі сторони влади принесла їй багато клопоту. Мораль! Перша форма моралі являє собою особисті моральні якості наприклад: скромність, щирість, відповідальність і так д... Друга форма моралі виявляється в сукупності норм суспільної поведінки і цінності уявленнях! (наприклад, «не вбий», «не вкради» і т. д. також «порядно», «справедливо» і т. д.). Мораль – універсальний соціально-регулятивний метод, одна з найдавніших форм духовного життя. Їй притаманний загальнолюдський смисл і конкретний актуально-історичний зміст. Рівень моральної освіченості дозволяє дати правильнішу оцінку рівню людяності у суспільстві та окремої особистості. найрізноманітніші умови й чинники,впливають та ставлять в залежність від них цей моралістичний рівень. Майбутній розвиток морально-етичної думки залежить від постійного та цілеспрямованого інтелектуального просвітництва на всіх щаблях суспільної ієрархії та на всіх етапах зростання й розвитку особистості. Тільки за таких умов можливе правильне переосмислення актуальної моралі для конкретного часу та конкретного людського товариства. . Мораль – це складний, багатоаспектний феномен, усвідомлення сутнісного ядра якого неможливе без широкого усвідомлення природи, структурних особливостей, а також сфери його існування. Дякую за увагу ;)
Дописувач
10.12.2015 08:47:46
Слухайте, депутат№3, шо ви курите? Ну капєЦ!
Анонім
10.12.2015 09:38:26
Молодець! Правильно хай читають і знають значення цих слів.
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 11:33:15
Я б послухав:) Rothmans-Demi. Ну капєЦ!? Дописувач не дочитав!. І текст про Мораль!Взятий із введення письма 'Нового Завіту' Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам. Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять о ті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. По правді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! Задумайтесь про свої,та слова інакших Людей,не обговорюйте а обдумайте! Усі Люди різні! У кожного своя правда і не правда! І не розуміючи що ми є і для чого тут! Мені жаль що у нас так повелось!
Сергій
09.12.2015 00:26:38
ТО ВИХОДИТЬ НІЧОГО СКАЗАТИ...
Анонім
09.12.2015 06:56:09
Бачете! Нічого! Далі болото. Сільську раду в суд подати і все а всіх писак хай прокуратура вичисляє і за задницю бере.
не остання..
09.12.2015 19:28:25
А що говорити???? В ДАНІЙ СИТУАЦІЇ ВСЕ СКАЖУТЬ ДОКУМЕНТИ! ПО ЗАКОНУ ГОЛОВИХА ДІЯЛА В ПРАВОВОМУ ПОЛІ. А ЗА ТЕ ЩО НЕ ПОВІДОМИЛА- ТО ВОНА ВЖЕ Я ЗНАЮ ВИБАЧИЛАСЬ. ЧИ ЩА СТАТИ І ПОЦІЛУВАТИ МЕЛЬНИЧУЧКУ В СР......АКУ?!
скорпіон
10.12.2015 19:24:39
Інколи деяким особам корону на голові хочеться поправити лопатою
Анонім
09.12.2015 07:19:39
Я як депутат сільської ради скажу так і не зрозуміли всі депутати чого нас туди кликали. Одна каже правду і інша каже правду. Тут вирішити може тільки суд. Голова зробила помилку в тім, що все не вияснила перш ніж присилати Горизонт. Все інше, що тут пишете і говорите на совісті кожноко. А сесія була не потрібна бо рішення ми не приймали. І це перша сесія за моєї пам'яті де ніхто з нас депутатів не мав права підтримати жодну сторону. А Оксану Мельничук мені шкода. Хороша людина. Маленька помилка зі сторони влади принесла їй багато клопоту.
Анонім
09.12.2015 08:39:04
То вас точно на шабаш кликали?!?
с.Веселе
09.12.2015 14:47:25
Усе сказано вірно.!А на мою думку потрібна рішення не прийняли,але вислухали дві сторони,Хто слухав зрозумів,І навіть більше!
житель Хорохорина
09.12.2015 13:29:08
АНОНІСТИ,нечіпайте родичів,це Вам не личить,Питання до с,ради- самовільно вкрала землю, С- РАДА майте мужність визнати свою неправоту,і не обливайте інших брудом,
Житель села.
09.12.2015 19:14:20
Недавно була історія з Юлею Суй, дружиною бійця АТО, а тепер з Оксаною. Напевно наша "Сільська королева" Ненавидить родини бійців АТО!!!?
Житель села.
09.12.2015 19:23:09
Недавно був конфлікт з Юлею Суй дружиною бійця АТО, зараз з Оксаною!!! Напевне наша " Весеівська Снігова королева" НЕНАВИДИТЬ БІЙЦІВ АТО???
ВЕСЕЛОВЕЦЬ.
09.12.2015 19:34:07
Гидко дізнаватися які в нас паскудні люди в селі-хоч бери і вибирайся на кубанські степи= як казала баба Палажка. Люди схаменітся --ви обдивилися телевізора, ідіть в церкву і покайтесь- попросіть прощення один в одного.
Іван
09.12.2015 19:41:12
всі хто працює -робить помилки. ЧИ ВСІ ТУТ ІДЕАЛЬНІ?
Веселе.Не остання Людина в селі.
09.12.2015 19:40:01
як мені відомо -веселівська головиха всіх своїх воїнів Ато підтримує ,одягає і взуває. Гляньте в Торчині -Кревський палець в палець не вдарив і герой!
Анонім
09.12.2015 21:25:49
До чого тут Торчин. На себе гляньте. Розберіться що робиться у вас під носом, а тоді заглядайте до сусіда!
скорпіон
10.12.2015 19:52:01
Вона торчинська. Відома як :анонім,не остання Людина,Михайлівка,
житель села
10.12.2015 10:18:06
село зносило допомогу бІЙЦЯМ АТО в с-раду а головиха подала з рапатою від свого імені,
Анонім
09.12.2015 22:41:02
Королева? А король то голий!
Безголова.
09.12.2015 22:50:00
Втратили честь, совість а тепер і лице (людську подобу). Підняли мертвих, зарили живих. Що дилі? Хто на черзі? Кому далі вздихати до Бога і просити на вас кари! Щоб говорити правду треба бути сильним, а що б гавкати людська подоба не потрібна.
Анонім
09.12.2015 22:58:46
Семенюк мені нагадала путіна. Вхопила кусочок землі і коментарями вбиває людей. Ось, що таке сеператизм по веселівськи. Хіба буде правда? Ні! Хіба буде мир? Ні! А чому? А тому, що на державних посадах ось такі я Семенюк з бандою.
Анонім
10.12.2015 09:53:13
А хтось статтю читає? Чи зразу в коментарі?))))
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 11:34:42
У кожного своя стаття!Усім захотілося 'щось' сказати!
Анонім
10.12.2015 11:43:48
Кожному своя стаття Кодексу! Особливо тим, кому казати вже нічого!
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 12:19:05
У нас немає Гідного Уряду! і Закон писали,щоб усі рівними були. Не бажайте зла,і,тоді все у нас буде добре!
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 12:12:54
Не критикуйте!А знайдіть причину конфлікту! Не пишіть образи,і,брехні! Майте Повагу до себе і до Людей!
Людина
10.12.2015 13:58:52
Оксано!!! Ви зганьбили не тільки себе, а усе село. Будьте мужні і признайте свою брехливу сутність. Земля... Це тільки причина, щоб показати себе і свою "МУДРІСТЬ."Побійтеся Бога, в Вас росте дочка. Як їй з цим жити? Прийде Женік з АТО, як йому людям дивитись у вічі? Ви думаєте тільки за свої амбіції. Схаменіться і заспокойтеся. Є Бог на небі і він все бачить. Не страшно???
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 15:28:42
Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам. Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять о ті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. По правді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 16:25:11
Попередній коментар залишила не хороша особа... Ви не маєте мужності підписатися під своїм словом! А брешуть усі ! У вас судження тільки особисті ! Ви не знаєте значення і половини тих слів що пишете. 'Пройди Лікаря'
Анонім
11.12.2015 11:06:08
Та їм треба з гордо піднятою головою ходити!!! І задумайтеся ВИ ВСІ, як будете в очі дивитися Женіку! Знаєте, що Женік вам не пропустить такої мови дурної, а про дочку тим більше, то й хвалите! Але ж не все так просто... Честь сім"ї та родини, як і країни мовчки і сидячи на місці не захистиш!
Анонім
10.12.2015 14:17:38
Ганьба сільській раді.
падруга Василівни
10.12.2015 15:27:16
Як вам не стидно ходити вулицями села.Ви є паскуда яка обдирає людей а притому ходите до церкви.ЩО ЦЕ ЗА ГОЛОВА?Вам потрібно вибиратись із села завчасно поки люди вас не жинуть самі.
Анонім
10.12.2015 16:31:36
О бачу люди постять по повній. Їдять людину і всю родину. Не бояться гріху? Чи відкупились в церкві за Миколайові гроші?
вадик
10.12.2015 19:14:16
ГАНЬБА С-РАДІ,ГАНЬБА ТІЙ СКОТИНІ ЩО ЗАЧІПАЕ МЕРТВИХ,ПІДНІМИ ГОЛОВУ ,НА ВСИХ ДИВИТЬСЯ БОГ,ВСІ ЗАПЛАТЯТЬ ПОЗАСЛУЗІ
анонім
10.12.2015 18:26:20
Як не стидно таке писати.А те що головиха обкрадає це не гріх?Вона навіть довідки видати полюдські не може вшию гнати таких треба
Анонім
10.12.2015 19:44:00
Читаю листа... Та справа шита білими нитками!!! Прокуратура ними займеться!
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 20:17:40
Усе у наших руках Демократи! Ні до чого тут ,покарання,розправа! Але зайшли надто далеко.! Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас... Просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому.
с.Веселе Депутат №3
10.12.2015 20:06:53
Чи готові Ви говорити 'таку' правду?Хтось написав 'Усе замовчується',чому?Всі про своє... 'тому так-тому не так!,той такий-той всякий! ! усе 'нишком' чому? Тут 164-коментарі,а скільки читає.? І чи взагалі читає статтю?У селі не один день 'плітки' чому?Кожен все про всіх знає?,Усе 'тихо' чому не в голос!?, Кому не все одно,нехай питає Чому? Чому 'так'....? Що поробилось?! Приклад: 'усім плювати' на все і всіх.! А головне те що Оксану Мельничук та її Родину несправедливо Соромлять неправдою! за 'незручне запитання',?!,Хотіла запитати,чому?, і що з того вийшло!!! Дозволяють собі говорити і робити те що,'не можна',А не по закону! А все,через не приховану плутанину і не визначеність! Помилився-виправ!Можливість була...завадило 'Я'! Хто Головний?'чи усе це компанія'? Голова не поборола 'себе' щоб піти на діалог,мирний.
Анонім
10.12.2015 20:12:09
1.Не видано документів для допомоги сімї учасника АТО Некритюка Міші. 2.Забрана земельна ділянка в атовця ШЕвчика САші. 3.Скандал з атовцем Суєм. 4.Непоиємності з сімєю атовця ПАліводи. Може то сепаратизм у головигі і її зграї?
!!!!!!!!!
10.12.2015 20:39:36
Люди схаменіться! Скільки ви будите лити грязь одне на одне. Побійтеся Бога
Анонім
10.12.2015 21:08:28
І я чула за Миколая головиха там знайшла багато грошей десь до 30 тисяч. Де ті гроші? Що всі на церкву віддала? Як що в церкву то добре, а як ні.
Анонім
10.12.2015 21:20:41
Петро Іванович дай вам Боже здоров'я. Дякуємо, що підтримуєте.
Анонім
10.12.2015 21:47:42
Оксана плюнь і розітри все, що вони на тебе пишуть хірня в порівняні з тим, шо вони роблять. Всі тебе знають і доньку знають, і Женіка знають. Одне забули скільки Женіка не похвалять їм це не поможе. За дочку він їм ПОДЯКУЄ от і хвалять бо знають їм пі пі пі. Хай Василько ще не ховається по московіях а туди його на схід. Зразу патріотизм і повага до воїнів ато появиться.
Анонім
11.12.2015 07:04:20
Ти ж з тими Дубчуками стикаєшся кожного дня як ти їм в очі дивитись будеш. Не вірю, що ти на стілько вредна. На мою думку вибачся і відступіться з теї землі. Мусиш бути мудріша бо люди тебе вибирала. ти ж Оксаночко не права ну ніяк. Ти ж не просто людина з вулиці ти ж головиха май розум прошу.
!!!!!!!
11.12.2015 08:05:34
Люди схаменіться! Подумайте про свої родини!!!!!!! Хвалить лити бруд!!!!!!!!!! Побійтеся Бога якщо ви в нього вірите!!!!!!!!!!!!
веселе
11.12.2015 09:56:07
Подумайте що ви робите!!!!! Вам не 15 лiт!!! Тi 17 соток таким боком вилiзуть, ви ж маi'те повно землi!!! Пожалiйте бабу Марусю!!! То все ваша пиха!!! Так не можна, схаминiться!!! Василiвна бутьте мудрi , НЕ вступайте в тi гряi дибати !!!!!!! Стiлькi хороших людей обчорнили!!!!
житель села
11.12.2015 10:38:21
ганьба с- раді
веселе
11.12.2015 11:01:21
землевпорядника - "НА МИЛО"!!!!!!-натворила ділов своїм грязним язиком і за це пів села пересварилося!! все можна було б вирішити по люцьки!! !!!кого тільки не зас....... фуууу будьте мудрі люди! не плутайте особисті образи та плітки з явними документами!!!! давайте дочекаємося рішення законного!!!!!!!!!! пожалійте рідних своїх, а то хто потім винний буде???????????!!!
Анонім
11.12.2015 13:06:44
Ого скільки всього натворила сільська рада. А як же влада є, то честь і совість не дочого. Зайди до них сидять, як сичі. А голова в Луцьку тай в Луцьку. Нащо їх там стільки треба як вони нічого не рішають.
За Оксану Адамівну
11.12.2015 14:01:21
Краще б вона виІхала з цього сила (головиха), поки не пізно. або хай краще сама вибере мило і мотузко. Коли ще була в школі працювала мала хоча б якусь повагу до людей. А що зробила з нею зараз та влада???? Все її вернеться. ГАНЬБА СІЛЬСЬКІЙ РАДІ!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім
11.12.2015 17:50:13
Ха ха ха. Людина, не остання людина це ти себе так тішиш? Яка ти там людина, так шавка. Розуму нуль ось і гониш вітер БЕЗТОЛКОВА.
Анонім
11.12.2015 18:42:16
Щось не чув щоб головиха вдягла всіх хлопців . Зразу щось купила в гуманітарці і то тільки двом. Так і хочеться написати зробила на копійку а ХВАЛИТЬСЯ.
Анонім
12.12.2015 11:55:23
Ганьба сільській раді !!!
Анонім
12.12.2015 14:23:46
Багато питань виникло до сільської голови. Але не дивно, що всі мовчать бо якщо вона так поступає з родиною атовця то що зробить з іншими. Визве міліцію як до Ю. Суй. А питання є і по землі, і по деревах, і по штрафниках, і про біржовиках, і за плитку з клуба ой та тих питань багато.
житель села
12.12.2015 15:51:47
Мдаа... Читаю коментарі і "прозріваю"... Готові один одного в ложці води втопити за шматочок землі. І це мале село, де кожен один-одного знає, як "облупленого", де кожен один-одному як кум чи сват, то зять чи брат. І ми ще будемо дивуватись чому в нас в державі йде війна і яка її причина?
веселовець
12.12.2015 16:09:35
Дуже шкода, що наша головиха вперто йде по стопам своєї попередниці. Та нікого за людей не мала, зненавиділа більшу половину села і лізла в ду...у тим, хто їй тимчасово був вигідний. І ця, в рекордно короткі строки зробилась просто якимось "клоном". Я, наприклад, між ними різниці вже не бачу, мабуть і не один я. А дуже шкода, так як підтримував її. Звертаюсь до Вас, шановна Головиха не тільки від свого імені, а й від багатьох жителів, від яких чув аналогічну думку, - схаменіться! Адже це вже далеко не перший дзвоник для Вас!
веселе
12.12.2015 16:42:32
Для головихі до одного місця думка людей. Вона лише думає як найбільше загребсти грошей собі в карман, вона не думає щоб щось для села зробити краще.!!! В нас в с/р. або бухають, або сємкі жують на весь рот. І регочуть що аж на вулицю чути. ОСЬ ТАКА В НАС ГОЛОВИХА ПОРЯДНА.... ЖДУ НЕ ДОЖДУСЬ КОЛИ ВЖЕ С/Р РОЗЛЕТИТЬСЯ.
Анонім
12.12.2015 20:02:15
занесло головиху ой занесло.
.....
12.12.2015 22:43:21
треба сайт для села створити, щоб мали де висловлювати свої думки...
Анонім
13.12.2015 11:57:28
Повністю підтримую думку про створення сайту сільської ради. Щоб там висвітлювались усі рішення, прийняті ними. Щоб люди знали, як працює сільська рада. А то, виходить все "тихце" і надають землю і відбирають. А з Мельничук вийшло, як за приказкою "До пори до часу дзбан воду носить". Вона просто не змовчала.
коля
13.12.2015 12:12:42
підтримую за сайт села,щоб люди знали що творить влада, за яких ми голосуємо на виборах, наданий час висловлюю недовіру с-раді,
Анонім
13.12.2015 20:38:53
Чого ж так сталось? Пиха і безнаказаність ось, що керує головою. Мельничук дала запит і це їх збісило. Як посміла захищатись?!!! Обчорнили всіх і все. Ганьба це слабо сказано.
Анонім
13.12.2015 22:57:50
Хороша людина сама з бідою на одинці не лишиться. Бачу і чую, як Оксана тебе підтримують багато людей і родина не дасть тебе в обіду. Правда не всі в голос можуть це сказати бояться влади. Але нічого як то кажуть БОРІТЕСЯ Й ПОБОРЕТЕ БУДЬ ЯКІ ЗМОВИ. А за таке владу треба бити по шапці. хай знають люди тебе вибирали і ти повинна їх шанувати.
жителька села веселе
14.12.2015 01:10:53
Оксані Мельничук вилазить тепер все боком. Оце я прочитала всю цю х....ню і сміюся.як вона прикривається Женьком ! Люди добрі,виясніть перше коли ВОНА *(а не Женько!* *присвоїла цю землю-коли працювала в сіль раді . Це факт. І я це знаю точно. Документа на цю землю не має ! Земля декілька років не обробляється і це факт ! НЕ ВІРИТЕ----запитайте у баби СОНІ ! Зажирати не треба ! А хто судить головиху------візміть її взуття і пройдіть її шлях ! Я не захищаю нікого. Степанівна за всі роки нічого не зробила для села доброго .а ця хоть щось робить. А в Мельничук дійсно *рильце в пушку**( Женько не причом тут . В цьому випадку Оксана хоче виграти бій. На мою думку *родину* не слід зачипати. Вона *присвоїла* цу землю як працювала в сіль раді. НЕ ВІРИТЕ----------ПЕРЕВІРТЕ !
Анонім
14.12.2015 08:29:55
Чому ж віримо як і в те що голова Оксана Василівна вибачилась перед Оксаною Мельничук. Тільки ж де ті вибачення? А Женік вже головиху запитав (наскільки нам в селі відомо) чого то вона вчепилась до його сім"ї? Корупція в тому, що землю віддала сестрі без правильно оформлених документів, не погодила меж і не повідомила про перенесення земельної ділянки. Сьогодні наскільки мені відомо сесія і все має рішитись. Побачимо, що варті слова слуги народу.
Безголова
14.12.2015 08:42:30
А що ви ще можете Оксані Мельничук приписати? Працювала в сільській раді набрала землі, а це ви, що по собі судите? Пишете тут і в смс, яка вона не хороша людина і це ви по собі судите. Що ще ви можете написати аж цікаво!))
777
14.12.2015 08:51:53
Чому ж можуть багато ще чого писати наприклад, як Вася мив підлогу на виборах, думаю можуть написати склад комісії ( всі родичі віт А до Я), деж ті родичі-депутати сидятьна засіданнях. І скільки раз має не прийти депутат на засідання щоб його виключити. Як мені відомо то Василь Москалюк вторік і цього року жодного разу не був на сесії. То писати вони мають що. А от на Менльничук вони на фантазують ще не раз.)))
коля
14.12.2015 08:55:45
шавка що ти трусиш ,на місті Мельничук Женіка ,я давно подавби до військовоі прокуратари
Анонім
14.12.2015 09:04:53
Я думаю подасть його терпіння не безмежне.
Анонім
14.12.2015 09:03:14
Присвоїла, приховала і користувалась 18 років? А де землевпорядник? Нащо такий працівник взагалі коли вона не бачить і не знає що робиться на землях сільської ради? Горизонт сам міряє то може наташу за голову поставити?
в підтримку бійця і сімї
14.12.2015 08:19:37
хай запамятають всі: хто за правду бореться з тими і бог а якщо з вами бог - то хто проти вас встоїть?! хоч і не легко правду здобути але якщо не боротись за правду то допомагаєш неправді , навіть коли мовчки спотерігаєш як її чинять.
Анонім
14.12.2015 08:35:16
Чого гадати, фантазувати і придумувати в суд і все. А все, що пишуть то пуста мова "Нашого радіо" хай свому чоловікові пояснить. шо робить коли він в москві.
Анонім
14.12.2015 09:08:31
А це так зливають землевпорядника. Повішають всіх собак на неї. В таких людей нема нічого святого. землевпорядника - "НА МИЛО"!!!!!!-натворила ділов своїм грязним язиком і за це пів села пересварилося!! все можна було б вирішити по люцьки!! !!!кого тільки не зас....... фуууу будьте мудрі люди! не плутайте особисті образи та плітки з явними документами!!!! давайте дочекаємося рішення законного!!!!!!!!!! пожалійте рідних своїх, а то хто потім винний буде???????????!!!
микола
14.12.2015 14:48:27
ГНАТИ ВШИЮ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА,
той хто ПОВЕРНЕТЬСЯ
14.12.2015 09:14:25
Чекайте сесії! А потім один дзвінок і прокуратура у вас!
Анонім
14.12.2015 09:33:26
Оце так люди. Ганьба сільській раді.
Анонім
14.12.2015 11:12:24
Ганьба такій владі.
Анонім
14.12.2015 12:04:45
Ото дожилися!!! Вибирали одне, а вилізло он що! Ганьба такій владі!!! А землевпорядника й назвати так не можу!!! Нема порядку - нема землевпорядника! Гнати її в шию!!! Наробила дєлов!!!
микола
14.12.2015 14:46:34
О бачу натворила с -рада справ аж гидко,плаче прокуратура за ними ,ГАНЬБА ТАКІЙ ВЛАДІ,
жителька села веселе
14.12.2015 15:23:22
люди добрі ! не пхайте носа куди вам не слід! дві оксани повинні розібратися самі між собою. цих 17 соток оксана мельничук зробила собі як працювала в сіль .раді.( з однієї сторони -добре бо мала можливість і скористалася (документів не має на цю землю факт-факт! коли вона брала цей клаптик землі біля свого участка вона питалася в когось дозволу чи поради----НІ .ось і сьогодні не запиталися і у неї дозволу. кожен в житті помиляється і кожен рано чи пізно платить за це. якщо і дали комусь цю землю під участок -це дуже добре ,нехай люди будуються і село розвивається. не треба клясти цим людям, оксано!.повір ,.кльони повернуться до тебе.пам ятай це ! якщо тобі мало тієї землі що ви маєте- дадуть в другому місті, не роби з себе жертви ,багато землі ти не обробляєш,бо не маєш як. всю землю з собою не забереш . село маленьке. ви дві розумні жінки і не змогли мирним шляхом вирішити цю проблему. обливаєш гряззю головиху яка в дійсності в якомусь випадку і права. ти хитра жінка а головиха-мудра ! час поставить все на своє місце ! дюди добрі ! перш ніж писати на когось скаргу, подумайте добре ,яка ви людина. а владі нашій треба допомагати а не срати її ! а ви.любі читачі. що зробили доброго для нашого села .
Анонім
14.12.2015 20:41:35
Завжди так не буде. Є час розкидати каміння а прийде час коли його треба буде зібрати. Брехня вилізе. Хто брав, хто давав. В селі сліпих і глухих нема. Хто чим дихає видно далеко. В такий піст в Бога вухо на поготові. Не ображай людей бо вони проситимуть в Бога кари на тебе і Він покарає.
Анонім
14.12.2015 20:46:53
А чому ви рота людям закриваєте. Всі мають право висказатись.
микола
14.12.2015 23:47:21
мало набрала грошей продаючи участки,та ще всім родичам накрала участків ,лужок подобається,А владі треба допомогти так як ЯНУКОВИЧУ народ допоміг,І тебе таке чекає, Ганьба с-раді,Брехуни,
Анонім
15.12.2015 07:57:33
Мудрагеля куда там людям до неї.Спиш спокійно Миколай не будить?
Анонім
15.12.2015 08:57:17
Землевпорядник трубить про міну. А хто ж ту міну 18 років назад заклав? Влада і секретар Семенюк Леонід, який неналежним чином чи за станом здоров'я, чи просто по халатності не виконував свої обовязки секрераря сільської ради по оформленню протоколів та рішень по наданю земельних ділянок. . Скільки ще мін зірветься і як вдало теперішня голова буде працювати дитонатором. То хто ж таки винний у цій сетуації?
Анонім
14.12.2015 16:04:40
Я так розумію крапки над І так і не поставил?
Анонім
14.12.2015 16:10:12
Люди ви самі собі суперечите бо в 1997 році головою була М. Лень а секретарам Леонід Семенюк чоловік Василівни. То як вона могла набрати землі?
Анонім
14.12.2015 17:22:12
Ганьба сільській раді. Оце позорисько забрала землю та ще й кому сестрі. Мало їм теї землі тож вже влізли Марії Іванівни землю загребли зараз у Женька тай кажуть всі ті землі хочуть собі бо там луг.
?
14.12.2015 17:36:11
Сохрань Господь іти стопами роспусти, горілки і гріху.
ffddsss
14.12.2015 19:00:19
люди! що ви вчепилися за ту статтю .може вже вистачить .
?
14.12.2015 19:11:36
Що правда в очі коле?
анонім з села
15.12.2015 00:23:36
Бог знає кого покарати .не нам судити ,а що стосується іменно того клаптика ,то це не було в 1997 році . Цих 17 сотих знаходиться якраз навпроти олексюків ,зразу за їхнім городом. Мельничуки мають участок по праву сторну від Олексюків. Незнаю точно з якого року, за участками були людські городи. На проти участка Мельничуків раніше був чійсь город і ці старі люди не в змозі були отримувати город і дали в користування для Мольчака Руслана. Мольчак, як набрав паїв, цей город віддав в користування для Женька. Потім поступово вони почали користуватися і цими 17 сотами.Правда податок за землю вони платили. Оксана вже на той час працювала в с.раді і "зробила" собі як город біля участка .Щоб не скористалися цими 17 сотками Олексюки "бо навпроти них цей клаптик"вони бистро оформили все самі. От і все.Нехай будуються люди а не сваряться.Землі в селі хватить усім.Не пишіть дурних коментарів.Хто винен-заплатить.Побачимо скоро який буде кінець цієї історії. А Наташа землепорядник які документи були в сіль. раді-такі і приймала від Усіюк Люби. Не написаний в документах той клаптик на Женіка але вони ним користувалися.
Анонім
15.12.2015 09:18:27
А чи буде щастя?
Анонім
15.12.2015 09:22:56
Кінець у кожного один. Стояти перед Богом і давати відповідь за свої вчинки.
Анонім
15.12.2015 09:30:30
Ну точно, як сам себе не похвалиш то хто ще похвалить). Хвали мене моя губонько бо роздеру.
Анонім
15.12.2015 09:50:59
Це тільки початок.
Анонім
15.12.2015 13:43:47
Цей коментар точно писала "знаний землевпорядник" . Тільки вона так вміло складає брехливі історії.
Анонім
20.12.2015 10:03:02
Наташка хай сидить і мовчить. Тож дурне з дурних вміє тільки одне хто її не знає. Всюди заср***лась.
Анонім
21.12.2015 09:32:50
Ви кажете податок платили? то це означе, що сільльскю радою і податковою інспекцією цей город був визнаний за Мельничуком Євгеном. Коли ви це знаєте то чому цього не знає чи не розуміє сільська рада. В зошиті рішення Є, податок ПЛАТИЛИ то, що сільська рада ще хоче від них. Мені здається це просто захотілось голові з землевпорядником потріпати нерви людям. Чи я помиляюсь? Може вони дійсно ТУПІ і і не бачать своїх помилок.
Анонім
22.12.2015 00:35:45
Прямо таки вже й казка! "На право підеш - участок Мельничуків знайдеш, на ліво підеш - участок Олексюків знайдеш, але далі не йди, бо там 17 соток!!! Та ще й таких!!! Старі люди обробляли, обробити не змогли... Віддали справному молодцю Мольчаку. А той як розжився паями, то й йому тих 17 стали не потрібними! Тут і Женік з'явився, добрий, чуйний чоловік, всі його знають, і став ту землю обробляти, щоб Олексюкам не дісталася! А жінка його, Оксана, все добре придумала, вона така! Землю, якою користувалися, оформила, податки справно платила! (Тільки ж певно землевпорядники, щось з тою земелькою та й накрутили! Як " Усіюк" здавала, так Мужичук приймала.) Та прийшла на нашу рідну Вкраїну війна. Довелося й Женьку на неї йти, рідну землю захищати! Пішов... Не пройшло пів року, як і його землю прийшли відбирати... А прийшла на його землі така мала Моська, що повважала себе слоном, і Рапата, зі своєю бандою! Кажуть, що в "правовому полі діють", в простих людей все " законно" відбирають! Родину брудними словами обливають! Сім'ю зневажають!!! Та, що ж той добрий, чуйний чоловік може зробити, коли так далеко?!? "Божий одуванчик" дружина Оксана взялася землю боронити! Що вже почула-почитала, як то люди знають, яка вона!!! Того вижила, того зжила, кому просто не вгодила! Стала Моська громаду скликати, "дупутатів", шабаш. Хотіли Оксану за ПРАВДУ перед всім селом висміяти! Довго Моська не розуміла, чого від неї люди хочуть, а Рапата все папери показувала, де прізвище Женіка написано! Довго рахували сотки і вирахувати не могли! Куди там в ХХІ ст. такі великі числа до купи звести! Вища математика! Рапата того й не знала! В магазині все на "кулькулятурі щитала"! А тут головою треба було подумати! Так нічого " банда" й не довела!І стала та земля свого хазяїна дожидатися! А слово його тверде, кулак міцний, як сталь! Повернеться з війни і поставить Моську, Рапату і всю їхню банду на свої маленькі місця, щоб не підскакували!!! Ось і казочці кінець! Хто вчитався - молодець!!! А мораль казочки така: ким би ти не був Моською, Рапатою чи слоном, завжди залишайся людиною і бережи в собі людське, йди на компроміси і вирішуй мирно!!! Не перебільшуй своїх повноважень і поважай тих, хто тебе підтримував! P.S.: Ще й досі між людьми ходить, що то Моську лихий попутав! Показав хто є хто! Жили ж люди мирно, знали один одного! А тут таке видала!
Анонім
03.02.2016 22:32:01
Оце супер!!!! Радутесь, що з Мельничук О. нормальна людина а не така як ви. Але правда буде. "Мудра" голова до конфлікту б і не доводила. Принаймні повинна була б вже все вирішити. Але куди там мудрість пре.
Анонім
15.12.2015 09:05:13
Мельничучка радуйся, що в тебе забрали тілько 17 соток бо по тому ряду забрали у всіх всю землю.
Анонім
15.12.2015 14:14:41
І це правда, що в усіх хто мав в тому ряді городи забрали під участки. Сам бачив колишки розбиті по всіх городах. Не вірите - перевірте ті чиї там городи були і запитайте в сільраді кому їх надали
Анонім
15.12.2015 11:07:19
Тепер кожен говорить позаочі а урветься терпець в людей то ще знесуть ту владу, як вибрали. Ганьба і не довіра сільській раді.
Івчин . Їван.
15.12.2015 12:32:18
Придурки а не веселівці ---за 17 соток перегризуть одне одного --диБІЛИ. вАМ ЖЕ ЖИТИ РАЗОМ І ХОДИТИ ПО ОДНИХ ВУЛИЦЯХ-ВІТАТИСЯ. нЕ СВАРІТЬСЯ!!!
Анонім
20.12.2015 09:44:02
Івчин. Їван? Їван, що стирив диван?
Анонім
15.12.2015 16:19:01
Хай бояться і соромляться ті хто чинить не правильно. Головиха і землевпорядник хай думають, що роблять а то дійсно засрались. Коли вже нажеруться. Мало їм добровільного внеску де ті гроші а землі вже набрали і на дітей і братів. Ганьба. Позор таким людям.
Анонім
15.12.2015 16:24:26
Позорисько на весь світ. Землю віддати сестрі. Вона тобі не надякується в який спосіб ти їй землю вибила. Щастя вони їй не принесуть ті сотки. То великий гріх.
коля
15.12.2015 18:18:02
підтримую ганьба с-раді,Щастя дійсно небуде ,вкрала, Бог все бачить ,він не головиха ,Не відбрешитесь перед ГОСПОДОМ БОГОМ,СЛАВА УКРАІНІ
Анонім
16.12.2015 17:15:48
Ганьба такій сільській раді.
веселе
19.12.2015 21:50:33
шо вже зовсім подоріли,ходите до церкви,і небояїтесь БОГА.вас усі знають і так не треба себе і ще більше ганьбити.
Анонім
20.12.2015 09:51:20
Цікаво до головихи приходив Миколай? Може Медведя приніс? Чи може вона грошимо взяла тоді то хватить їй на все життя?
Анонім
20.12.2015 12:26:02
Почула від людей і волосся стало дибом. Люди ви, що творите. Яка ви влада? Раз ти голова то що людиною вже не треба бути?. Хіба так можна робити. Якщо ти права то чого чорниш людину що не вмієш іншими методами боротись.
коля
21.12.2015 17:25:32
ТО ЩО С-РАДА МОВЧИТЕ ,ВКРАЛИ ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ВІДПОВІДЬ,ЧИ СОРОМНО,КРАСТИ НЕ ГРІХ ,ЧИ МЕДВЕДЯ ГРОШІ ГРІХИ ЗАМОЛЯТЬ,ГАНЬБА С-РАДІ,
Анонім
24.12.2015 08:38:19
Яка відповідь ? Де вона візьметься. Люди трошки поговорять тай все а участочок то на все життя сестра буде мати.
АНТОН
21.12.2015 17:29:14
Хіба у влади є совість поки не візьмуть за с,,ку правди не побачимо,ГАНЬБА,
Анонім
24.12.2015 08:45:51
Шукають правди в Україні подивіться, що тут робиться. Прийшла до влади і все Цариця, людей має в задниці, що хоче те робить хоч краще сказати ні чого не робить. Гляньте на село.
Анонім
27.12.2015 11:09:42
Не шукайте совісті там де нема. Вони не знаю, що то таке. Подивіться на них Богу моляться а диявольські діла творять. Блуд, горілка, наклепи ось, що є основою їхньої родини. А тепер ще та при владі то яка там совість.
Анонім
30.12.2015 10:45:03
А та то такі паскуди світ не бачив. Не дивуюсь, що так зробили з землею. Коли на жеруться? На Верхах подавала по два гектари, що ми бачимо один ліс з зілля корову не виведеш бо заблудишся. Мало їх Заболоцький по прокуратурах посовав бо головиха вже рабів собі шукає не має за горілкою коли робити. В сільській раді тільки п'ють і ржуть. Розігнати їх нафік хай село не позорать.
Односельчанка
01.01.2016 20:24:32
Я звертаюся до Оксани Мельничук, ми в селі жевемо всі разом, і бачимо як вас Маруська гляділа, що ви були сироти при живому батькові. Но і Ірка своїх дітей сиріт не гірше гляділа,дурнішими вони невиросли. І вам недає спокою, щотака Оксана Ірчина і перемогла на виборах, і вона тепер голова Сільської ради!!! От ти послухала точно свою нерозумну сестру Лесю І роздула цю історію, бо треба слухати свого брата Валєрика( а він у вас дуже мудрий чоловік) то може виглядалаб розумнішою. А ти дай раду тим землям і паям, бо то діло не в тих 17 сотках. Василівна зробила точно позакону я впевнена,бо незаконого участка вона сестрі невиділилаб, а подруге тож там колись стояла Гарйонова і Аніськіна хата і луг Гарйон з синами копали,що тут кримінального.
анатолій
02.01.2016 23:14:51
розумна,односельчанко,я раніше жив на верхах була батьківська хата а тепер людські паі,то мені теж по вашомузакону забрати батьківщину,чи закон тільки в твоіх руках,як хочеш так і робиш,ганьба такій владі ,позор,
Анонім
04.02.2016 09:46:14
Хто Маруськіні діти завідують Ірчиній Оксані?? А що Марускіни діти подавали на голову і їх не вибрали?
Валентина
03.01.2016 17:46:33
Замісьть того щоб визнати свою вину Москалюки і далі чорнять людей вже й своїх померлих дістали. Ей божі люди ви, що здуріли навіть маму з того світу вийняли. Грішники! Якщо Леся і Оксана не розумні тільки тому, що боряться за справедливість то ви взагалі ВИРОДКИ нема у вас совісті і честі. Боротись за справедливість завжди важко тож Оксана борись я знаю родина тебе підтримає вся і ми люди села за тебе. Так не робиться. Ганьба сільській раді а головна ганьба головисі.
той хто ПОВЕРНЕТЬСЯ
03.01.2016 19:47:28
Бачиш-но, то таки діло в Гарійоновому лузі а не в 17 сотках!!! Допечете всіх і мертвих і живих! Всі до вас приходити почнуть! Може хоч тоді людей серед нелюдів побачите! Розвидниться перед очима!
Оля
03.01.2016 20:11:11
Оксанка для тьоті Марії обіцяла, що приїде Олена з заробітків від землі відмовиться. То, що слова головині полова? А мертвих піднімати і згадувати в такий спосіб то гріх кому, як не Москалюкам це знати.
Сергій
03.01.2016 21:05:57
Тут ясно одне голова О.В.Семенюк вчинила не гідно і це не вперше. Вчинила не по совісті і не по закону. Людина, яка користується земельною ділянкою 18 років сама собі її не наділила. Та ще й сплачувала податок? Осіюк Л. і Лень М. на відміну сьогоднішніх керівників діяли чітко по закону. Земель на право і на ліво не роздавали. Можливо треба звернутись до них а також в земельний відділ району. Справедливість треба востановити. А все решту, що пише і говорить голова на цих людей характеризує її не з гарної сторони.
Анонім
05.01.2016 18:11:48
І не правильно зробила голова. Хай, що там і як, вона не мала так робити. Сьогодні 17 соток забрала а завтра, що собі дозволить? Як би діяла по закону то плітками б не виправдовувалась. Ганьба. Позор. 100%!!!!!!!!!!!!!!
Анонім
05.01.2016 20:43:32
Підтримую!
Анонім
03.02.2016 22:32:37
ПІДТРИМУЮ!!!!!!!
Сусід
07.01.2016 21:33:41
Чого вчипилися до головихи. Куй залізо поки гаряче.
Сусід
07.01.2016 21:34:45
поки мона то берем
Знайомий
07.01.2016 22:03:11
Як ти бувби при владі може щей більше начудив
Анонім
08.01.2016 17:24:49
Чудить головиця!
Люда
08.01.2016 17:29:13
Нуй, що вам до голови де хотіла там взяла має право вона власть. А Мельничукі переживуть)))
Люда
08.01.2016 17:34:54
В церкву треба йти, дати пожертву, як то робить Оксана. Бог простить помилки. Тим більше землю ж сестрі дала всього 17 соток.
Безголова
08.01.2016 18:38:10
Тільки дурень скаже, що головиха зробила правильно.
москалюк
09.01.2016 17:02:40
курупцію може перемогти тільки більша курупція
Анонім
16.01.2016 20:31:45
Ганьба? Та це просто позор. Семенюк не права.
Анонім
21.01.2016 13:03:25
По головах та на брехні до влади ! Тепер всіх змітає , щоб не міш али гребти. Не допус тила до влади Ві кентівну, Свистун С. і т. д.
коля
26.01.2016 21:47:02
зажерлася головонька можна і вдавитися ,ганьба
анонім
28.01.2016 09:34:59
Люди добрі не судіть і не судимі ви будитиа. Ніхто на тій посаді не був,і не знає що це і з чим його їїдять. а як що вам такий поганий сільській голова то навіщо ви його вибирали вдруге. Вона не просилась у вас. а вона робить усе по закону
Анонім
30.01.2016 21:08:22
І були люди! І бачили! Знають як їсти - навчені! А за тою посадою по закону й робити, а не прикривати свої особисті інтереси і загрібати все під свою "посаду"! Бач, другий раз і вибирати не було з кого! Та й ті хто підтримали - розчарувалися! За 17 соток спозорилася!!! Недовіру такій владі! Ганьба!
Анонім
29.01.2016 10:35:37
Ого по закону!!! Ще люди не вимерли і пам'ятають, як Борисиха з Вікентівною ходили хата в хату і просили за ту «законну», яка об них ноги витирає.
Анонім
31.01.2016 22:20:22
А що ви чекали від такої влади?
ліля
04.02.2016 11:34:48
Це жах, що там у Вас в селі робиться!!!. Де правда а де ні треба розбиратись довго. А всі коментаторам хочу сказати Не треба ховатись за АТО і плести все в одну купу. Ділянка в неї як я зрозуміла 18 років. З того часу і потрібно детально дивитись ...
Сергій
05.02.2016 09:45:28
Пані Ліля і не дивно,що робиться по селах подивіться ТВ деребанять землі по повній. Прикриваються АТО, а землі ідуть на ліво. Всі розуміють, що ділянка яку обробляла людина 18 років належить їй так як це входить а срок давності. Що тут не розуміє сільська рада? Корупція на лице землю ж дала сестрі.
Земляк
05.02.2016 16:27:19
Головиха ненажера!!! Хотіла під шумок і Миколайові землі хапанути, а тут родичі заявились.. не вийшла афера.. навіть заповіт що він на сестру написав анулювала. А з 30 тисяч що в хаті знайшла на церкву тільки 17 дала, а де ж остальні поділа набожна ж ти наша? не боїшся шо кримінал пришиють?
Анонім
11.02.2016 09:33:38
От і дочекались хорошого ставлення від голови. Шкода,що Степанівна не голова порядок швидко навела б. За неї корупції не було. Ганьба голові с.р.
Анонім
18.02.2016 10:01:14
Не шукайте причив в 17 сотах. Знаючи мстиву натуру семенючки це вона так відомстила Оксані за чоловіка.Терпілі-терпіла і видала. Хоча знає, що хтось на чиєсь місце приходить от як вона на місце Лень. Теж зробила сесію на день раньше і М.С. Лень втратила багато. Нічого кара завжди приходить вона ще отримає позаслузі.
Анонім
27.02.2016 18:18:56
Ой я вас прошу. Дойшла до влади все людське вмерло. Гребе тай все.