Лучани обурюються, що після всіх буремних подій 2014 року, а зокрема голосування волинських представників у Раді за «диктаторські закони» - ці люди досі представляють регіон у парламенті. Про це у мережі написав Андрій Білан.
Нагадаємо, у четвер, 16 січня 2014 року Верховною Радою був прийнятий пакет законів та, попри гостру критику, підписані президентом Віктором Януковичем наступного дня 17 січня. Закони приймалися підняттям рук, без використання системи «Рада» та без обговорення, а їхні тексти стали доступні тільки після того, як депутати за них проголосували. Ці законодавчі акти, на думку більшості експертів, обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство.
Активіст наголошує, що досі люди, які голосували за ці закону виступають від імені волинян.
«Сьогодні виповнюється 2 роки «диктаторських законів», прийнятих Верховною Радою з порушенням регламенту. Щодо волинських нардепів то такі як Івахів С.П., Мартиняк С.В., покійний Єремеєв І.М., Ващук К.Т. - голосували за «диктаторські закони» підняттям рук!
Найбільше дивує, те що Катерина Ващук попри це лишається почесним громадянином Волині. Степан Івахів та Мартиняк й надалі є народними депутатами. Також ці обидва нардепи можна зачислити в рейтинг прогульщиків. От, а тепер чи можна говорити про зміни в Україні, коли в найвищому законотворчому органі України працюють люди яким зрада це як норма життя» - йдеться в дописі.
До слова, у Волинській облраді вже намагалися скасувати проект рішення щодо присвоєння Катерині Ващук звання «Почесний громадянин Волині». Проте, для цього забракло голосів.
Коментарі
127
17.01.2016 14:06:38
Пропоную ввести звання "Ганьба Волині". Кандидатів, наразі, є чимало.
лучанка
17.01.2016 14:24:31
Але ця Ващучка гнила людина при білих, при голубих, червоних під всіма стелилася. Страшна людина і не тоне ніде і не горить. Як земля носить таку нечисть по землі. Скільк можна красти і гнутися під всяку владу.
валентин
17.01.2016 14:47:59
Тепер нехай Білан напише скільки антинародних, диктаторських законів проголосовано ВРУ і підписано президентом Порошенко. Я думаю буде більше сотні. І далі назве поіменно хто за них голосував. А із законів 16 січня вже прийнято 8 чи 9. Ось це ГАНЬБА. І видно хто гнеться.
Волиняка
17.01.2016 15:50:59
От Баба Катя дає. Так пройшл її часи, росте нове покоління, Її мафії пора йти на пенсію.
Василь Квітка
17.01.2016 16:21:29
Баба Катя у свій час дуже" допомагала" аграрному сектору Волинської області а саме Горохівському районі. Розікрали всі заводи колективні сг.підприємства.
Василь Білан
17.01.2016 16:31:04
Також фано баба Катя помагала покійному Єримєєву, й тим оболтусам Івахцву, фактично звела Ігоря з Литвином. Але й по сьогоднішній день вона пробує рулити в області, тому почесного громадянина Волині їй депутати Волинської обласної ради наврядчи зможуть лишити. лише після смерті Клімчука в неї трішки зменшилось авторитетних союзників. Але час плине, тому бабі Каті пора визнати, що вона вже не така впливова бабця
Клава
17.01.2016 17:04:55
Ця "гордість Волині" відмітилась і на злощасному дивані екс-президента Кучми, що зафіксовано на плівках Мельниченка..
комітет
17.01.2016 18:22:32
тепер дубель два, зняти з цієї кози Ващучки звання почесна громадянка Волині! НЕГАЙНО
Штефан, Луцьк
17.01.2016 18:38:11
Мм-декс. Нічого сказати. О, непотопляєма Катерина Ващук! Власниця заводів, готелів, пароходів! Полів, тракторів, колгоспів, рабів. Агрохолдингів, комуністичного зла, лісів і "бабла"! Чого тільки до ваших ручок-липучок, товаришко Ващук, і не наприлипало. Панове, та це ж явище! Таке, як торнадо, град, гюрза чи гроза. Ох і накралися ви, "таваріщ", далі нікуди. І не соромно бути "почесною"? Хоча, у таких гроші та зажерливість замінили все.
Моше да Ян
17.01.2016 20:04:03
Тепер бабуня Каця, різних мастей дурнів,які її вибирали на протязі двадцяти років має глубоко в ср*ці.І це не тільки вона.Сьогодні лучани мають нардепа Л А П І Н А! І хоч раз десь цей "герой" провів зустріч з виборцями? Якраз зараз згідно Регламенту, в них робота з виборцями. Вибирайте і дальше представників-кандидатів від партій,які вам навішали,що в них пратійна дисципліна і депутати-партійці це незамінні, бо мажоритарники стають "тушками".Якщо в людини на думці тільки власне збагачення за будь-яких обставин і будь-якою ціною,вона цього доб"ється.Вона знає,як лохів приспати, нав"язати свою думку,своє бачення і _ перемогти!
Штефан, Луцьк
18.01.2016 09:13:09
Не тільки Лапін, раббі Моше. А й Ігор Гузь... Одним словом, всі. І коли ми - волиняки, у біса, навчимося обирати нормальних і чесних людей? Немає таких, кажете? Неправда. Їх у рази більше, аніж шахраїв. Це ми із вами. Це переважна більшість населення Волині. А К.Ващук ми ж із вами й обирали стільки років підряд! Комуністичну к***ву, і комсомольсько-комісарську корупціонерку. І бреше той, хто каже, що за "совєта" не було мафії. Була. І набагато страшніша, аніж тепер. Приклад - Катерина. Виповзок із тієї системи.
Моше да Ян
18.01.2016 11:07:34
Де Ви знайшли в моєму коментарі,що я написав немає чесних і нормальних людей? Це Ви згадавши Гузя пишите ...Одним словом,всі,тобто не нормальні і не чесні,а мене звинувачуєте.
Штефан, Луцьк
18.01.2016 15:43:41
Перепрошую, раббі. Можливо я щось і не те зморозив стосовно порядних людей. Не ображайтеся, воно Вас не стосувалось, а тієї ст***рви про яку тут пишеться.
Моше да Ян
17.01.2016 20:41:47
Де коментар укропи? Боїтесь,що мимо Верх.Ради пролетите в майбутньому? Скоро це загрожуватиме всім партіям.З людьми ведеться повна робота про корумповану бездіяльність,як партійних вождів,так різного роду партійних керівників різни рівнів.Люди стають набагато розсудливішими,коли до них доводять правду.
Моше да Ян
17.01.2016 21:06:06
Хоч з нагадуванням,але всерівно_дякую,бо людям це потрібно знати,якщо ми хочемо побудувати правову державу.