2-го березня Верховний Суд України розгляне апеляційну скаргу, яку подали адвокати засуджених за вбивство 16-річної мешканки Нововолинська Катерини Литкіної.

Читайте також: Жорстоке вбивство волинянки Каті Литкіної: у справі – новий поворот

16-річну дівчину позбавили життя в ніч з 1-го на 2-е серпня 2016 року: вбивці нанесли їй не менше восьми ударів битою. Слідство і судовий розгляд справи тривають вже 5 рік. 28-го березня 2018 року Ковельський міськрайонний суд виніс вирок Максиму Терлецькому та Назару Статочнюку в справі вбивства Литкіної.

Статочнюка засудили до 14 років 6 місяців позбавлення волі, Терлецького – 13 років 6 місяців. Обом врахують строк перебування під вартою два дні за один. 

Однак їх адвокати подали апеляційні скарги, які Рівненський міський суд не задовольнив. Тож вони звернулись у Верховний суд України.

І увесь цей час рідні Катерини Литкіної змушені жити судами, щоразу згадуючи й вкотре проживаючи ці жахливі події.

Батько вбитої дівчини Сергій Литкін у коментарі зазначив, що надіється, що колегія суддів Верховного Суду відмовить у задоволенні апеляційної скарги адвокатів Назара Статочнюка та Максима Терлецького.

Читайте також: Понівечене обличчя та розбита голова: вбивці волинянки Каті Литкіної оскаржують свій вирок

За його словами, якщо вбивцям його доньки зменшать тюремні терміни, то це буде не справедливо. Адже його дитину жорстоко вбили і ті, хто це зробив, не мають уникнути заслуженого покарання.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook