Під час розгляду «Програми економічного та соціального розвитку міста Луцька на 2016-2017 роки», депутати партії «Українське об’єднання патріотів України – УКРОП» підняли питання про розірвання договору оренди землі ринку «Завокзальний», який укладено з «Волинською обласною спілкою споживчих товариств».
Це відбулось під час III пленарного засідання II сесії Луцької міської ради.
Депутат Ігор Поліщук розповів колегам, що минулого місяця керівництво ОССТ проводило збори за участю підприємців ринку «Завокзальний». Під час зібрання перший заступник голови правління «Волинської обласної спілки споживчих товариств» Володимир Горгут оголосив намір у 2016 році підняти орендну плату за торгівельні площі на 25%. Хоча, на думку Ігоря Поліщука, дохідна частина ОССТ і без підняття оренди залишається досить великою.
Депутат розповів, що облспоживспілка у 2015 році сплачувала у міський бюджет 6,50 грн. за 1 кв. м. оренди торгівельної площі. Натомість з підприємців збиралось 60 грн.
«При нескладних розрахунках видно, що є велика дохідна частина. Чи не розглядаєте ви розірвання договору з облспоживспілкою і, таким чином, збільшення дохідної частини бюджету міста?» - запитав Ігор Поліщук в заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева.
Тарас Яковлєв відповів, що вбачає позитив у піднятті вартості оренди, адже це змусить підприємців полишити свої робочі місця.
«Вашою політичною силою піднімалося питання про ліквідацію, наприклад, Центрального ринку, який знаходиться в старій часині. Найкращий шлях це зробити - це підняти орендну плату, щоб це було невигідно підприємцям» - зауважив Тарас Яковлев.
Така заява першого заступника міського голови викликала сміх, обурення та зауваження депутатів.
Коментарі
Підприємець.
15.01.2016 14:03:41
Яковлев молодець надіино захищає підприємців. Що можна ще сказати про це безязике чучало.
Лучанин
15.01.2016 14:11:06
Знищити легко, важко потім відновлювати робочі місця, та наповнювати бюджет міста грошима. Коли вже буде конструктив у діях виконкому та ради? Сумна доля чекає Т. Яковлєва.
Лучанин
15.01.2016 14:13:11
Сумна доля в цього Т. Яковлєва складається!
горгут
15.01.2016 17:43:09
енд Романюк кемсемол вже і тут знов богі..скупились..нам платити....батькі наші годували їх до пенсії..ми їх дітей та Яковлєвих..
горгут
15.01.2016 19:01:35
і так і так спасітєль..вже крім жені і цей народ в стада формує..іпе і любить горгут вас..ви без нього ніхто..
ав
16.01.2016 12:58:16
захищають не підприємців, а Горгута, оскільки останній в бюджет платить в бюджет 6,5 грн., а з підриємців збирає 53,5 грн., а не доцільніше підприємцям укласти договори з міською радою на пряму. Думаю оце хотів сказати
просто божевілля
16.01.2016 19:34:23
Головний контролер Варшавки розказує що нові тогорічні договори не дійсні без додаткових угод , які нам пропонують підписувати аби в суд не подавали. Ми підписали до 31 року договори які тепер вже не дійсні? То й так всі знаєм що яковлєв наслідує вчення мера і це показали тогорічні війни окремих підприємців які по судах ходили більш ніж на роботу.
тим, хто не думає
16.01.2016 19:58:52
пане Яковлєв, а чи не здається Вам, що ДУЖЕ багато вже колишніх підприємців прийде до держави на біржу праці ? Тепер і ті, що мають заощадження не впевнено себе почувають, а скільки таких, що просто ВИЖИВАЮТЬ, не турбуючи заклопотану державу своїми мізерними, на ваш погляд, проблемами. Серед нас є такі, які можуть і Вам зіпсувати стрімку кар"єру, адже коли забирають ОСТАННЄ тоді нічого втрачати.
пан
17.01.2016 19:14:29
підрахуй...а чи були ви на ринку?там площа між конструкціями менша або приблизно рівна площі самих конструкцій..а будови приватизував горгут.вони повністю його.нагнув працівників осс.скупив акції за безцінок а потім бартанув їх навіть з роботи..так ЩО ПА НОВОМУ МАКСИМУМ 13 ГРН З 75? женя,романюк,яучик..тепер вами,клошарою в галстуку, прикупився пан..чи група панів..цвіте та пахне корупція..ПА НОВАМУ..А РИНОК ТОЙ ЩО З ЛІВА БІЛЯ СТАРОГО БАЗАРУ..ТО НЕ ГОРГУТА..ВИ Ж НЕ ЗНАЛИ..ВИ ЗА РІВНОПРАВІЄ..РОЗІГРУВАННЯ В МІСЬКРАДАХ ТО ДОБРОГО ТО ЗЛОГО.. для того щоб засуганий народ і далі лежав під стабільно "добрим" горгутом..той брєд що несеться з уст як Романюка так і оточення..якій рік?все вже пох..затихло...нада рвать поки не перевибори ПАновій конституції?ОТЖЕ 75 ТО ТІЛЬКИ НАЧАЛО..КЛОШАРИ ВИ Є І БУДЕТЕ..НЕ ВАЖЛИВО З ЯКИМИ СУМАМИ..ТЕ ВАС ПОГУБИТЬ ЯК ПОГУБИЛО ПАПЄРЄДНІКА З ЧАСТЬЮ КАСМАМОЛЬЦІВ ..
дивна справа