Оксана Обертинська, яка зіграла психолога в серіалі "Слуга народу", стала консультанткою Офісу президента Володимира Зеленського з питань вірусології та отримала з бюджету держзамовлень на 18 млн грн.

Читайте також: Мали бути одними з перших, а опинились "у хвості": як Зеленський обіцяв вакцину українцям і чому її досі немає

Про це повідомляє видання УНН. Психологиня Зеленського із серіалу "Слуга народу" Обертинська заробляє мільйони на "ковідних" закупівлях. Журналісти знайшли епізод у третій серії першого сезону серіалу, де главу держави Василя Голобородька, якого грає Володимир Зеленський, знайомлять із президентським психологом.

Оксана Обертинська
Оксана Обертинська в серіалі

"Анна Петрівна – ваш психолог", – представляють у серіалі Зеленському Оксану Обертинську в її епізодичній ролі без слів. А вже навесні 2020 року, в розпал пандемії COVID-19, почалася стрімка кар'єра акторки як експертки-вірусологині МОЗ і консультантки Офісу Президента з протидії коронавірусу.

Читайте також: У Зеленського незадоволені перемовинами Степанова щодо вакцини, – ЗМІ

Після старту успішної державної кар'єри у сфері протидії COVID-19, у липні Оксана Обертинська заснувала "Центр молекулярних технологій", який до кінця року за спрощеною процедурою отримав державних замовлень від обласних лабораторій і медичних установ на 18 млн грн. Причому її компанія поставляє в обласні лікарні та ПЛР-лабораторії медичне обладнання, експрес-тести, кисневі концентратори й інші товари саме "ковідного" напряму.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook