26 заяв на отримання земельних ділянок учасниками бойових дій на Сході, поданих до ГУ Дерземагенства у Волинській області у червні 2015 року були зареєстровані аж у грудні. Про це йшлося під час засідання комісії Волиньради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності та боротьби зі злочинністю та корупцією сьогодні, 4 лютого - повідомляє «Волинська правда».
Як повідомив представник ВОО учасників АТО та активістів волонтерського руху В’ячеслав Савчук, відповідні заяви були написані ще у травні, минулого року, втім їх повторно переписували наприкінці червня.
«Ми чекали реакції півроку, і вже у грудні на наше клопотання чиновник ГУ Дерземагенства вийняв з під стола папку із більш ніж 200-ми заявами. Вони ще не були тоді навіть зареєстровані», - не без обурення розповів він.
Згідно його слів, відбувалося й службове розслідування дій посадовця, який надав інформацію заявникам - учасникам АТО. «Не те, що півроку наші заяви лежали без реєстрації, а те, що нам їх надали викликало розслідування», - сказав Савчук.
Отож депутати – члени комісії вирішили, по–перше доручити розібратись у ситуації правоохоронним органам, а по друге – заслухати начальника ГУ Держезмагенства у Волинській області Василя Василенка щодо стану справ із наданням земельних ділянок учасникам АТО.
Питання ускладнене ще й тим, що усі заяви стосуються земельних ділянок у Шацькому районі. Загалом, як зазначили члени комісії, «левова» доля територій, на які претендують волиняни – учасники АТО знаходяться на території навколо Шацьких озер, біля озера Світязь, а також Луцька.
Звісно, наголошують депутати Волиньради, усі заяви з проханнями задовільнити не можна, але про відмову заявникам слід відповідати оперативно і пропонувати інші варіанти, а не тримати заяви без розгляду упродовж півроку.
Читайте також: Земля на вагу золота. Волиняни судяться за ділянку з демобілізованим бійцем. ВІДЕО
Коментарі
коментарів немає