Вчора, 19 грудня відбулося «бойове хрещення» нової патрульної поліції Луцька. Про це у мережі написала активістка Оксана Должко.
Активістка зазначила, що на оформлення ДТП виїхало одразу чотири авівки.
«Вони працюють. 22:05 година - «бойове хрещення» нової поліції. На оформленні ДТП чотири патрульні машини. Луцьк може спати спокійно», – написада Оксана Доложко.
Також жінка опублікувала фото з місця оформлення ДТП:
Коментарі
А
20.12.2015 08:57:01
А чому не вісім? Більше зайнятись немає чим? Хай не забувають, що вони в першу чергу патрульні, а не даішники.
це ж цвіт нації)))
20.12.2015 11:13:37
для оформлення ДПТ потрібно 8 поліцейських замісь 2 колишніх даівіців.патрульні ходили по троє..бо один знав законодавство-пару статей адмнок один вмів писати а один вмів говорити...як же розподіляють ролі між 8 робітниками))))4-водія,3 по схемі патрульних-один говорить один пише один закони знає...а 8 напевне лінійки носить і в математиці розбирається))а якщо в місті станеться 3 ДПТ то патрульних вільних не буде!!??Чи огорона громадського порядку та прийом заяв громадян-виїзди на виклик відкладаються..Зверненя до всіх від поліції Луцька поки 3 години оформляємвсім складом ДПТ правопорушень не вчиняти та не турбувати всі на виїзді!!???
Лучанин
20.12.2015 11:15:37
глянемо в четверг на атобазарі....чи буде як завжди срач і порушення плр чи як ?
скоро буде порядок в місті
20.12.2015 11:20:43
якщо для оформлення ДПт порібно 8 поліцейських до для складаня протоколу треба 10 для затримання правопорушника 15!!??
гість
20.12.2015 09:09:54
Виїхало чотири машина, бо нівкого немає розуму як правильно оформити. Напевно групу визивали з МВ)))
небайдужий
20.12.2015 09:41:09
так необхідно було допомогти ане писати тут
це поліцейський коментує
20.12.2015 11:09:17
це напевне їм треба було розказати,як правльно ДТП оформити))
Анонім
20.12.2015 09:46:21
Заправка на халяву !!!!
Анонім
20.12.2015 09:44:59
соляри забагато ще й на халяву!!!
Олександр
20.12.2015 09:49:29
....я перше ДТП буду оформляти, ні я, ні я... :))
Лучанин
20.12.2015 11:14:31
шуму багато а роботи....? і цей весь цирк за рахунок нас і наших дітей платили податки у трубу так і будем платити !....нічого глянемо в четверг на автобазарі ...як завжди будуть пдр чи як ?????
Лучанин
20.12.2015 11:14:54
шуму багато а роботи....? і цей весь цирк за рахунок нас і наших дітей платили податки у трубу так і будем платити !
читач
20.12.2015 11:46:05
Я особисто знаю поліцейського, якому була оголошена підозра за те, що він побив матір. Але нічого, в поліцію пройшов і патрулює . Не протокол по адмін, а саме підозра по ККУ.
що сказати
20.12.2015 21:40:25
такі люди дійсно нас захистять)))а такого морального ур*да треба було посадити
А
20.12.2015 19:59:42
А чому ніхто із журналістів у містах де працює патрульна поліція не візит суму штрафів стянутих з порушників пдр і порівняти за аналогічний період роботи гаі та суму фінансування одних і інших. І тоді ми всі побачнмо як нам дорого обходиться поліція.
Зможуть оформити чи врядлі
20.12.2015 21:24:03
профтехосвіта 1 Березня 2015 23:51 відповісти + 37 - 1 ДИВ. Волинські новини 1.03.2015р . Корупція в училищах Волині : покривають правоохоронці і влада ? , а також на сайті Батов Геннадій Федорович Надто довгий час "справи" ЛВПУ фігурують в інтернеті, ЗМІ, прокуратурі, міліції, судах, .... Кінця - краю на разі не видно. І не скоро той кінець буде. Змінюються керівники управління освіти, голови ОДА, прокурори, ..... А віз і нині там. Чому? Та тому, що всі мають єдине завдання - закрити афери, не допустити їх офіційного розголосу. З цією метою управління освіти зініціювало призначення директором училища людини зі сторони. Мовляв, це дасть позитивний результат. - Та хоч ч..та лисого призначте - результат буде таким же або ще гіршим. До тих пір поки в училищі буде сидіти Батов, а в освітніх "офшорах" Попович з Грушкою і не буде знято ембарго на об*єктивне розслідування мільйонних училищно - управлінських оборудок, зрушень на краще НЕ БУДЕ! Не робить честі училищу і той факт, що його перетворили у відстійник ексдиректорів (в т.ч. і засуджених) - сьогодні їх троє. Благо: четвертій вистачило розуму звільнитись. Плачевне (плакали ті, що звільняли) звільнення з училища аферистів Некрасової та Панькевича і ряду працівників управління освіти бажаного результату теж не дасть: крадене ті ділки училищу не повернули. А тому рано чи пізно буде грім серед ясного неба!, який посприяє люстрації багатьох керуючих освітою Волині і гучним судовим процесам.
Анонім
21.12.2015 09:22:08
Так ти уже задрав соївми тупими коментами.Тебе що вигнали з ПТУ-9 чи мало врав. Ти ж видно сам з цієї шайки.І гониш,як придурок
ghj
21.12.2015 00:49:53
Це виїхали дві слідчо-оперативні групи (пікапи - авто СОГ). Клоуни патрульної поліції розуму мають "0". Не більше не менше.