У Луцьку на вул.Воїнів Інтернаціоналістів сталася бійка між автомобілістами. Про це у мережі повідомляє користувач під ніком «laska».
Як зазначає дописувач, бійку затіяли таксисти. За словами очевидця, один з чоловіків отримав значні травми.
«На Воїнів аншлаг, автомобілісти побилися. Бачила вже як таксист бив іншого поки не роздер весь одяг. Потім той почав активніше захищатися, в результаті таксист блює, очевидно струс, брався за каміння» - йдеться у дописі.
Коментарі
Макинтош
11.12.2015 11:55:11
А где видео этого мероприятия?
типова поведінка
11.12.2015 14:17:32
люди як завжди включають ігнор
Вікторія
11.12.2015 20:31:32
Хлопці, руки чешуться- на фронт, сєпарам наваляйте, буде ктористь і повага
Водій
12.12.2015 10:27:36
Таксисти в край вже обнагліли
дядя Вася
12.12.2015 10:37:03
Цей таксист- неадекват.позавчора на варшавці домахався до пішохода.машину лишив посеред дороги...Клієнтам не позаздриш.
Анонім
13.12.2015 10:54:36
Це просто жах. Він,напевно, психічно хворий, а ще людей возить.А хто тепер дивиться чи дає їм ліцензію працювати таксистом. Всякий псіх, має машину і таксує.Нашій державі тепер ні до кого і ні до чого не має діла.Держава беззаконня ,крміналу і корупції,як сказав Байден:" Нема країни в світі, де б була така повальна корупція, як в Україні".Це просто жах.
учасник
13.12.2015 11:16:10
Друзі вітаю!!!можливо хтось із вас став мимоволі свідком даноі подіі а саме факту ДТП прошу вас відгукніться(тому що ДАІ згідно з версією таксиста намагаються зробити мене винним)!!!
Анонім
14.12.2015 20:18:14
Так тут і без даї все ясно. Що ти виннен
Автомобіліст
13.12.2015 16:57:18
Бачив дану ситуацію,а саме дтп,зателефонуйте«учасник» 0666640356
777
14.12.2015 12:00:41
яке там дтп?це побоїще,побити голову каміням це нормально?
Анонім
14.12.2015 20:15:40
В цій ситуації, таксист був один, той що на фото в кофті, а друга особа напів оголенна ,це і є виновник події, мало того ,що їздити не вміє, то так і в житті поводитись. Таксист на даний момент з численими травмами , та струсом мозгу у лікарні. І хто не знає ,що трапилося ,не пишіть краще нічого.
анонім
14.12.2015 23:27:03
"Бійку затіяли таксисти!"-як голосно сказано! Таксист по перше,був один! По друге,для багатьох,коли людину бють каменюкою по голові та обличчю,це хороший привід потикати пальцем і посміятися,як це робили хлопці,які проходили мимо.А міліцію визвати-про це ніхто навіть не думав!чи хоча б попробувати розборонити.ШОУ-ось що ,нажаль,в наш час головне для більшості.По третє,як можна обговорювати дану ситуацію не бачивши її?Зіпхнути все на таксистів найлегше!"вони ж вкрай обнагліли!" Хто винен в ДТП я не знаю,а от при бійці,ви,учасник(не таксист)камінюку до рук взяли перші і безпощадно почали в обличчя бити таксиста!Виходить психічно хворий(як писалося вище) не тільки таксист??