Три райдержадміністрації на Волині досі залишаються без очільників. Мова про Любомльський, Горохівський та Любешівський райони. Голови даних РДА достроково покинули свої посади через різні причини, зокрема, корупцію.

Читайте також: "Кадри Гунчика": відбувся суд у справі скандального Пархомука

Нові голови у кабінетах райдержадміністрацій так і не з'явились. Чому, наразі невідомо.

Втім є певні міркування щодо даного питання:

1. Наймовірніше, нові голови РДА будуть призначені після зміни очільника облдержадміністрації Володимира Гунчика. У такий спосіб під нового керманича Волині сформують команду у районах.

Читайте також: Губернатора Волині Гунчика "проводжають з почестями"

2. Якщо райони вже тривалий час обходяться без голів РДА і все більшої ваги набирають ОТГ (об'єднання територіальних громад), то, можливо, така інституція як райдержадміністрація віджила свій термін і утримання її цілого бюрократичного апарату неактуальне в сучасних реаліях?

3. Звільнені хабарники можуть повернутись на посади. Справи можуть закрити, громадськість трохи підзабуде про гріхи керівників і їх тишком відновлять на знайомих місцях роботи.

Відзначимо, що екс-голова Любомльської РДА є хорошим другом губернатора Володимира Гунчика і справу про його корупційні діяння намагаються чим пошвидше й потихіше залагодити, без суттєвих наслідків для чиновника.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter