Фінансові труднощі, які переживає ДКП «Луцьктепло», можуть бути відголосом втаємниченого договору з однією із компаній групи «Континіум» «Захід ТЕГ».
Про це повідомила очільник профспілкового комітету підприємства Неоніла Слюсар, - пише Інформаційне агентство Волинські новини.
Нагадаємо, днями стало відомо, що борги підприємства за розподіл газу перед ПАТ «Волиньгаз» за січень становлять 22 мільйони гривень.
Уже вчора ПАТ «Волиньгаз» обмежив газопостачання на підприємство. А сьогодні стало відомо, що котельні підприємства почали опломбовувати.
Однак міське керівництво запевняє, що лучани без тепла і гарячої води не залишаться. Чи дійсно складна фінансова ситуація на підприємстві не вплине на добробут городян, які справно платять за комунальні послуги, кореспонденти видання спробували з’ясувати у керівництва ДКП.
Однак керівника Юрія Паращія на місці не виявилося, в приймальні сказали, що на підприємстві він може з’явитися «можливо, завтра». Не відповідає очільник ДКП «Луцьктепло» і на мобільний. Натомість заступник директора з фінансово - економічних питань Валентина Малютіна коментувати можливі наслідки для лучан відмовилася.
«Це сфера відповідальності директора. Саме він володіє оперативною інформацією», - каже Валентина Малютіна.
А ось керівник профспілкового комітету Неоніла Слюсар зауважує: якщо міський голова запевнив лучан, що проблем для лучан не буде – залишається лише вірити градоначальнику. Натомість ніхто не пояснює, чому підприємство опинилося в ситуації, коли воно не може розрахуватися за газ, воду, електроенергію і зарплату.
З її слів, всі покладають вину на НКРЕКП. Та істина, переконує, в іншому, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, застосувала санкції через договір про давальницьку сировину із «Захід ТЕГ».
До слова, раніше повідомлялося, що більше 3 мільйонів гривень щомісяця переплачують лучани за теплоносії через укладений договір між ДКП «Луцьктепло» і підприємством «Захід ТЕГ», що пов’язане з групою «Континіум». Подробиці цього договору - «вкриті мороком», оскільки про зміст договору відомо лише обмеженому колу людей. Не показали цей договір ані членам міськвиконкому, ані активістам, навіть заявили, що договір покажуть за умови підписки про нерозголошення.
Натомість, уже цього року працівники ДФС виявили оборудку на 3,1 мільйона гривень, в рамках якої послугу з переробки природного газу у тепло для державного комунального підприємства надавали за завищеними цінами. Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Волинській області викрито факт завищення вартості послуг з переробки давальницької сировини (природного газу) у готову продукцію (теплову енергію), реалізованих по угодах державних закупівель – для державного комунального підприємства.
Водночас, колектив ДКП «Луцьктепло» на підприємстві погрожує звільненням, якщо не вирішиться криза на підприємстві. А ось в міській раді кажуть, що вирішенням проблем на підприємстві займаються в Києві.
Коментарі
коментарів немає