Постійна комісія Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я людини, материнства та дитинства звернеться до прокуратури стосовно порушення законодавства при призначенні головного лікаря Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного диспансеру Юрія Валецького.
Зокрема член комісії Сергій Сівак розповів, що 26 січня працівники прокуратури, СБУ і поліції впіймали на хабарі у 500 доларів головного лікаря протитуберкульозного диспансеру Юрія Валецького. Комісія публічно засудила незаконні дії свого колеги, назвавши їх «плямою на волинській медицині».
«Позавчора цей головний лікар був у нас на комісії. Він піднімав цілий комплекс питань по протитуберкульозному диспансеру. І коли ці питання піднімаються, іншою рукою цей громадянин був причетний до такого ганебного діяння – отримання хабара. Окрім того в мене є певні зауваження по його появі на посаді головного лікаря, оскільки він не був призначений згідно чинного законодавства рішенням обласної ради» - розповів Сергій Сівак.
Він пригадав, що Юрій Валецький був призначений на посаду одноособовим рішенням колишнього голови обласної ради. Отже, при призначені не були виконані вимоги – кваліфікаційний рівень по основному виду професійної діяльності, і організації охорони здоров’я.
Комісія вирішила звернутись до прокуратури стосовно перевірки законності призначення лікаря-хабарника, та відповідності його кваліфікаційного рівня.
Коментарі
Міхал
27.01.2016 14:20:05
Хай ще перевірить, як хабарник потрапив на посаду голови Маневицької РДА?!
Анонім
27.01.2016 14:40:38
О Господи- це диво. Та лікарі всі до одного хабарники. Підійдіть і подивіться на яких машинах приїжджають до онкодиспансер,там з умершего ще деруть хабарі. Біля 2 лікарні, госпіталю,обласної лікарні за цього Сидора вже нема що казати в Інеті писали за нього таке, а він ще при посаді гребе далі.
Знаю
27.01.2016 23:22:47
А про Кобися-гол лік.стоматполіклініки-хіба не говорив німий -скільки бере і на чому їздить.Але,як і Сидор мають покровителів зверху з якими діляться.А цей з тубдиспансера за посаду стоматолога просив 5 тис доларів.Такщо то копійки-500баксів.
лУЧАНИН
27.01.2016 15:20:49
В баксах брав?! Розумний чоловік, як такого головним не поставити!
Анонім
27.01.2016 17:18:42
цуукпкеенртамптонгьгь
Нона
28.01.2016 09:00:19
А хто цей колишній голова обласної ради?
Лучанин
28.01.2016 12:09:49
А Сівак може розповість за що він будує другий будинок ?
Анонім
28.01.2016 21:50:05
Явно починаються замовні напади на людину, яка намагається боротись з корупцією. Ви спочатку розберіться нормально, а тоді починайте вишукувати кримінал там, де ним і не пахне.
Марія
28.01.2016 13:23:20
На жаль, я не знаю подробиць цієї справи, але Юрія Миколайовича я і моя сім"я знаємо особисто. Нічого ганебного і брудного взагалі не асоціюється з ним як з Лікарем, і тим більше як з Людиною!!! Таке враження, що саме це і стало причиною скандалу!
Ольга
28.01.2016 13:30:48
Не раз доводилося звертатися до Юрія Миколайовича за допомогою як до фахівця і просто як до доброї і порядної людини. Я лікувала в нього дітей. Новина дуже вразила! Проте я впевнена, що справедливе розслідування розставить крапки над "і"!
Дмитро
28.01.2016 13:47:14
Комісія вирішила звернутись до прокуратури стосовно перевірки законності призначення лікаря-хабарника, та відповідності його кваліфікаційного рівня. Яка комія? Валецький є професор ОСЬ ЙОГО КВАЛІФІКАЦІЯ.
М з К-К
28.01.2016 17:16:13
Це не комісія, а "театр абсурду", як і все що відбувається навколо Валецького. Не тільки дорослому смішно а дитині що це невміло підготовлена підстава. Та бандери вже навчились в Путінців "камікадзе" показувати. Коршуни шиплять кругом щоб увірвати місце гендиректора ( одні щоб увірвати, інші щоб якнайдорожче продати). Тільки вони придурки, бо розуму і таланту в нього не забируть. Та де ж їм розуміти, що то таке талант?
Вікторія
28.01.2016 13:54:10
Це підстава! Брехня проти порядної людини! Особисто знаю Юрія Миколайовича. Доктор медичних наук. Лікар від Бога. Хороша і порядна людина.
Ірина
28.01.2016 14:40:42
Як тільки людина порядна, з неї відразу "зроблять" негатив. Юрій Миколайович - це зразок вихованості, порядності, людяності, моральної чистоти. Доктор медичних наук, знавець своєї справи, закоханий в допомогу для людей. Це кому забажалось спаплюжити порядну сім'ю, династію лікарів, причому порядних , висококваліфікованих? Лікар від Бога! Господи, почуй наші молитви і дай йому сили і його сім'ї витримати ті випробування, які на них випали!
олена
28.01.2016 18:14:06
Я давно знаю Юрія Миколайовича і знаю лише з позитивної сторони: як порядну людину, справжнього фахівця, толерантного, виваженого співрозмовника, колегу і лікаря з великої букви. Новина мене спочатку шокувала. Але потім, проаналізувавши багато чого, що твориться в нашій країні, схиляюсь до думки, що тепер дуже просто заплямувати людину. Де взявся цей "розумник"- Сівак, і чого це він раптом аж тепер розхвилювався законністю перебування на посаді Ю.М.? Напевно довго план виношував, поки його народив. А СБУ чи ще якісь певні органи не одного "зловили" на хабарі. Народ знає, скільки порядних та ідейних людей, справжніх патріотів зараз сидить у в"язницях чи просто облиті брудом. Мені прикро, але щось потрібно робити.
Анонім
28.01.2016 18:25:13
хай ще Куца перевірять також гроші за прийом на роботу бере по 2000$
дмитро
28.01.2016 18:51:55
знову підставляють лікарів, бюджетників. Ю.М. порядна Людина, Професіонал. Непорядні ті які йдуть на такі провокації і коментують на відеою.
Анонім
28.01.2016 18:54:47
без диму вогню не буває
Олександр
28.01.2016 21:16:54
О як троляки заспівали.Цей професор хтів 500 баків за призначення прибиральниці.А муфлон, дмитро ольга олена ірина марія,це його шістка.Просто бариг треба гнати сраною мітлою, що й роблять хлопці з комісії
Катерина
28.01.2016 21:53:28
Валецького СПІЙМАЛИ на хабарі, але де-які особи намагаються співати йому хвалебні оди! Явно писали ті, хто якимсь чином від нього залежний, не інакше!!!
Прокурор
28.01.2016 22:09:34
Цей порядний? Лікар від бога? та хай їде на передову, там теж лікарі потрібні, якщо хабарника так хвалять, то не сажайте, а під доенцький аеропорт...
Юрій
28.01.2016 23:57:37
Шановні дописувачі, людина на посаді державного підприємства всяка в'ятку. Хороший лікар, важлива професія, велика подяка за вашу роботу як лікаря але зроблений злочин як керівника. Людей потрібно приймати на роботу не за кількістю грошей які тобі дати в карма. Може роздумувати над тим що лікарям малі зарплати, і це насправді так,але це не виправдання. Маєш бажання заробляти більше ,виходь на мітинг або надавав послуги як приватну практику. А виборцям хочу сказати, дякуєм таким як депутат Сівак, який підняв питання законності призначення п. Валецького на посаду ,екс головою обласної ради п. Вітром Валентином.
сашко
29.01.2016 17:28:04
яка різниця тепер ЯКИЙ ТИ ЛІКАР ? ти ХАПУГА! ось і все... скільки будемо панькатись-там Книша виправдал бо зять Ариванючкии, тут цьому гниді дефірамби співають. взяв хабар - все , кінець бо ти- непотріб! коли в такий час здирствуєш!
Я
29.01.2016 22:43:13
А плями після отримання хабаря головним лікарем Луцького клінічного пологового будинку Токарчуком М.М. комісія чомусь не бачила.
Лучанка
30.01.2016 10:31:33
А сам Сівак, чому про себе не розповість?!
Лучанка
01.02.2016 10:53:33
Це підстава 100%. Комусь він заважає і то дуже. Ще й причину знайшли - хабар підсунули. А більшості медиків у Луцьку і підсовувати не потрібно - кишеню наставляють і не соромляться. Тут спрацьовано за методом: розумних нам не треба. І ще одне: гидоту про Валецького пишуть ті, хто його не знає, або ті, кому він заважає.
ПАЦІЄНТ
02.02.2016 16:12:33
КОМУ ПОТРІБНА БУЛА ЙОГО ПОСАДА ЦЕ ЛІКАР ВІД БОГА В ЛЮБУ ХВИЛИНУ НАВІТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ ВИСЛУХАЄ І ПОРАДИТЬ ЩО РОБИТИ БЕЗ РЕНГЕНУ СКАЖЕ ЯКІ ПРОБЛЕМИ ПІДСТАВА ОДНИМ СЛОВОМ
алла
05.02.2016 20:02:27
а тепер нас заставляють примусово добровільно підписувати про помилування хабарика люди думють що в тубіку всі такі
Виборець
01.03.2016 08:10:48
Навіщо нам суди? Нам краще кілька таких Сіваків - вони чітко і швидко повизначають хто злочинець і наскільки, придумають покарання та й буде порядок. Це по нашому, по українськи. Жах! Так, депутатам має бути знайомий такий термін як "презумпція невинуватості". Тільки суд може визначити хто винен а хто ні. Це не функція депутатів.