„Замість того, щоб Черновецькому відповідати за свавілля, порушення закону, останні вибори його легалізували. Тепер він робитиме в Києві все, що завгодно, не дивлячись на кабмін, Секретаріат Президента”, - заявив депутат від „Народної самооборони” Кирило Куликов. Такий коментар народного обранця щодо нової хвилі підвищення цін у Києві, зокрема на хліб та за проїзд у міському транспорті наводить прес-служба партії.
„Тепер Черновецький буде не стільки дерибанити землю, скільки розкрадатиме міський бюджет. Це стане його основним бізнесом”, – підкреслив Куликов. За його словами, розграбування міста кланом Черновецького стане платою за помилку, якої припустилася демократична коаліція, не висунувши на позачергових виборах київського міського голови єдиного кандидата. Депутат наголосив на тому, що перемога Черновецького на виборах стала можливою лише дякуючи підтримці його кандидатури Секретаріатом Президента. „Ця підтримка ще не раз аукниться самому Секретаріату. Тепер Черновецький буде використовувати всі свої можливості, аби змінити своїх господарів. Він не раз уже демонстрував це. Раніше його підтримувала Партія регіонів, потім – Секретаріат Президента. А тепер йому на всіх наплювати – він сам собі господар”, – підкреслив Куликов.
Народний обранець вважає, що Київському міському голові вдалося продати АКБ „Правекс-Банк”, який йому належав, лише тому, що „мера легалізували вибори”. „До виборів Черновецький не продав би банк, бо інвестор розумів, що його становище було не стабільне. А зараз продав, адже на певний час ситуація стабілізувалося», – зауважив член „Народної самооборони”.
Нагадаємо, 2 липня з’явилася інформація про те, що італійська група Intesa Sanpaolo завершила угоду з придбання повного пакету акцій АКБ „Правекс-Банк”. Сума операції становить 493 мільйонів євро. Раніше Черновецький заявляв, що „Правекс-Банк” не продається.
Відповідаючи на запитання про термін перебування нинішнього мера Києва на своїй посаді, Кирило Куликов сказав, що однозначну відповідь тут може дати лише Конституційний суд, оскільки виникла правова колізія. „З одного боку, вибори до місцевих рад та до Верховної ради призначаються однією постановою. А з іншого – відповідно до Закону про столицю, Київський міський голова обирається на п’ять років”, – зазначив Кирило Куликов.